שתף קטע נבחר

"פרצוף סוס" מול "קטנטני": מלחמת הציוצים של טראמפ וכוכבת הפורנו

קרב בטוויטר לאחר דחיית תביעת הדיבה של סטורמי דניאלס נגד הנשיא: טראמפ כינה אותה "פרצוף סוס, רמאית מושלמת", היא הגיבה - "הוא שוב הראה את שנאת הנשים שלו. המשחק החל, קטנטני"

דונלד טראמפ שחקנית הפורנו פורנו סטורמי דניאלס (צילום: AFP)
סטורמי דניאלס וטראמפ(צילום: AFP)

מלחמת הציוצים של נשיא ארצות הברית וכוכבת הפורנו: הנשיא דונלד טראמפ חגג בטוויטר את החלטת בית המשפט הפדרלי לדחות את תביעת הדיבה של סטורמי דניאלס וכינה את כוכבת הפורנו "פרצוף סוס". אבל דניאלס, שם הבמה של סטפני קליפורד, לא נשארה חייבת וכינתה את טראמפ "קטנטני".

 

"שופט פדרלי דחה את תביעת סטורמי דניאלס נגד טראמפ. טראמפ יקבל הוצאות משפט מלאות", שיתף טראמפ ציוץ של "פוקס ניוז" בנושא ההחלטה המשפטית, והמשיך: "מצוין, עכשיו אני יכול לרדוף אחר פרצוף סוס ועורך הדין מדרגה ג' שלה בטקסס הנפלאה. היא תאשר את המכתב שהיא חתמה עליו. היא לא יודעת כלום עליי, רמאית מושלמת".

 

 

 

שעה קלה לאחר מכן הגיבה דניאלס, גם כן בטוויטר. "גבירותיי ורבותיי, אני אציג לכם את הנשיא בתוספת ל...חסרונותיו", כתבה דניאלס כשהיא משתמשת במילה shortcomings, במטרה לגחך על ממדי אחד מאברי גופו של הנשיא. "הוא שוב הראה בטוויטר את אי הכשירות שלו, שנאת הנשים והמחסור בשליטה עצמית. ואולי גם את נטייתו לחייתיות. המשחק החל, קטנטני".

 

"אני יכולה לראות שמישהו סוף סוף הגיע לפרק 3", כתבה בציוץ נוסף דניאלס, כשהיא רומזת כנראה לספרה "חשיפה מלאה". "חוצמזה, מישהו יכול ללמד בבקשה את קטנטני על דקדוק נכון? אנחנו כבר יודעים שאתה רמאי".

 

דניאלס, שחשפה שלה ולנשיא היו יחסים אינטימיים, הגישה את תביעת הדיבה בעקבות ציוץ של טראמפ נגדה בטוויטר. השופט קבע שטראמפ לא הפר את כללי חופש הביטוי, והורה כאמור לדניאלס לשלם לטראמפ את הוצאות המשפט. עורך דינה של דניאלס הודיע שיערער על ההחלטה.

 

 

 

דניאלס טוענת שניהלה רומן עם טראמפ ב-2006. חמש שנים אחר כך, כשהסכימה לספר על היחסים בתקשורת, ניגש אליה גבר בחניון בלאס וגאס. הוא איים על דניאלס, שהייתה עם בתה, שלא לחשוף את הסיפור. דניאלס הרכיבה קלסתרון של הגבר המאיים.

 

טראמפ דחה את טענותיה וכתב שמדובר בהונאה מוחלטת. הוא כתב שהיא הרכיבה, "אחרי שנים קלסתרון של גבר שלא קיים". הוא הוסיף שהיא מרמה את "תקשורת הפייק ניוז של הטיפשים". הנשיא גם שיתף ציוץ שמשווה בין הקלסתרון שהרכיבה דניאלס לתמונה של בן זוגה.

 

הפסיקה לא משפיעה על התביעה הנפרדת שהגישה דניאלס נגד טראמפ, שבעניינה יחליט אותו שופט. לקראת בחירות 2016 קיבלה דניאלס דמי שתיקה של כ-130 אלף דולר מעורך דינו של טראמפ דאז, מייקל כהן. דניאלס הגישה תביעה כדי להשתחרר מההסכם הזה. היא טוענת שההסכם לא תקף מכיוון שמי שחתום על ההסכם הוא כהן ולא טראמפ.

 

גם עורכי הדין של כהן וטראמפ טוענים שההסכם אינו תקף. עורכי דינו של טראמפ טענו שהנשיא מעולם לא החשיב את עצמו כצד בהסכם. הם מצפים שהתביעה של דניאלס תידחה. דניאלס מקווה שבית המשפט יזמן את הנשיא להעיד בשבועה ולהודות שידע על הסכם דמי ההשתקה.

 

בחודש אוגוסט הודה מייקל כהן בהסדר טיעון שעבר על חוק מימון קמפיין בחירות, כששילם לדניאלס ולאישה נוספת כדי שלא יספרו על היחסים האינטימיים שלהן עם הנשיא טראמפ. כהן אמר שהתשלום היה לבקשתו של טראמפ. "כהן המציא סיפורים כדי לקבל עסקה", אמר הנשיא בתגובה.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: AFP
סטורמי דניאלס וטראמפ
צילום: AFP
מומלצים