שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות

  אחרי 25 שנה: אהרל'ה ברנע עוזב את חברת החדשות

  העיתונאי אהרון ברנע הודיע כי הוא פורש מחברת החדשות. "אחרי שנערמו המספרים על שנותינו וגילנו - הגיע הזמן לפנות מקום לדור הצעיר", כתב

  אחרי 25 שנה: העיתונאי הוותיק אהרון (אהרל'ה) ברנע הודיע כי הוא עוזב את חברת החדשות. ברנע שלח היום (ה') לעובדים מכתב פרישה שבו כתב כי "אחרי שנערמו המספרים על שנותינו וגילנו - כך מנהגו של עולם - הגיע הזמן לפנות מקום לדור הצעיר".

   

  אהרן ברנע (צילום מסך מתוך ערוץ הכנסת)
  "כושר הריצה לא נפגם". ברנע(צילום מסך מתוך ערוץ הכנסת)

  "אחרי עשרים וחמש שנים (פחות שלושה ימים) הגיע הזמן לומר שלום", כתב ברנע, "הגם שכוחנו עדיין במותננו וכושר הריצה שלנו לא נפגם יש להכיר במציאות: בנינו לא רק מערכת למופת בארץ הזאת, אלא גם משפחה אוהבת ומפרגנת", הוסיף והודה למנהליו.

   

  ברנע מדווח על רצח רבין

   

  ברנע (74) שימש בשנים האחרונות שליח חברת החדשות בוושינגטון, ובעבר אף הגיש את "אולפן שישי". אחד הרגעים הזכורים ביותר בקריירה שלו הוא הרגע שבו דיווח למדינה שלמה על הרצח של יצחק רבין, שנחשב גם לנקודת מפנה עבור חברת החדשות. "בשנתיים הראשונות רדפנו אחרי מי שהקדים אותנו, אבל, מהלילה הנורא ההוא של רצח רבין, התהפכה הקערה ומאז כולם רודפים אחרינו, ואותנו אי אפשר להשיג. על כך מגיעה תודה לכולם", כתב ברנע.

   

  הוא סיים את מכתבו בציטוט: "הבן אדם חושב שהזמן עובר, אבל הזמן חושב שהבן אדם עובר".

   

  אבי וייס, מנכ"ל חברת החדשות, נפרד מברנע אחרי ההודעה על פרישתו: "אהרל'ה הוא דמות מפתח בחברת החדשות וממעצביה. ב-25 שנותיה של חברת החדשות אנחנו מתגאים בעשייה של אהרל'ה ומלמדים את צעירי העיתונאים ללכת בדרכו - דרך של אמת, של דיווח ישר, הוגן ומדויק.

  שידוריו של אהרל'ה הם נכס צאן ברזל של החברה הישראלית בימיה השמחים והכואבים ביותר, ודמותו היא אחת האהודות בשידורי הטלוויזיה הישראלית לאורך שנים. אהרל'ה, תודה לך על שנים של שליחות ומסירות, אנחנו אוהבים אותך ומאחלים לך הצלחה ובריאות". 

   

   

   

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום מסך מתוך ערוץ הכנסת
  אהרון ברנע
  צילום מסך מתוך ערוץ הכנסת
  לאתר ההטבות
  מומלצים