שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות
  הבחירות המקומיות: מועמד התלונן על גניבת מאגרי מידע
  שחר רובין שמתמודד לראשות העיר נס ציונה, התלונן למשטרה שמועמד אחר חדר למחשבו האישי, גנב את רשימת אנשי הקשר שלו ושלח להם הודעות מכפישות. המועמד: "התלונה היא פרי הזיות וחרדות מפני הכשלון"

   

  שמואל בוקסר (צילום: מטה שמואל בוקסר)
  בוקסר. "הקפיד לאורך כל הקמפיין שלא להתעסק בהכפשות כלפי אף אחד מהמתמודדים"(צילום: מטה שמואל בוקסר)

  שחר רובין, סגן ראש העיר נס ציונה ומי שמתמודד בבחירות הקרובות על ראשות העיר, הגיש תלונה במשטרה על גניבת מאגרי נתונים, חדירה למחשבו האישי ושליחת הודעות נגדו לאנשי הקשר שלו. את התלונה הגיש רובין כנגד אחד המתמודדים על התפקיד, שמואל בוקסר.

   

  לטענת רובין, לאחר בדיקת מכשיר הטלפון הסלולרי שלו על ידי גורם מוסמך, התברר כי למכשיר הוחדרה תוכנת ריגול, אשר יכולה לשלוח הודעות נגדו לכל אנשי הקשר שלו. "אנשים שלא קשורים לעיר ולא גרים בה, כמו אחותה של אשתי שמתגוררת בהרצליה וחברים שלי ברחובות ואפילו בסלעית, החלו לקבל הודעות נגדי ובעד בוקסר", מספר רובין, שמיד הגיש תלונה במשטרה.

   

  "מתחילת הקמפיין מתנהל נגדי מסע ציד והכפשות מתוזמן שנוהל על ידי יוזרים פיקטיביים, ובחודשים האחרונים עבר לניהולם של מגיבים מטעם המתחרה שלי שזורעים שקרים שוב ושוב והכפשות", אמר אתמול רובין ל-ynet. "זה נהיה מדאיג יותר בשבועות האחרונים. כנראה שמנסים להרפות את ידי ויש כאלה שאינם בוחלים באמצעים בשביל להשתלט על העיר. אני מודיע להם חד וחלק ששום דבר לא יעזור להם. אולי יש כאלה שמפחדים, אבל אני לא. אני לא חושש מהם ולא חושש מהשיטות שהם מפעילים. נס ציונה לא תיפול לידיים של גורמים אינטרסנטיים. נס ציונה שייכת לתושבים ולא לטייקוני נדל"ן ולבעלי קרקעות".

   

   

  בעקבות המקרה עברו רובין ואנשי צוותו להתנהל באמצעות טלפונים "טיפשים" שאינם ניתנים לפריצה. "ברור שאני בלחץ", הוא הודה, "יש לי שיחות עם אשתי ותמונות של הילדים, זו הפרטיות שלי. אין לי מילים לתאר את הפגיעה ואת מה שקרה כאן".

   

  ממטה בוקסר נמסר בתגובה: "מצער לשמוע שכך נוהג מתמודד לראשות העיר כאשר הוא מבין שהוא נכשל כישלון חרוץ בבחירות. יש לציין כי לאורך כל תקופת הקמפיין אנשי רובין פועלים לילות כימים בהכפשות ודברים שהנייר איננו סובל, כלפי כלל המתמודדים לראשות העיר. למרות כל אלו, שמואל בוקסר הקפיד לאורך כל תקופת הקמפיין שלא להתעסק בהכפשות כלפי אף אחד מהמתמודדים, מתוך הבנה שיש לו עיר לנהל מחר. תושבי נס ציונה הם אנשים חכמים ומבינים זאת היטב, כך גם התומכים המועטים שנותרו לרובין. כל שנותר להם הוא להמשיך ולרוץ לעיתונאים עם סיפורים מצוצים מהאצבע, בתקווה כי אלה יצילו את ספינתם הטובעת ממילא. אנו סומכים על משטרת ישראל שתעשה את עבודתה נאמנה ותמצא כי התלונה היא פרי הזיות וחרדות מפני הכשלון״.

   

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: מטה שמואל בוקסר
  דוחה את הטענות. שמואל בוקסר
  צילום: מטה שמואל בוקסר
  מומלצים