שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  הכי מטוקבקות
   החלום עליכם, החשיפה עלינו
   יש לכם עסק קטן שאתם נורא גאים בו? אנחנו ב"ידיעות אחרונות" ו-ynet נדאג שכולם ישמעו כמה הוא מוצלח. תחרות "עסקים קטנים חוזרת"

   בשיתוף בנק הפועלים

    

   עסקים קטנים הם מנוע צמיחה חשוב של המשק, אבל עד שיהפכו לחברות משגשגות ויציבות, חווים לא פעם קשיים רבים. הם צריכים להתמודד מול שפע ביורוקרטיות, נדרשים לנהל את העובדים ואת המוטיבציה שלהם, חייבים לעסוק בשיווק העסק ולקדם אותו ברשתות החברתיות, להתמודד עם תלונות של לקוחות - ואחרי כל זה, שמצב החשבון גם יאיר פנים.

    

   כנסו לאתר התחרות: SmallBusiness11.ynet.co.il פרויקט "עסקים קטנים" מתקיים בשיתוף פעולה עם בנק הפועלים.

    

   כמדי שנה, אנחנו ב"ידיעות אחרונות" ו-ynet רוצים להפנות את הזרקור למגזר החשוב הזה שלא זוכה לחשיפה מספיקה ביום־יום. תחרות "עסקים קטנים" נוסדה בשנת 2004 ומאז סוקרו כאן עשרות עסקים, חלקם כבר מזמן לא קטנים, אבל אנחנו והם גאים לספר שהתחילו את צעדיהם הראשונים אצלנו.

    

   חברת bkind שזכתה בתחרות הקודמת (צילום: ענת מזור)
   חברת bkind שזכתה בתחרות הקודמת(צילום: ענת מזור)

    

   אז אם יש לכם עסק קטן שאתם רוצים שכולם ישמעו כמה הוא מוצלח, זאת ההזדמנות שלכם לחשוף אותו, ואולי להיות אחד העסקים שיזכו בתחרות. כל מה שנדרש הוא למלא את הטופס ואת פרטי העסק באתר התחרות כאן ב-ynet, ולהחזיק אצבעות.

    

   למי התחרות מתאימה? היא פתוחה לכל עסק שהוקם כחוק ומגלגל מחזור של עד 30 מיליון שקל בשנה.

    

   התחרות אינה מתאימה לעסקים צעירים מדי, אלא לכאלה שקיימים מעל שלוש שנים ושמחזור המכירות השנתי שלהם עומד על שני מיליון שקלים.

    

   "בנק הפועלים רואה בעסקים הקטנים והבינוניים קטר צמיחה מרכזי של המשק. כמוסד הפיננסי המוביל בישראל, יש לנו אחריות לסייע להם לצמוח, להתפתח, וללוות אותם בכל החלטה. גם באתגרים וברגעי משבר. פעילותנו במגזר העסקים הקטנים והבינוניים נמצאת בליבת העשייה העסקית שלנו ואנחנו רואים בכך תרומה משמעותית להצלחתה של הכלכלה הישראלית", אמר אתמול אריק פינטו, מנכ"ל בנק הפועלים השותף בפרויקט.

    

   מה יוצא לעסק מזה? העסקים הזוכים יקבלו סיקור מערכתי ב"ידיעות אחרונות" וב-ynet, בנוסף הם ייהנו מחבילת פרסום ב"ידיעות אחרונות" או ב-ynet, ומ"מענק יזמות" בשווי עשרת־אלפים שקל. העסק שייבחר כחביב הקהל ייהנה מחבילת פרסום וממענק יזמות של 5,000 שקל.

    

   בנוסף, כל בעל עסק שיצטרף לתחרות יוזמן במהלך התחרות להירשם למגוון סדנאות מעשיות ללא תשלום, שיתקיימו ברחבי הארץ מטעם המרכז לצמיחה פיננסית של בנק הפועלים, כגון שיווק דיגיטלי, יצירת בידול, בניית מודל שיווקי, תמחור, וניהול משא ומתן.

    

    

   פרטים נוספים במוסף "24 שעות" ביום שני הקרוב.

    

   כנסו לאתר התחרות: SmallBusiness11.ynet.co.il פרויקט "עסקים קטנים" מתקיים בשיתוף פעולה עם בנק הפועלים.

    

    

   בשיתוף בנק הפועלים 

    

   לפנייה לכתב/ת
    תגובה חדשה
   הצג:
   אזהרה:
   פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
   צילום: ענת מזור
   חברת bkind שזכתה בתחרות הקודמת
   צילום: ענת מזור
   מומלצים