שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  זירת הקניות

  בשורה לצעירים: הגרלת דירות בחדרה

  בעוד שבועות ספורים תחל להיבנות שכונה חדשה במרכז העיר חדרה, הכוללת 430 יחידות דיור, במקום מגרש הכדורגל הוותיק בעיר - בשבוע שעבר ניתנה לתושבי העיר הצעירים הזדמנות לרכוש דירה במחיר מופחת בפרויקט העתידי. "יש תקופה בחיים שאתה רוצה לחזור למקום שבו נולדת – זה בדיוק הזמן לקנות דירה, לקנות בית בישראל"

  בשיתוף מרכז הנדל"ן

   

  צפו: הגרלת דירות בחדרה    (צילום: ליהי קרופניק)

  צפו: הגרלת דירות בחדרה    (צילום: ליהי קרופניק)

  סגורסגור

  שליחה לחבר

   הקלידו את הקוד המוצג
  תמונה חדשה

  שלח
  הסרטון נשלח לחברך

  סגורסגור

  הטמעת הסרטון באתר שלך

   קוד להטמעה:

   

  קרוב ל-100 אלף תושבים חיים כיום בעיר חדרה, שמדורגת על פי הלמ"ס בדירוג 6 מתוך 10 במדד החברתי-כלכלי. על פי הלמ"ס העיר חדרה ממוקמת במקום ה-6 גם במדד ההגירה החיובית לעיר - נתון שעתיד לנבא את הצמיחה של האזור ואת חזרתם של הצעירים למקום. "חדרה נמצאת היום בתנופת פיתוח מאוד גדולה, יש פה שלושה אזורי תעשייה בעיר, פתרונות תחבורה מעולים לכיוון חיפה ות"א באמצעות שלושה נתיבים ראשיים: 2,4,6 ותחנת הרכבת של העיר, כמו כן גם עלייה מתמדת במספר התושבים. אנשים רוצים לגור פה, אנשים רוצים להיות פה", אומר שי ארנט-כהן, מנכ"ל החברה הכלכלית בחדרה.

   

  אאורה חדרה (באדיבות אאורה)
  "אנשים רוצים לגור פה", אומר מנכ"ל החברה הכלכלית של חדרה (באדיבות אאורה)

  לקראת בנייתו של פרויקט מגורים חדש במרכז העיר חדרה, במקום שבו שכן מגרש מכבי המיתולוגי - חברת אאורה ישראל, שעוסקת בתחום ייזום פרויקטים למגורים, ערכה אירוע שבו הוגרלו 100 דירות חדשות במחיר מופחת עבור תושבי העיר, וצעירים שעתידים לשוב אליה. "ערכנו אירוע הגרלה מיוחד בפיקוח העירייה עבור זוגות צעירים תושבי העיר חדרה, וזוגות צעירים שרוצים לחזור לגור בעיר לצד הוריהם", אומר יעקב אטרקצ'י, מנכ"ל ובעלים של חברת היזמות אאורה ישראל.

   

  אאורה חדרה (באדיבות אאורה)
  100 דירות במחיר מופחת: זוגות צעירים באירוע הגרלת דירות בחדרה(באדיבות אאורה)

   

  אל אירוע ההגרלה, שהתקיים בשבוע שעבר במתנ"ס העירוני של חדרה, נהרו זוגות צעירים תושבי העיר ומשפחות צעירות שבכוונתן לשוב לכור מחצבתן. "התנאים לקחת חלק בהגרלה היו תושבים שחיים בעיר לפחות שלוש שנים או ילדים שהוריהם גרים בחדרה לפחות חמש שנים. לקחנו בחשבון שיש סטודנטים וזוגות צעירים שלמדו בעיר הגדולה ורוצים לשוב לחדרה - כלומר העדיפות היא לתושבי העיר, עם עדיפות למחוסרי דיור", מסביר אטרקצ'י.

   

  אאורה חדרה (באדיבות אאורה)
  הפרויקט העתידי במרכז העיר: 430 יחידות דיור במקום מגרש הכדורגל המיתולוגי(באדיבות אאורה)

   

  פרויקט המגורים המדובר עתיד להכיל 430 יחידות דיור, בעטיפה של ארבעה מגדלי מגורים גבוהים בני 24 קומות. "לשמחתנו זכינו בהגרלה בדירה חדשה - דירה בקומה תשיעית בשטח 75 מ"ר, שפונה דרומה", מספרים צפריר וליטל, תושבי העיר שחיים כיום בתל אביב-יפו. "אני יליד חדרה במקור", מעיד על עצמו צפריר. "גרתי בחדרה במשך 20 שנה, ויש תקופה בחיים שאתה רוצה לחזור לאיפה שנולדת, למקום שבו הכל התחיל – זה בדיוק הזמן עבורנו לקנות דירה, לקנות בית בישראל", הוא אומר מיד אחרי הזכייה בהגרלה.

   

   

  אאורה חדרה ()
  "יש תקופה בחיים שאתה רוצה לחזור למקום שבו נולדת", צפריר וליטל שזכו בהגרלה

  "אני חושב שהשילוב הזה, האינטגרציה בין אנשים ותיקים לזוגות צעירים ולמשפרי דיור, הוא מפתח לקהילה טובה. זוגות צעירים איכותיים, משכילים ועובדים שרוצים לחזור לעיר משפרים את איכות החיים ואת התמהיל האנושי המקסים שיש פה – אני מאמין שזה דבר מצוין לעיר", מוסיף אטרקצ'י.

  אאורה חדרה ()
  מרכז העיר שעתיד לעבור שינוי פנים: "השילוב בין תושבים ותיקים לזוגות צעירים איכותיים מצוין לעיר"

  הזוכים שהצליחו להגריל את הזכאות להנחה רכשו בשבוע שעבר דירה בפרויקט החדש בהנחה של כ-10% ממחיר הערכת שמאי. "הפרויקט הזה אמור להתחיל להיבנות בימים אלה, זה פרויקט מסיבי שייקח עד ארבע שנים לסיימו. אנחנו בונים את ארבעת הבניינים במקשה אחת – כך שבעוד ארבע שנים אנשים יחזרו לשכונה מאוכלסת עם מוסדות ציבור, פארקים ומרכז מסחרי", מסביר אטרקצ'י.

   

  בשיתוף מרכז הנדל"ן

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  באדיבות אאורה
  בשורה לזוגות צעיר - פרויקט מגורים חדש במרכז העיר חדרה
  באדיבות אאורה
  באדיבות יח"צ
  יעקב אטרקצ'י, מנכ"ל ובעלים אאורה ישראל
  באדיבות יח"צ
  מומלצים