שתף קטע נבחר

הסרטון שמעורר מהומה: תלמיד מאיים על מורה באקדח מזויף

בסרטון שהפך ויראלי בצרפת נראה תלמיד מכוון אקדח לראשה של המורה וקורא לה לרשום שהוא 'נוכח' בדף הנוכחות שלפניה. הנשיא מקרון: "הוריתי לשרי החינוך והפנים להבטיח ענישה"

 

 

נשיא צרפת עמנואל מקרון קרא להגברת הענישה נגד תלמידים שמאיימים על מוריהם - לאחר שהופץ ברשת סרטון שבו נראה תלמיד עומד מעל מורה ומכוון אקדח לראשה. האקדח מזויף, אך הזעזוע שעורר התיעוד - אמיתי ביותר.

 

הסרטון, שצולם בבית ספר מחוץ לפריז, הפך ויראלי. התלמיד נראה בסרטון כשהוא מאיים על המורה באקדח כדי שזו תרשום שהוא נוכח, במקום נעדר, בדף הנוכחות שלפניה. כלי תקשורת בצרפת פרסמו כי האקדח היה מזויף, וכי התלמיד (16) הסגיר עצמו למשטרה. 

 

תלמיד צרפתי מאיים עם אקדח צעצוע על מורה ()
"תרשמי 'נוכח'". התלמיד מאיים על המורה

תלמיד צרפתי מאיים עם אקדח צעצוע על מורה ()

הנשיא מקרון צייץ בחשבון הטוויטר שלו: "איום על מורה זה דבר שלא מתקבל על הדעת. ביקשתי משר החינוך ומשר הפנים להשתמש בכל האמצעים שלרשותם כדי להבטיח שהמעשים הללו ייענו

בענישה - ולא יקרו עוד בבתי הספר שלנו".

 

גם הפוליטיקאית הימנית, מנהיגת מפלגת "החזית הלאומית" מרין לה פן התקוממה מהתיעוד - ופרסמה בחשבון הטוויטר שלה את הסרטון בצירוף הכיתוב: "הרוגע שהמורה הזאת מפגינה בזמן שמכוונים אליה אקדח, יחד עם העובדה שבית הספר לא דיווח והתלונן על המקרה באופן מיידי, מעידים שהמקרה הזה הוא דבר שבשגרה. את מי זה מפתיע?".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
תלמיד מאיים על המורה באקדח צעצוע
מומלצים