שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  פייסבוק משיקה את גרסת הלייט לאייפון ותאפשר מחיקת הודעות במסנג'ר
  אחרי שדאגה שנוכל למחוק הודעות ששלחנו בווטסאפ גם שעה לאחר שנשלחו, תוסיף בקרוב חברת פייסבוק אופציה דומה לאפליקציית המסנג'ר שלה. הצוות הישראלי של החברה השיק את גרסת הלייט לפלטפורמת iOS

  חברת פייסבוק ממשיכה לשמור עלינו שלא נעשה בושות ברשתות החברתיות ובאפליקציות המסרים ולאחר שדאגה לכך שנוכל למחוק הודעה שנשלחה כבר במסנג'ר גם שעה לאחר שליחתה, מעתה גם באפליקציית המסנג'ר תוכלו למחוק הודעה שנשלחה.

   

  למחוק הודעות אחרי שנשלחו: פייסבוק מסנג'ר (צילום: GSM Israel) (צילום: GSM Israel)
  למחוק הודעות אחרי שנשלחו: פייסבוק מסנג'ר(צילום: GSM Israel)

   

  הפעולה תיקרא ככל הנראה Unsend ובמקרה הנוכחי (לפחות לעת עתה), המחיקה תתאפשר עד פרק זמן של עשר דקות לאחר השליחה כאשר ייתכן שבהמשך פרק זמן זה יוארך. הפיצ'ר החדש נמצא בתוכניות הבטא של גרסה 191.0 של המסנג'ר לפלטפורמת iOS ורק לאחר מכן היא תגיע גם למכשירי אנדרואיד. במקביל, השיק הצוות הישראלי של פייסבוק לייט את הגרסה החדשה לפלטפורמת iOS לאחר יותר משנתיים שהאפליקציה הייתה זמינה רק למשתמשי אנדרואיד.

   

   
  פייסבוק ישראל (צילום: פייסבוק)
  צוות פייסבוק לייט ישראל משיק את האפליקציה(צילום: פייסבוק)

   

  פייסבוק לייט היא הגרסה הקלה יותר של פייסבוק והצוות הישראלי הוא זה שאחראי על פיתוחה. הגרסה נועדה לאפשר למשתמשים במקומות בהם התשתיות איטיות, המכשירים חלשים או במקרה של חבילות אינטרנט מוגבלות, להשתמש בפייסבוק ללא קשיים טכנולוגיים. האפליקציה פועלת כיום בכל מכשירי אנדרואיד ותומכת בכל סוגי הרשתות, כולל 2G. האפליקציה שוקלת פחות משני מגה על מנת לאפשר הורדה גם במקומות בעייתיים.

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים