שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  תחבורה שיתופית? "ווייז" תשלם על הנסיעה
  "ווייז" בשיתוף עיריות ירושלים, כפר סבא והמועצה האזורית עמק חפר ישלמו לכם על הנסיעה על מנת לעודד שימוש בתחבורה שיתופית
  ואם ישלמו לכם לנסוע בקארפול לא תסעו? הניסיון להוריד את כמות המכוניות מכבישי ישראל עולה מדרגה. חברת ״ווייז״ יוצאת היום במבצע יחד עם עיריית ירושלים, עיריית כפר סבא והמועצה האזורית עמק חפר, אשר ביחד ינסו להניע אנשים להשאיר את חלק מהרכבים בבית ולנסוע לעבודה ביחד. מי שירשמו לפרויקט באמצעות אפליקציית Waze קארפול, יזכו לתשלום על הוצאות הדלק עד סוף השנה האזרחית.

  תחבורה שיתופית קארפול ()

  הרעיון למבצע הגיע לאחר ש"ווייז" ערכה לאחרונה סקר בו 80% טענו שהפקקים הם גורם המתח המרכזי בחיי היומיום שלהם בישראל. 83% העידו כי הם פוגעים בזמן האיכות שלהם עם המשפחה ו-50% היו מוכנים להשתתף בנסיעה שיתופית בכדי להוריד את הצפיפות בכביש.

   

  מעל מיליון תושבים פוקדים את הדרך באזור ירושלים, כפר סבא ועמק חפר ביחד. הנסיעה השיתופית תאפשר לצמצם את מספר המכוניות על הכביש, להתנייד
  יחד, לחסוך כסף, לשמור על הסביבה ובעיקר - להביא לשינוי משמעותי ומיוחל בחיי היום יום של התושבים ובסביבת מגוריהם. באמצעות האפליקציה, הפועלת באופן אינטגראלי במערכת הניווט יוכלו הנוסעים המשתמשים ליהנות מנסיעה ללא תשלום, כאשר הנהגים המסיעים יקבלו תשלום עבור הנסיעה ישירות מ"ווייז".

   

  מוקדם יותר השנה נעשה שיתוף פעולה דומה עם עיריית מודיעין שהביא לעלייה של עשרות אחוזים בשיעור הנסיעות השיתופיות בעיר. שירות הקארפול של "ווייז" הושק לפני שנתיים בישראל וקהילת הנהגים והנוסעים בקארפול נמצאת בצמיחה מתמדת בארץ ובמדינות נוספות בעולם -דוגמת ארה"ב וברזיל.

   

  נעם רשף, מנהל שותפויות ב"ווייז" ישראל: ״הרחבת התשתיות לא עומדת בקצב גידול כלי הרכב הנעים בכבישים, ולכן הדרך המהירה ביותר להילחם בפקקים היא לצמצם את מספרם עד כמה שניתן. לכן הגברת השימוש בתחבורה שיתופית עשויה להביא לצמצום משמעותי בפקקי התנועה ממרכזי הגוש בישראל".

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  ynet רכב בפייסבוק
  לוח winwin
  מומלצים