שתף קטע נבחר

נוסעי האוטובוס לא פינו מקום לנכה - הנהג סילק את כולם

פריז מריעה לנהג שגירש את כל הנוסעים, שלא פינו את הדרך לנכה בכיסא גלגלים. הנהג הוריד אותם והעלה את הנכה ואחיו: "שהנוסעים יתביישו"

נהג אוטובוס בפריז קיבל שבחים אחרי שהורה לכל הנוסעים לרדת מהאוטובוס, בגלל שסירבו לפנות מקום לגבר נכה בכיסא גלגלים.

 

פרנסואה, שסובל מטרשת נפוצה, חיכה בתחנת אוטובוס בפורט דה קלישי בפרברי פריז עם אחיו. כשהאוטובוס הגיע הנוסעים לא זזו הצידה כדי לאפשר לשניים לעלות, והותירו אותם בחוץ. הנהג הכועס אמר לכולם לרדת מהאוטובוס. אז אמר לפרנסואה ואחיו לעלות. הם היו הנוסעים היחידים באוטובוס.

נהג אוטובוס ב פריז סילק את כל הנוסעים שלא עשו מקום ל נכה בכיסא גלגלים צרפת ()
פרנסואה. "אף אחד לא רצה לזוז"
 

"אתמול כשחיכיתי לאוטובוס צחקתי, בגלל שאף אחד לא רצה לזוז. כשאיש לא זז הנהג קם וצעק: 'תחנה סופית! כולם לרדת מהאוטובוס!", סיפר פרנסואה. "אחר כך הנהג ניגש אליי ואמר – 'אתה והמלווה שלך יכולים לעלות. שהאחרים יחכו לאוטובוס הבא". בראיון ל"הפינגטון פוסט" בצרפת אמר פרנסואה שהנהג אמר לו ש"כולם עלולים להיות יום אחד בכיסא גלגלים".

 

פרנסואה המשיך לשוחח עם הנהג, שלא הכיר אותו לפני האירוע. הארגון הצרפתי "נגישות לכולם" פרסם את הסיפור בטוויטר. חברת האוטובוסים בפריז ביקשה את פרטי הנהג, כדי לברך אותו בשמה ובשם הארגון למען בעלי מוגבלויות.

 

הגולשים בצרפת הריעו לנהג שסילק את הנוסעים שלא פינו את הדרך. "הנהג הזה גיבור!", כתב אחד הגולשים. "ברכות לנהג האוטובוס, שהנוסעים יתביישו". "בראבו לנהג. זה שיעור טוב. אני מקווה שהנוסעים למדו אותו", כתב גולש אחר.

 

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פרנסואה. "אף אחד לא רצה לזוז"
מומלצים