שתף קטע נבחר

עבר, הווה ועתיד הטכנולוגיה הישראלית במרכז החדשנות של פרס

מרכז פרס לשלום וחדשנות הושק הבוקר (ה') בטקס חגיגי בנוכחות בכירים בתעשיית הטכנולוגיה העולמית, ביניהם ג'ק מא, מייסד עליבאבא, אריק שמידט, מייסד גוגל וסגן נשיא סין. במרכז מוצגת ההיסטוריה של הפיתוח הטכנולוגי בישראל

שמעון פרס לא זכה לראות את את פרויקט הדגל שאת אבני הפינה שלו הוא הניח לפני כשנתיים בצוותא עם נשיא המדינה הנוכחי, רובי ריבלין ועם ראש הממשלה, בנימין נתניהו, אבל הפרויקט הזה הושלם וטקס החנוכה הרשמי נערך היום בתל אביב בנוכחות ראש הממשלה, סגן נשיא סין ובכירים בענף הטכנולוגיה העולמי כמו מייסד עליבאבא - ג'ק מא, מייסד גוגל - אריק שמידט ומשלחות של אנשי עסקים מהעולם.

 

 

המרכז החדש מציג תחת קורת גג אחת, את סיפורה המרשים של מדינת ישראל כאומת החדשנות. המררז בנוי מארבע קומות ולאורכן מוצגים 100 אירועים שהפכו את ישראל לאומת סטארט אפ. בנוסף מוקרנות במרכז הולוגרמות אינטראקטיביות אשר מייצרות שיחה עם הממציאים החשובים שמספרים בגוף ראשון על הדרך הארוכה שעברו עד שהגיעו לפיתוח עליו הם אחראים.

 

מרכז פרס לשלום וחדשנות (צילום: מרכז פרס לשלום וחדשנות)
מרכז פרס לשלום וחדשנות(צילום: מרכז פרס לשלום וחדשנות)

 

עוד תמצאו במרכז החדש מיצגים שונים, דגמים ואבות טיפוס של הפיתוחים וההמצאות השונות, קומת סטרטאפים עדכנית אשר מציגה את 50 הפיתוחים הכי חדשים בתחום וכמו כן, קומת עתיד המדמה קפסולת זמן באמצעות טכנולוגיית VR שבה יחשפו המבקרים לפיתוחים העתידיים של מדינת ישראל.

 

מרכז פרס לשלום וחדשנות (צילום: מרכז פרס לשלום וחדשנות)
מרכז פרס לשלום וחדשנות(צילום: מרכז פרס לשלום וחדשנות)

הולוגרמה אינטראקטיבית של שמעון פרס (צילום: מרכז פרס לשלום וחדשנות)
הולוגרמה אינטראקטיבית של שמעון פרס(צילום: מרכז פרס לשלום וחדשנות)

 

יו"ר מרכז פרס לשלום ולחדשנות , מר חמי פרס, אמר היום: "השקת מרכז החדשנות של ישראל במרכז פרס היא מימוש חלומו של אבי ז"ל, אשר ביקש להקים בית שיציג את עוצמתה המדעית טכנולוגית של מדינת ישראל ואת תרומתה לקידום עולם טוב יותר. אנו נרגשים מאוד לארח את מאות ראשי החברות הבינלאומיות אשר יגיעו להשקת מרכז החדשנות של ישראל, במטרה להרחיב את שיתופי הפעולה עם החברות והיזמים הישראליים ובכך לקדם את המדע והפיתוח הכלכלי בישראל ובעולם כולו ".

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: מרכז פרס לשלום וחדשנות
מרכז פרס לשלום וחדשנות
צילום: מרכז פרס לשלום וחדשנות
מומלצים