שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות
  בזכות שני חיילים: ראש מועצה חדש לגליל התחתון
  ניצן פלג זכה ל-39.99% מכלל הקולות בבחירות המקומיות במועצה האזורית, וקיווה כי החיילים יטו את הכף לטובתו: "המתח נותר עד השניות האחרונות". גם בקצרין ראש המועצה זכה לקדנציה נוספת בזכות החיילים

  קולות החיילים, או יותר נכון של שני חיילים בלבד, הם אלה שהכריעו היום (חמישי) את הקרב בבחירות לראשות המועצה האזורית גליל תחתון. בסיום ספירת הקלפיות רגילים קיבל ראש המועצה הנבחר ניצן פלג 39.99% מהקולות, וחיכה לעשירית האחוז שתכריז עליו כמנצח ותמנע את הסיבוב השני.

  ניצן פלג (צילום: הילה אביגדור חליווה)
  ניצן פלג. נבחר בזכות שני חיילים(צילום: הילה אביגדור חליווה)

  דימיטרי אפרצוב ()
  גם אותו החיילים הצילו. דימה אפרצב

  "כבר ביום חמישי האחרון צפינו בישיבה של שהתוצאה הולכת להיות על הקצה, והחלטנו להיאבק על כל קול", סיפר פלג ל-ynet. "עם סיום הספירה של הקלפיות היינו על סף 40% מהקולות, ועד שנספרו 301 קולות החיילים עברו 24 שעות מתוחות ביותר".

   

  ראש המועצה הנבחר הוסיף כי גם הספירה עצמה הייתה צמודה, והמתח נמשך עד השניות האחרונות. "היינו צריכים ש-40.04% מהחיילים יצביעו עבורנו, ובסופו של דבר שני חיילים העבירו אותנו מעל קו ה-40%". פלג, תושב מושב שדמות דבורה, הסמוך לעפולה, הוא בעליהם של שני מרכזים לרכיבה טיפולית, האחד במושב והשני בקיבוץ לביא.

   

  היום הוא כבר הספיק להיפגש עם ראש המועצה היוצא, מוטי דותן, לתחילת החפיפה לתפקיד.

   

  גם בקצרין ניתן להכריז כעת, כמעט 48 שעות אחרי סגירת הקלפיות, כי ראש המועצה המכהן דימה אפרצב ימשיך לקדנציה שנייה בזכות החיילים. אפרצב, שהתמודד מול ויקי בדריאן, הוביל עליה ב-47 קולות בלבד, ואילו לאחר ספירת קולות החיילים התברר כי הניצחון היה מעט דחוק יותר - 36 קולות לטובתו.

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים