שתף קטע נבחר

אישה תובעת את האוול: "כלבו נשך אותי באכזריות"

ד"ר לביולוגיה בת 30 אף הגישה בקשה לצו עיקול זמני על נכסיו של שחקן הפועל ירושלים בעונה שעברה. האוול לא מכחיש את המקרה, אך טוען: "מדובר בסחטנות דוחה"

ריצ'רד האוול הסתבך בפרשה נוספת. אישה בת 30, ד"ר לביולוגיה במקצועה, הגישה תביעה נגד סנטר הפועל ירושלים בעונה האחרונה בטענה כי "ננשכה באכזריות ברגלה" על ידי כלבו, בזמן שטיילה בשכונת עין כרם בעיר.

 


 

על פי כתב התביעה שהוגש לאחרונה על ידי עו"ד יואב יעקבסון, ממשרד עורכי הדין דוברובסקי-יעקבסון, לבית המשפט השלום בירושלים נכתב כי "מיד לאחר המקרה התנצל האוול בפני האישה, אולם ברגע שהתבקש להכניס את הכלב להסגר בהתאם לפקודת הכלבת ולהוראות משרד הבריאות - הוא חזר בו. מה שאילץ את התובעת לעבור סדרה של חיסונים, ללא קשר לנזקים שנגרמו לה כתוצאה מהנשיכה עצמה".

 

לא מכחיש את המקרה. האוול (צילום: אורן אהרוני) (צילום: אורן אהרוני)
לא מכחיש את המקרה. האוול(צילום: אורן אהרוני)

 

בא כוחה של התובעת הגיש תביעה נזיקית לבית המשפט וכן בקשה לצו עיקול זמני על נכסיו של האוול: "הנתבע הינו כדורסלן אמריקאי ישראלי אשר שיחק בקבוצת הפועל ירושלים, אולם סיים את ההתקשרות עימה וצפוי לעבור לשחק בחו"ל וספק רב אם ישוב לישראל. לפיכך מוגשת בסמוך לכתב התביעה בקשה לצו עיכוב יציאה מהארץ ו/או צו עיקול זמני".

 

מטעמו של האוול נמסר בתגובה: "מדובר במקרה של סחטנות דוחה, מצד אנשים שיש להם עודף זמן פנוי ומחפשים פרסום. לאחר הנשיכה - המאוד קלה יש לציין - יצרה התובעת קשר עם הנתבע וביקשה אישורים שהכלב מחוסן ובנוסף שייכנס להסגר. בקשותיה מולאו, ישנו אישור על ההסגר מעיריית ירושלים. אחרי שהתובעת הבינה שבעלי הכלב אמיד ובעל אמצעים, היא מנסה את מזלה. כתב התביעה מעולם לא הומצא להאוול אבל לתקשורת הוא כן הגיע. להגיד על התביעה שהיא לא בתום לב זה אנדרסטייטמנט".

 

כזכור, ביולי האחרון הסוכנות הישראלית למניעת סימום בספורט הודיעה לאיגוד הכדורסל כי האוול נכשל בבדיקת סמים שנערכה לו לאחר המשחק הראשון בסדרת רבע גמר הפלייאוף בין הפועל ירושלים לגלבוע/גליל. בעקבות הפרשה הושעה השחקן לתקופה של שלושה חודשים אחרי הסדר טיעון.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: אורן אהרוני
ריצ'רד האוול
צילום: אורן אהרוני
מומלצים