שתף קטע נבחר

האפליקציות שיעזרו לכם להשתמש באנדרואיד

שליטה בסמארטפון באמצעות כפתורי משיכה, גישה חכמה לאפליקציות, עכבר וירטואלי ועוד. סקירה

Fluid Navigation Gestures: כפתורי משיכה

אפליקציה שעשויה לחולל שינוי בדרך שבה אתם משתמשים בסמארטפון שלכם ומנווטים בתוכו. תמצאו כאן מעין כפתורי הפעלה "נמרחים" שאותם תוכלו למשוך במחוות אצבע משלושה כיווני המסך: ימין, שמאל ותחתית. לכל אחד מהכפתורים המגניבים הללו תוכלו להזין פעולות שיבוצעו בשתי דרכים: הראשונה תוך משיכה מהירה של הכפתור, והשניה תוך משיכה והחזקה של הכפתור באמצעות האצבע.

 

סקירת אפליקציות ()האפליקציה מאפשרת לכוונן את רמת הרגישות והגודל של כל אחד מהכפתורים ושתי המחוות לפי צרכיו של כל משתמש ומשתמש. בין הפעולות שאותן תוכלו להזין: חזרה צעד אחד אחורה, פתיחת מסך הבית, גישה לאפליקציות האחרונות שפתחתם, פתיחה של מסך מפוצל, פתיחה של תריס ההתראות, חיפוש קולי, פתיחה של אפליקציות ספציפיות ועוד.

 

ניתן להוריד את האפליקציה בחינם, אולם על מנת להשתמש בכל האפשרויות, כמו פתיחה של אפליקציות ספציפיות, יהיה עליכם להיפרד מ-7.4 שקלים.

 

אנדרואיד

 

סקירת אפליקציות ()

 

APRROW: גישה חכמה לאפליקציות  

השימוש באפליקציות מקל על החיים, אולם לעיתים אנחנו מבזבזים זמן יקר עד שאנחנו מוצאים את האפליקציה שאליה אנחנו רוצים לגשת. APRROW היא אפליקציה שתוכננה להקל עליכם לגשת ליישומים שלכם במהירות ובחוכמה ועל פי הצרכים האישיים שלכם.

 

תחילה תסדר האפליקציה את כל היישומים על פי תדירות השימוש בהם בתיקייה (stax). בהמשך יסודרו היישומים בתיקייה נוספת תוך שימוש במנוע החכם של האפליקציה ולימוד השימוש האישי שלכם. לדוגמה: אם אתם נמצאים בטיול קרוב לוודאי שהאפליקציות הראשונות שיופיעו בתיקיה יהיו אלה העוסקות בניווט, במדריכי תיירים וכו'.

 

כמו כן, תוכלו לסדר אפליקציות בתיקיות לפי נושאים על פי צרכיכם ורצונכם האישי. את כל אחת מהתיקיות תוכלו לעצב לפי הצבע שתרצו, תוכלו לבחור לקבוע צבע או תמונת רקע לכל אחת מהתיקות, לקבוע את רמת השקיפות ועוד. תוכלו גם להסיר אפליקציות לא רצויות, לגלות יישומים חדשים על פי נושאים ולהפיץ קבוצות יישומים לחברים.

 

אנדרואיד
 

סקירת אפליקציות ()

 

inboxit: לקרוא אחר כך

נתקלתם במאמר, תמונה או סרטון מעניין אבל אין לכם זמן לקרוא או להתעמק בהם כעת?  האפליקציה הזאת מאפשרת לכם לשלוח אותם למייל שלכם בלחיצת כפתור. כל מה שעליכם לעשות הוא לבחור את כפתור השיתוף מבלי שתצטרכו להקליד בכל פעם מחדש את הכתובת, לכתוב כותרת ולצרף את הלינק. הפריטים ששלחתם יחכו לכם בתיבת הדואר הנכנס שהזנתם מבעוד מועד.

אנדרואיד

Reachability Cursor: ביד אחת

מסכי הסמארטפון הולכים וגדלים ומקשים על שליטה במכשיר ביד אחת. האפליקציה הזאת תיצור מעין עכבר פנימי שעליו תשלטו בתחתית המסך - והוא יסייע לכם לשלוט גם בחלק העליון. כדי להפעיל את העכבר הווירטואלי יהיה עליכם למשוך את האצבע מתחתית המסך בצד הימני או השמאלי לפי בחירתכם וכפתור השליטה מתחת לאצבע שלכם. בגמר השימוש העכבר ייעלם אוטומטית עד הפעם הבאה.

 

אנדרואיד

 

Twilight: הקלה לעיניים

מחקרים עדכניים מלמדים שחשיפה לאור הכחול הבוקע מהמסך עלולה להפריע לכם להירדם. האפליקציה הזאת תסנן את האור הכחול על פי שעות היום ותגן על עיניכם מפניו. הסינון נעשה בהתבסס על שעת הזריחה והשקיעה בעזרת פילטר אדום שאמור לתת תחושה של רכות ונעימות לעיניים שלכם.

 

אנדרואיד
אייפון

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים