שתף קטע נבחר

קריאה אחרונה לזוכה בלוטו שלא אסף את המיליונים

מחר הוא היום האחרון לאיסוף פרס הזכייה מהגרלת הלוטו שנערכה ב-5 במאי. כבר חצי שנה מחכים במפעל הפיס לזוכה ב-3.3 מיליון שקלים: "מקרה נדיר, קוראים לו נואשות". ואלו המספרים שעלו בגורל

 

 

 

יממה אחרונה - זה הזמן שנותר לזוכה ב-3.3 מיליון שקלים בלוטו לאסוף את סכום הזכייה שלו. במפעל הפיס מחכים לזוכה מאז 5 במאי, ונותר לו רק עוד יום לממש את הזכייה. המספרים שעלו בשעתו בהגרלה הם 10, 12, 22, 23, 30, 31 והמספר החזק 5. המס על זכייה זו הוא 35% כך שהזוכה יקבל לחשבון הבנק 2.1 מיליון שקלים לערך, אם ייזכר להגיע.

מפעל המפיס פיס מבוקש הגרלת לוטו פרס כספי ()
מודעה שפרסם מפעל הפיס בחיפוש אחר הזוכה האלמוני

 

דפנה נעים שאול, סמנכ"לית שיווק ומכירות במפעל הפיס, אמרה הבוקר בריאיון לאולפן ynet: "יש יום אחרון לאיסוף הפרס ועוד לא הגיע הזוכה. בדרך כלל מגיעים זוכים אחרי שלושה חודשים, מקסימום ארבעה. הפעם אנחנו קוראים נואשות לאותו זוכה שיגיע כי מחר זה היום האחרון לאיסוף הפרס".

 

מה עושים עם הכסף אם אותו זוכה לא מגיע?

"הכסף חוזר לקופה של הזכיות. אם גם אז נותרת יתרה, זה עובר למען דברים טובים לקהילה. מפעל הפיס עוסק בחינוך, בתרבות, למען דברים טובים לקהילה. הכסף לא הולך לאיבוד. אנחנו רוצים שהזוכה ייהנה מהכסף, זאת הייתה המטרה".

 

יש לזה תקדים?

"היה מקרה אחד או שניים, זה מאוד נדיר ולא היה לנו הרבה מאוד זמן. קרה ששכחו את הטופס בתא כפפות, בצנצנת עוגיות אבל עד היום האחרון - לא היה".

 

אתם יודעים על הזוכה?

"אנחנו יודעים את האזור אבל זה לא עוזר. אנחנו לא מצהירים את האזור כי זה לא ייתן ערך מוסף. עם כל התקשוב שעשינו וכל המודעות, אין מצב שמי שיש לו טופס, לא ידע שזה הוא".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מודעה שפורסמה בחיפוש אחר הזוכה
מומלצים