שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  הוסף כתבה
  הכי מטוקבקות
   זירת הקניות
   הנבחרת שהביאה גאווה עצומה לישראל
   איזה כיף היה לראות את נבחרת הכדוריד מנצחת את פולין. איזה כיף לראות 1,500 איש ואישה מריעים, מתרגשים ונהנים מערב ספורט איכותי. עידוד, כן עידוד. קהל מגוון, צעיר, בני נוער שחוו ספורט במתכונת הכי בריאה שלו. תחרותיות, הישגיות ודרך ארץ

   ראשון היה ערב משובח לענף הכדוריד בישראל. ראשית, הנבחרת כמובן. איזה הישג מרשים. איזו חוויה לראות נבחרת צעירה, מלאה אנרגיה ואמביציה, משחקת ומנצחת משחק חשוב מול נבחרת מנוסה ואיכותית. איזה כיף לראות 1,500 איש ואישה מריעים, מתרגשים ונהנים מערב ספורט איכותי. עידוד, כן עידוד.

   קהל מגוון, צעיר, בני נוער שחוו ספורט במתכונת הכי בריאה שלו. תחרותיות, הישגיות ודרך ארץ.

    

   מי שהיה באולם במשחק מול פולין לא שמע קללות, התלהמויות, דרישה לפיטורים או החלפה של שחקן. מאות בני נוער שמשחקים כדוריד בארץ הגיעו לעודד את הנבחרת. איזה כיף היה לראות אותם. מלח הארץ, בנות ובנים. ספורטאים ונוער למופת. גאווה לראות ולדעת שיש עוד ספורט בארץ חוץ מרכילות, קללות, הכפשות, איומים, מכות ואלימות.

    

   נבחרת ישראל כדוריד (צילום: הדר ואן קולא, איגוד הכדוריד)
   נבחרת ישראל בכדוריד(צילום: הדר ואן קולא, איגוד הכדוריד)

    

   ספורט לא מייצר אלימות. האווירה סביבו כן. אירוע כל כך חשוב ואיכותי - ולא מוזכר כמעט בשום מקום...שום פוליטיקאי לא יבוא, שום כתב לא ידווח מתוך הטלפון על ידיעה מרעישה מחדר ההלבשה. הרבה דיבורים, גם בערוץ הספורט, על הגינות ועל חשיבות הספורט. המשחק מול פולין היה רגע שכזה וכל המדברים נאלמו. חשובה יותר ידיעה על שחקן חיזוק בעבר שמשחק במדינה אחרת... באמת? הרבה דיבורים מעט מעשים מכל הנוגעים בדבר. הרגשתי גאה! ישראלי גאה. תודה נבחרת הכדוריד. תודה קהל יקר!

    


   פורסם לראשונה 31/10/2018 16:10

    

   לפנייה לכתב/ת
    תגובה חדשה
   הצג:
   אזהרה:
   פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
   צילום: הדר ואן קולא, איגוד הכדוריד
   נבחרת הכדוריד
   צילום: הדר ואן קולא, איגוד הכדוריד
   מומלצים