שתף קטע נבחר

אמדוקס מפטרת עשרות עובדים בישראל

החברה, שמעסיקה 4,500 איש בארץ, זימנה בימים האחרונים עשרות עובדים לשימועים לפני פיטורים, אם כי לפי הערכות יתכן שחלקם רק יועברו לתפקידים אחרים בחברה. אמדוקס נימקה את הפיטורים בשינויים בצרכים העסקיים שלה, והדגישה את חשיבות השוק הישראלי עבורה

חברת אמדוקס מפטרת עשרות עובדים בישראל, כך נודע ל"כלכליסט". כיום מעסיקה החברה כ-25 אלף עובדים בעולם וכ-4,500 בארץ.

 

עוד בערוץ הקריירה

 

ההנהלה הזמינה בימים האחרונים עשרות מעובדי החברה לשימוע שלפני פיטורים. לפי הערכה, חלק מהעובדים לא יפוטרו אלא יועברו לתפקידים אחרים. במקביל, מגייסת אמדוקס עשרות עובדים למשרות אחרות, בתחומים אליהם היא מתרחבת לאחרונה.

   

מחברת אמדוקס נמסר שהשגרה העסקית שלה כחברה גלובלית עם 25,000 עובדים שתומכים במאות פרויקטים בו זמנית מכתיבה ניוד בין חטיבות, והתאמות בהקצאות כוח האדם בהתאם לצרכים העסקיים המשתנים. החברה מסרה שתתאמץ לאתר משרות חלופיות עבור העובדים שהושפעו מהמהלך, ושהשוק הישראלי מהווה מרכז פיתוח משמעותי עבורה.

 

 

מטה אמדוקס ברעננה ()
מטה אמדוקס ברעננה
 

 

באוגוסט האחרון פרש אלי גלמן מתפקיד מנכל החברה ואת מקומו תפס שוקי שפר שהיה סמנכ"ל בכיר ונשיא החטיבה העסקית של אמדוקס. החברה היא ספקית מובילה של תוכנה ושירותים לחברות תקשורת ומדיה.

 

הכנסות החברה ברבעון האחרון הראו צמיחה של 3.7% בהכנסות לכמיליארד דולר ורווח נקי של 147.5 מיליון דולר, 1.03 דולר למניה, לעומת 150.4 מיליון דולר או 1.02 למניה ברבעון המקביל. בינואר רכשה החברה את ספקית התוכן ווביקוויטי (Vubiquity) האמריקאית תמורת 224 מיליון דולר.

  

לאחרונה הצטרף לחברה גיל רוזן, סמנכל החדשנות והשיווק של בזק, רוזן יכהן בתפקיד מנהל כללי ויהיה אחראי על חטיבות המוצרים המתקדמים ופעילויות בתחומי אינטרנט הדברים, הבינה המלאכותית ואבטחת המידע. כמו כן, ינהל את פעילות השירותים הפיננסיים למובייל.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים