שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות

  נחשפו פרטים מחרידים על התעללות הורים ב-11 ילדיהם: "סגנון התפוז המכני"

  מעצרם של בני הזוג שנעצרו אתמול הוארך בשישה ימים. על פי החשד, במשך שנים הם התעללו באופן מיני, פיזי ונפשי ב-11 ילדיהם, בהם גם בגירים. לפי המשטרה, ההתעללות כללה אירועים של הרעבה, מכות והצלפות. "מדובר באחד האירועים הקשים ביותר שבהם נתקלנו"

   

  הארכת המעצר של ההורים החשודים בהתעללות    (צילום: מתן טורקיה )

  הארכת המעצר של ההורים החשודים בהתעללות    (צילום: מתן טורקיה )

  סגורסגור

  שליחה לחבר

   הקלידו את הקוד המוצג
  תמונה חדשה

  שלח
  הסרטון נשלח לחברך

  סגורסגור

  הטמעת הסרטון באתר שלך

   קוד להטמעה:

   

  בית משפט השלום בתל אביב דן הבוקר (יום שישי) בהארכת מעצרם של בני זוג מבני ברק, החשודים בהתעללות מינית, פיזית ונפשית מתמשכת ב-11 ילדיהם. השניים נעצרו אתמול בתום חקירה סמויה ואיסוף ראיות על ידי חוקרי משטרת מרחב דן. מעצרו של האב הוארך עד ל-14 בנובמבר, כולל צו איסור פרסום לשמם של בני הזוג.

   

  לפי החשד, ההתעללות המיוחסת להורים נמשכה שנים. חלק מהילדים, בהם גם בגירים, כבר מסרו עדויות במשטרה.

   

  נציג המשטרה, רס"ב גיא קלדרון, אמר בפתח הדיון כי "מדובר באחד האירועים הקשים ביותר שבהם נתקלה משטרת ישראל. החשודה ובעלה ביצעו התעללויות בסגנון 'התפוז המכני' ב-11 ילדיהם, חלקם הגדול קטינים, לחשודה מיוחסות עבירות רבות, ובנוסף היא הכריחה את ילדיה הגדולים להכות את ילדיה הקטנים. הדיווח התקבל במשטרה ביום ראשון בלילה, ומשם המשטרה פתחה בחקירה מאומצת ובצהריים נעצרו החשודים. ההתעללויות היו במשך שנים בכמה ערים בארץ וכן בחו"ל. עירבנו את האינטרפול".

   

  הוא הוסיף: "התלונה הגיעה מאחת הילדות של בני הזוג, בת 17 וחצי. חלק מהעבירות הן עבירות מין שהחלו כשהיא הייתה בת שלוש. יש עשרות אירועים, אם לא מאות. רשויות הרווחה מעורבות בסיפור הזה מיום ראשון בלילה. עד כה נחקרו שני קטינים".

  אמא אשר חשודה בהתעללות באחד עשר ילדיה ()
  האימא החשודה בבית המשפט, היום

  אמא אשר חשודה בהתעללות באחד עשר ילדיה (צילום: תומריקו)
  אמא החשודה בהתעללות (מימין)(צילום: תומריקו)

  נציג המשטרה אמר עוד כי "נפתחה בתיק הזה תיבת פנדורה, כל הסיפורים ייחשפו בימים הקרובים. יש עשרות או מאות אירועים". לדבריו, "בכל פעם שרשות רווחה בעיר מסוימת התחילה לגלות מה קורה לילדים האומללים האלה, הם ברחו מאותה עיר. כך קרה גם כשגרו בבריטניה".

   

  לפי המשטרה, ההתעללות כללה בנוסף אירועים של הרעבה, מכות, הצלפות גם עם חפצים. כשביקרו בדירת בני הזוג בבני ברק גילו שוטרי מרחב דן דירה מוזנחת במיוחד. "זו התעללות אכזרית", אמר נציג המשטרה.

   

  עורכת דינה של האם, בת ה-44, עו"ד שירה קידר מהסנגוריה הציבורית דרשה להבחין בין האם לבין האב. "מרשתי לא חשודה בעבירות המין ולכן אבקש לשחררה למעצר בית אצל קרוב משפחתה. מדובר באישה שזהו לה מעצר ראשון, ללא עבר פלילי, היא אישה שברירית עם רקע של קהילה מסוגרת ונוקשה. המעצר קשה לה שבעתיים יותר מאשר לאדם רגיל, לרבות התאמות שקשורות לסוג האוכל שניתן לה, היא לא אכלה מאתמול. אבקש שבית משפט יתן את דעתו".

   

  שופט המעצרים התורן, שמואל מלמד, הורה על הארכת מעצרה של האם בשישה ימים (14 נובמבר) וקבע כי "מדובר בתיק חמור מאוד עם עבירות מין ועבירות אלימות כלפי ילדיהם של בני הזוג. אומנם החשודה לא ביצעה עבירות מין בילדים אך יחד עם זאת מעורבותה בתיק עמוקה. העבירות אותן ביצעו בני הזוג הן בעלות השלכות חמורות ביותר על הקטינים והפגיעה בהם היא קשה בהתחשב בגילם של הקטינים ובמצב הקוגנטיבי שלהם".

   

  עורך דינו של האב, בן ה-43, עו"ד ניר אלפסה מהסנגוריה הציבורית, אמר לאחר הדיון: "אנחנו לא יודעים הרבה כי החקירה בראשיתה. אנחנו תמיד צריכים להזכיר שיש הבדל איך פרשיות מוצגות בהתחלה לבין איך הן נגמרות בסופו של דבר. מרשי ואשתו משתפים פעולה עם המשטרה והם מכחישים את החשדות נגדם".

   

   

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים