שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  מה קורה למסך של ה-Mate 20 Pro?
  משתמשים ברחבי העולם מתלוננים על זליגה של אור ירוק בשולי המסך של הדגם החדש של וואווי. היצרנית הסינית הסתבכה עם תגובות סותרות של נציגים רשמיים

  חברת וואווי נכנסת למגרש של הגדולות וכחלק מהחוויה הכוללת, היא גם מוצאת את עצמה בתסבוכת לא פשוטה כאשר משתמשים רבים אשר רכשו את דגם ה-Mate 20 Pro החדש שהושק לא מזמן בעולם ובישראל, מתלוננים על זליגה של אור ירוק בשולי המסך.

   

   

  בחלק מהאתרים בעולם כינו את הפרשייה Gluegate, כדי לרמוז על בעיית הדבקה של מסך ה-OLED שקיים במכשיר. התוצאה היא כתמים בצבעי ירוק וצהוב בשולי המכשיר, אשר בולטים בעיקר כאשר המשתמש נמצא בסביבה חשוכה מאוד. באור רגיל ובשימוש רגיל במכשיר קשה לזהות את הבעיה וכדי לוודא אם אכן היא קיימת צריך להחשיך את הסביבה בה אתם נמצאים לחלוטין.

   

  וואווי מייט 20 ()
  וואווי מייט 20

   

  על פי הדיווחים ברשת, עולה כי וואווי השתמשה בשתי חברות על מנת לייצר את פאנלי ה-OLED למייט 20 פרו, חברת LG וחברת BOE ומניתוח מקרי התקלה מתברר כי הפאנלים שמייצרת חברת LG הם הבעייתיים וגורמים לזליגת האור. לישראל מגיעים המכשירים עם הפאנל הבעייתי ואכן קיבלנו דיווחים מכמה משתמשים, אך לא ברור עדיין אילו מכשירים בדיוק מופנים לאילו מדינות.

   

  במקביל, למדה וואווי על בשרה את הקשיים בניהול משבר מהסוג הזה כאשר נציג רשמי של החברה (שאינו מוסמך להיות דובר) טען באחד הפורומים של התמיכה שזו בעיה ידועה במסכי ה-OLED ושהוא לא ממליץ להשתמש במכשיר בחושך מוחלט כדי להימנע מהזליגה. בוואווי מיהרו להתנער מתגובתו וטענו כי הוא לא נציג רשמי של מערך הדוברות בחברה.

   

  מוואווי נמסר: "מכשיר ה-Mate 20 Pro מצויד במסך OLED גמיש, בעל עיצוב מיוחד וקצוות מעוגלים, לחוויה חזותית משופרת ונוחות בהחזקת המכשיר. המסך עלול לחוות עיוותי צבע קלים בזוויות צפייה שונות, בתנאי תאורה עמומים, כאשר בהירות המסך נמוכה מדי, או בעת שימוש ברקעים כהים. לקוחות שמכשירם סובל מזליגת צבע בשימוש רגיל, מוזמנים להגיע למרכזי שירות הלקוחות המורשים לפתרון התופעה. ניתן לברר היכן נקודות השירות הקרובות באתר של נותנת השירות הרשמית לוואווי בישראל".

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים