שתף קטע נבחר

ארה"ב: בן 15 רצח את אימו בעקבות מריבה על ציון "מספיק"

גרגורי לוגאן ראמוס בן ה-15 התווכח עם אימו על ציון נמוך, חנק אותה למוות וקבר אותה במרחק של כשלושה ק"מ מביתם. חבריו סייעו לו לביים זירת שוד בביתו, והוא דיווח על כך למשטרה. "זאת הייתה שיחה שיכלה לזכות בגראמי", אמר בחקירה

המשטרה בפלורידה מסרה הלילה (שני) כי נער בן 15 נאשם ברצח אימו על רקע מריבה בעקבות ציון "מספיק" בבית הספר. הנער, גרגורי לוגאן ראמוס, הודה כי חנק למוות את אימו גייל קליבנגר בביתם, קבר את גופתה וביים את הזירה בסיוע חבריו, כך שתיראה כאירוע שוד שהסתבך.

 

גרגורי ראמוס ואימו גייל ()
גרגורי לוגאן ראמוס ואימו גייל קליבנגר

 

עוד סיפורים מעניינים מהעולם בעמוד הפייסבוק של דסק החוץ


על פי הדיווחים בארה"ב, המריבה בין ראמוס לאימו התגלעה ביום חמישי האחרון בסביבות השעה 23:00 (שעון מקומי), לאחר שהאם שיתפה את אבי הנער, שהיה בנסיעת עסקים בסיאטל, בציונו הנמוך של בנם. שעה וחצי לאחר מכן הוא העיר אותה משנתה וחנק אותה למוות.

 

בזמן שראמוס עסק בהסתרת הגופה, חבריו פרצו לביתו, העלימו חפצים והותירו את רכב המשפחה מונע בחוץ. הנער חזר מבית הספר ביום שישי והתקשר ברגע שנכנס לביתו אל מוקד החירום 911, כדי לדווח על התקרית שמעולם לא קרתה. ראמוס דיווח כי אימו נעדרת, וכי הוא הבחין ברכב המשפחה מונע בשביל הגישה.

 

גרגורי וחבריו במעצר ()
ראמוס וחבריו במעצר

גרגורי ואימו ()
"הבן פעל מתוך זעם. חנק אותה עד שאיבדה הכרה"

במסיבת העיתונאים של המשטרה, השריף של מחוז וולוסיה מייק צ'יטווד אמר כי הנער תיאר את השיחה כ"זוכת פרס הגראמי". עוד ציין כי הנער ניסה תחילה להערים על השוטרים, ואמר כי אימו הסיעה אותו לבית הספר בבוקר יום שישי, אך במשרד האדריכלים שבו הועסקה אמרו כי היא מעולם לא הגיעה לעבודה.

 

זמן קצר לאחר שהשוטרים החלו בסריקות אחר האם, הם מצאו את מכשיר ה"פלייסטיישן 4" של הנער, מחשב, את חפירה, רובה ציד ומטאטא ששימשו אותו לניקיון ולבימוי הזירה. ראמוס הודה בחקירתו כי הוא נעזר במריצה כדי להעביר את גופת אימו לרכב מסחרי שבבעלות המשפחה, ולאחר מכן נסע לכנסייה במרחק של כשלושה קילומטרים וקבר אותה.

 

"התמונה שהנער ניסה לצייר לנו, כל הפרטים שמסר פשוט לא הסתדרו. העובדות שציין לא התאימו כבר מההתחלה", אמר השריף. גופתה של האם נמצאה רק ביום שבת. צ'יטווד ציין כי הנער פעל מתוך זעם, וכי הוא לא הרפה מאימו עד שאיבדה את הכרתה. "זה אחד האירועים הקשים והעצובים ביותר שנתקלתי בהם במהלך הקריירה", כתב השריף בחשבון הטוויטר הרשמי שלו. "יש לי תחושה שאנחנו עוד נשמע על הסיפור הזה בשנים הקרובות. הלבבות שלנו פשוט שבורים".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים