שתף קטע נבחר

חשד: נערים צילמו בת 17 מקיימת יחסי מין וסרסרו בה

שני נערים בני 17 מגבעתיים וגבעת שמואל נעצרו בחשד שצילמו נערה מקיימת יחסי מין וסחטו אותה באמצעות הסרטון. על פי החשד, הם גבו תשלום עבור שירותי המין שלה. מעצרם הוארך עד מחר

חוקרי מחלק הנוער של מרחב דן במשטרה עצרו בסוף השבוע שני נערים בני 17 בחשד שסרסרו במשך תקופה ארוכה בנערה בת גילם, והפיצו סרטון וידאו שבו תועדה כשהיא מקיימת יחסי מין עם נער אחר. בית משפט השלום לנוער בתל אביב האריך עד מחר את מעצרם של הנערים, תושבי גבעתיים וגבעת שמואל.

 

הדיווח למשטרה הגיע לפני כחודש ומאז פתחה המשטרה בחקירה סמויה שבמהלכה הצליחו החוקרים לאסוף ראיות שהובילו למעצרם של כמה מעורבים. ככל שהתקדמה החקירה הבינו במשטרה שהאירועים המזעזעים הובלו בידי שני נערים, מגבעתיים וגבעת שמואל, שעל פי החשד סרסרו בקטינה תמורת תשלום כסף עבור שירותי מין.

 

בסוף השבוע עצרה המשטרה כמה מעורבים שהובאו לחקירה במחלק הנוער של מרחב דן. חלקם שוחררו בתום החקירה ושני הנערים נחקרו והובאו בפני בית משפט השלום לנוער בתל אביב, שנעתר לבקשת המשטרה והחליט על הארכת מעצרם של השניים עד מחר.

 

מהמשטרה נמסר כי "משטרת ישראל תמשיך כל העת בפעילות אכיפה גלויה וסמויה נגד עבירות מין, ובכללן עבירות שמבוצעות בידי קטינים, כל זאת למען איתור העבריינים המהווים סיכון לביטחונו ושלומו של הציבור בכלל ולקטינים בפרט, אשר לרוב הינם קורבנות תמימים".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים