שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  מיצובישי מזמינה למוסך כ-13 אלף אאוטלנדר ולנסר
  במכוניות שיוזמנו למוסך עלול מנוע הרכב להפסיק לפעול תוך כדי נסיעה עקב ניתוק מתח ממחשב המנוע. כל כלי הרכב יוצרו בין השנים 2015 ו-2016

  יבואנית מותג הרכב מיצובישי, חברת כלמוביל, תזמין למעלה מ-13 אלף בעלי מכוניות שונות מהדגמים אאוטלנדר ולאנסר סדאן וספורטבק משנות הייצור 2015 ו-2016 למוסכי הרשת המורשים. "במספר מוגבל של רכבי לנסר סדאן, לנסר ספורטבק ואאוטלנדר ממסר המנוע בלוח הממסרים יכול להתחמם יתר על המידה ולגרום לניתוק אספקת המתח למחשב המנוע. כתוצאה מכך המנוע יכול לדומם תוך כדי נסיעה או שלא ניתן יהיה להניע אותו מחדש, בנוסף נורת "בדוק מנוע" תידלק בלוח השעונים.

   

   

  בכלמוביל אומרים כי בסך הכל צפויה כלמוביל להזמין למוסך 13,425מכוניות, בהן יוחלף ממסר המחשב בחדש בטיפול שצפוי להמשך כשעה אחת. בעלי המכוניות שיידרשו להגיע למוסך יעודכנו על הריקול באמצעות מכתבים אישיים. בעל רכב המעוניין לבדוק אם אף הוא צפוי לקבל הזמנה, יכול לבדוק זאת באזור המתאים באתר היבואנית או בטלפון 3151*.

   

  יש להזכיר כי תקנות הרכב בישראל קובעות כי בעל הרכב לא יישא בכל הוצאה הקשורה לקריאה חוזרת לתיקון. עוד קובעת התקנה כי חובה לבצע את התיקון תוך שישה חודשים, וכי מי שלא יעשה זאת לא יורשה לחדש את רישיון הרכב או להעביר עליו בעלות.

   

   

   

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  ynet רכב בפייסבוק
  לוח winwin
  מומלצים