שתף קטע נבחר

כתב אישום נגד "יובל המבולבל": רכש קוקאין באלפי שקלים

על פי כתב האישום שהוגש נגד כוכב הילדים, מיוחסים לו שישה מקרים של החזקה ושימוש בסמים לצריכה עצמית, וארבעה מקרים של שימוש בסמים שלא לצריכה עצמית

 

פוסט באינסטגרם של יובל המבולבל ()
שם טוב והפוסט שפרסם אחרי שנחקר

 

יחידת התביעות במשטרת תל אביב הגישה באחרונה כתב אישום נגד כוכב הילדים יובל שם טוב, המוכר יותר בשם הבמה שלו "יובל המבולבל". על פי כתב האישום, מיוחסים לשם טוב שישה מקרים של החזקה ושימוש בסמים לצריכה עצמית, וארבעה מקרים של שימוש בסמים שלא לצריכה עצמית. בכל מקרה לא מדובר בסחר בסמים, אלא שעל פי החוק, סמים מעל משקל מסויים נחשבים שלא לצריכה עצמית.

 

האישום מפרט את המקרים בהם שם טוב רכש קוקאין: כך למשל, על פי כתב האישום, ב-14 במאי רכש מהסוחר שלו שני גרם קוקאין תמורת 2,000 שקלים. בפעם אחרת בשעת לילה מאוחרת הוא רכש שלושה גרם קוקאין בקניון עזריאלי. בין היתר הוא גם רכש קוקאין בבית מלון מאותו אדם. המקרים היו בסוף 2017, בינואר השנה, וביוני השנה. התמורה בכל פעם נעה בין מאות רבות של שקלים לכמה אלפי שקלים בודדים בכל רכישה.

 

בחודש יוני האחרון נחקר שם-טוב באזהרה בחשד שרכש קוקאין מרשת שהפיצה את הסם. במשטרה אמרו אז כי הוא הודה בחקירה בשימוש בסמים, אך בשיחה עם ynet הוא אמר: "לא היה ולא נברא". בנוסף לו נחקרה אז גם דוגמנית ושחקנית ידועה.

 

בהמשך פורסמו התכתבויות בין כוכב הילדים לסוחר סמים, מהן עלה שהוא לא היה מרוצה מאיכות הקוקאין. בחקירה אמר: "זה גרם לי לברוח מהצרות. מתחייב לא להתקרב לזה לעולם. אני את הלקח שלי למדתי". לשאלת החוקר איזה סם קנה מהסוחר, ענה שם טוב: "אבקה לבנה, אני לא יודע, הוא כל הזמן אמר לי שזה משהו אחר. היו פעמים שזה היה נראה לי סתם, כי זה לא עשה לי כלום חוץ משלשולים. לא אמרתי אף פעם את המילה קוקאין. פשוט ביקשתי ממנו 'יש לך משהו להביא לי'.  זה גרם לי לברוח מהצרות".

 

בחודש יוני האחרון הוגש כתב אישום נגד מאור עלל, בן 28 מתל אביב, בגין סחר בסמים. כתב האישום חשף גם את הקשר בינו לבין שם טוב. לאחר שפרצו את הטלפון של הנאשם, גילו החוקרים גם על העסקאות שביצע עם כוכב הילדים. 

 

טרם נמסרה תגובה מטעם יובל שם טוב לטענות בכתב האישום.  

 

בהכנת הכתבה השתתף גלעד מורג
לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: ירון ברנר
יובל שם טוב
צילום: ירון ברנר
מומלצים