שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות

  מאות בהלוויית המשפחה שנמחקה בתאונה: "אין מי שיפתח יותר את דלת הבית"

  בבית העלמין בשכונת ותיקים בנתניה הצטופפו בצהריים מאות רבות בהלוויית שמונת בני משפחת עטר מפסגות שנהרגו בתאונה אתמול בכביש 90 ליד ים המלח. ארבעה קברים נכרו, בכל אחד נטמנו שניים. אחד התושבים אמר בכאב: "אין יותר משפחה, זה אובדן קשה מאוד"

   

  הלוויתה של משפחת עטר ז"ל    (צילום: חגי דקל | עריכה: רותם שבתאי )

  הלוויתה של משפחת עטר ז"ל    (צילום: חגי דקל | עריכה: רותם שבתאי )

  סגורסגור

  שליחה לחבר

   הקלידו את הקוד המוצג
  תמונה חדשה

  שלח
  הסרטון נשלח לחברך

  סגורסגור

  הטמעת הסרטון באתר שלך

   קוד להטמעה:

   

  מאות רבות הצטופפו בצהריים (יום ד') בבית העלמין בשכונת ותיקים בנתניה כדי ללוות למנוחת עולמים את שמונת בני משפחת עטר שנהרגו אתמול בתאונה בכביש 90 ליד ים המלח. ארבעה קברים נכרו ובכל אחד מהם ייטמנו שניים.

   

  ראובן פינסקי, חבר של המשפחה, אמר מחוץ לבית העלמין: "זה אובדן קשה מאוד ליישוב שלנו. אין יותר מי שיפתח את הדלת של בית המשפחה. אנחנו מנסים לחבק אחד את השני ולהתלכד. אין יותר משפחה. הרבה זמן לא חווינו שבר גדול כזה".

   

  חבר אחר של המשפחה, אריאל, הוסיף: "זה דבר בלתי נתפס. אי אפשר להבין איך משפחה שיצאה לטיול נמחקה ברגע אחד. עזבו את הבית - ואף אחד לא יחזור אליו. הם היו פשוט משפחה מדהימה".

  קברי משפחת עטר (צילום: שאול גולן , באדיבות המשפחה)
  בני משפחת עטר על רקע הקברים שנכרו בבית העלמין בנתניה (צילום: שאול גולן , באדיבות המשפחה)

   

  קברי משפחת עטר (צילום: שאול גולן )
  (צילום: שאול גולן )

  קברי משפחת עטר (צילום: שאול גולן )
  (צילום: שאול גולן )

  מימיל לשמאל יריב ישראל- יעקב ו שושי עטר (באדיבות המשפחה)
  מימין לשמאל: יריב, יעקב ושושי עטר(באדיבות המשפחה)

  משפחת עטר (באדיבות המשפחה )
  משפחת עטר(באדיבות המשפחה )

  זירת התאונה בכביש 90 (צילום: רובי הנדל)
  (צילום: רובי הנדל)

  תאונת דרכים כביש 90 ליד ים המלח משפחה נהרגה (צילום: אוריאל גור דוד רדיו דרום)
  (צילום: אוריאל גור דוד רדיו דרום)

  מפה תאונת דרכים כביש 90 ים המלח ()

  ההורים יריב (45) ושושנה (שושי) בת 47 ייטמנו כשלצדם ששת ילדיהם: יעקב ישראל (12), עטרת (11), איילה (9), מוריה (7), ידיד (5) ואביגיל (3).

   

  הנהג הפוגע חשוד שהשתמש בסם: "לא מפסיק לבכות"

  בצהריים הוארך בשישה ימים מעצרו של הנהג (52) החשוד בהריגת שמונת בני המשפחה. נהג הטויוטה לנדקרוזר, תושב גבעון החדשה, חשוד כי השתמש בסם טרם התאונה והוא בעל עבר תעבורתי של יותר מ-20 עבירות תנועה. פרקליטו אמר כי "הוא לא מפסיק לבכות".

   

  הנהג (52) שנעצר אמש ונחקר בחשד להריגה לאחר שהתנגש עם רכבו בכביש 90 סמוך לעין בוקק במכוניתם של שמונת בני משפחת עטר מפסגות - שנהרגו במקום - הובא הבוקר לדיון בהארכת מעצרו בבית משפט השלום בבאר שבע, שם התברר כי המשטרה חוקרת חשד שהשתמש בסם. עוד נודע כי הוא בעל עבר תעבורתי של יותר מ-20 עבירות תנועה. מעצרו הוארך בשישה ימים. המשטרה ביקשה להאריך את מעצרו בעשרה ימים. השופט צבי פורר הורה על איסור פרסום שמו ותמונתו, לבקשת סנגורו.

   

  יעקוב משפחת עטר נהרגו הרוגים תאונה תאונת דרכים כביש 90 ים המלח (באדיבות המשפחה)
  יעקב עטר(באדיבות המשפחה)

  עטרת משפחת עטר נהרגו הרוגים תאונה תאונת דרכים כביש 90 ים המלח (באדיבות המשפחה)
  עטרת עטר(באדיבות המשפחה)

  מוריה משפחת עטר נהרגו בתאונת דרכים בכביש 90 סמוך לים במלח (באדיבות המשפחה)
  מוריה עטר(באדיבות המשפחה)

  בהחלטת הארכת המעצר כתב השופט כי "החשד להריגה מתבסס בין השאר על ממצאים שהעלו חשד כי החשוד השתמש בסם". השופט ציין כי החשוד משתף פעולה עם החוקרים. "קיימות פעולות חקירה רבות שיש לבצע, אם כי אינני רואה מקום להיעתר למלוא ימי המעצר".

   

  השופט פורר פנה לצדדים ואמר כי "לא היו הרבה מקרים שבהם נתקלנו בתאונה כל כך קטלנית. הלב נחמץ. אני לא מאחל לאף אחד להיות במקום האיש שנמצא פה. אין מחלוקת לעניין החשד. אין צורך בהמשך החקירה".

   

  סנגורו של החשוד, עו"ד אביעד חייט, המייצג את הנהג יחד עם עו"ד ינון היימן, אמר: "מדובר במקרה שתוצאותיו עגומות לכולם. הנהג מסר גרסה עוד בזירה; לאחר מכן, כשקיבל ייעוץ משפטי - חזר על גרסתו. הוא שיתף פעולה".

   

  השופט פורר סיכם: "התאונה הקטלנית גבתה את חייה של משפחה שלמה, אולם אי אפשר להתעלם כי בשלב הזה של המעצר ישנן השלכות גם בעניינו של החשוד. הוא לא ברח מהזירה. לאחר עיון בתיק ובנוגע לחשד להריגה, הרי שמדובר עדיין במידע רגיש שייתכן שישתנה לאחר חקירה. אינני רואה כל מקום להתיר את פרסום שמו לנוכח החשש מהנזק שעלול להיגרם לו בשלב הראשוני של החקירה".

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  באדיבות המשפחה
  בני משפחת עטר שנהרגו בתאונה
  באדיבות המשפחה
  מומלצים