שתף קטע נבחר

אחרי 17 שנים: גיא זהר עוזב את ערוץ עשר

מגיש החדשות התלבט ארוכות אם להישאר בערוץ הממוזג, אך לבסוף החליט לעזוב. הוא צפוי להגיש תכנית תחקירים ב״כאן״ ואמור להיות אחד ממפיקיה

עכשיו זה רשמי: מגיש הטלוויזיה גיא זהר עוזב את ערוץ עשר אחרי 17 שנה, ויצטרף לתאגיד השידור הציבורי ב"כאן". בחודשים האחרונים זהר ניהל מגעים עם תאגיד השידור הציבורי על הגשת תוכנית תחקירים, והתלבט ארוכות אם להישאר בערוץ עשר - שבקרוב יתמזג לרשת. אחרי חופשה מתוכננת, הודיע זהר לקברניטי הערוץ על ההחלטה לעבור הלאה לאתגר החדש.

 

במסגרת המעבר הצפוי לתאגיד השידור הציבורי, זוהר אמור להגיש תוכנית תחקירים שיהיה אחד ממפיקיה, לצידו של המפיק רם לנדס, שבבעלותו חברת ההפקות "קודה". 

 

גיא זהר ()
יצטרף לתאגיד השידור. גיא זהר

זהר, בן 53, הגיע לערוץ עשר לפני יותר מ-15 שנה, ומאז הוא מגיש את "היום שהיה" שמשודרת בשעות הערב המאוחרות. בעבר הגיש למשך תקופה קצרה גם את המהדורה המרכזית של הערוץ וכן את תוכנית סיכום השבוע בערב שישי.

 

בהודעה ששלח היום לחבריו כתב זהר: ״חברים, משפט שנכתב בחיל ורעדה: הודעתי ליוסי ולגולן שאני מסיים את פרק 'היום שהיה'. יום השידורים האחרון של ערוץ 10 יהיה גם יומי האחרון בתוכנית״. על התוכניות לעתיד כתב כי הוא צפוי להצטרף לכאן 11. ״העתיד? חזרתי לשולחן השרטוט, כולל פיתוח תוכנית המיועדת לכאן 11. בינתיים, אינני מתכוון לעשות את 'היום שהיה' במקום אחר. אמשיך ׳לספר חדשות׳, אבל בתקופה הקרובה זה יהיה בפורמטים אחרים, לאו דווקא יומיים ולאו דווקא בערוצי השידור הטלוויזיונים״.

 

זהר הוסיף כי ״ב-15 השנים האחרונות אני מגיע כל לילה לאולפן החדשות בנחישות ובהנאה. מנהיגים רוחניים מכנים את זה שליחות ויעוד. ילדי, להבדיל, מכנים את זה כיף. זה לא נגמר ואני מעריך שבעתיד גם יהיה המשך. בינתיים החלטתי להפנות את האנרגיה והיכולת למסלולים נוספים, מאתגרים ועצמאיים". לפיו, "ערוץ עשר וחדשות עשר ממשיכים. יהיו שינויים אבל הדי.אנ.איי, שהייתי שותף להקמתו וליצירתו במשך 16 שנים, לא יתפוגג בהחלטה עסקית כזאת או אחרת. לכן נכון לחתום ולסיים, בהקשר האישי והכללי: עוד נכונו עלילות״.

 

 

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
לאתר ההטבות
מומלצים