שתף קטע נבחר

שובו של הסליידר: שיאומי מחביאה מצלמה קדמית במנגנון החלקה חדש

המרדף של החברות השונות אחר המסך המושלם, זה שמגיע מקצה לקצה, מעורר פיתוחים חדשים וישנים כאחד. הפעם שיאומי מחביאה את המצלמה הקדמית שלה מתחת למנגנון החלקה (סליידר) חדש בדגם ה-Mi Mix 3" אותו הציגה היום

הסמארטפונים של שנת 2018 מתאפיינים בעיקר במסכים שמאיימים להגיע מקצה אחד של המכשיר לקצהו השני, כאשר מה שעוצר אותם היום זה רק רכיבים שחייבים או שרצוי שיהיו בחזית המכשיר, כמו לדוגמה מצלמה קדמית (סלפי), רמקול השמע, דרכו אנחנו שומעים את השיחות, חיישן טביעת אצבע וחיישנים שונים כמו חיישן קרבה, חיישני אינפרה וחיישנים לזיהוי פנים בהם נתקלנו לאחרונה מחברות כמו אפל, סמסונג ועוד.

 

Mi MIx 3 (צילום: שיאומי)
מצלמה קדמית נשלפת(צילום: שיאומי)

 

אם ראיתם מכשיר עם מגרעת במסך, זה אומר שראיתם מכשיר בו היצרנית לא הצליחה "להעלים" את כל הרכיבים הנ"ל והיא יצרה עבורם מגרעת בחלקו העליון של המסך. כך עשתה חברת אפל, שאמנם העלימה את חיישן טביעת האצבע, אבל היא הייתה צריכה מקום לחיישנים המתוחכמים של זיהוי הפנים, אשר החליפו את טביעת האצבע והם כאמור מוקמו באותה מגרעת בחלקו העליון של המסך. חברת Vivo מצאה פתרון אחר כאשר הרכיבה מנגנון של מצלמה קדמית אשר נשלפת מתוך המכשיר כלפי מעלה ברגע שהמשתמש עובר למצלמת הסלפי.

 

Mi MIx 3 (צילום: שיאומי)
Mi MIx 3(צילום: שיאומי)

 

כעת, גם חברת שיאומי מצטרפת לטרנד המסכים המלאים והיא מצאה פתרון ישן-חדש למצלמה הקדמית על ידי שימוש במנגנון החלקה (סליידר) כמו שהיה בחלק לא קטן של מכשירי העבר. המכשיר החדש אותו הציגה היום נקרא Mi Mix 3 ומלבד המנגנון המיוחד בו נשלפת המצלמה הקדמית, הוא כולל גם מסך בגודל 6.4 אינץ' בטכנולוגיית AMOLED, צמד מצלמות ראשי בנות 12MP כל עדשה, מעבד סנאפדרגון 845 של חברת קוואלקום ומערך זיכרון הכולל בגרסת הבסיס 6GB של זיכרון RAM לצד 128GB של זיכרון אחסון.

 

המכשיר יושק בתחילת 2019 ולישראל הוא יגיע זמן קצר לאחר מכן על ידי היבואנית הרשמית, חברת המילטון.

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים