שתף קטע נבחר
צילום: shutterstock

רצים לזכרה

פסגות רצים לזכרה של גלי, מואטי מגייסת לעבודה, דני עטר מפנים בני ברק, 30 מיליון דולרים של אברמוביץ', גם מנכ"לים רצים, מכון וולקני בסין. רכילות עסקית

אייל בללי, עובד פסגות ורעייתו אתי, רצו עם עוד כ-40 עובדי פסגות, במירוץ הלילה של ת"א, בריצה שהוקדשה לזכרה של בתם - גלי בללי, שנספתה באסון מכינת בני ציון בנחל צפית. אליהם הצטרפו חבריהם של משפחת בללי וחניכים של גלי מ"כנפיים של קרמבו", שלבשו חולצה שעוצבה במיוחד למירוץ, עליה איור של גלי בללי ז"ל וכותרת של ספר השירים ששכתבה, "אל תקרא לי מלאך".

רכילות עסקית רצי פסגות לזכרה של גלי בללי. הוריה של גלי במרכז (צילום: פסגות)
רצי פסגות לזכרה של גלי בללי. הוריה של גלי במרכז(צילום: פסגות)
 

העבודה של מואטי

"חברים יקרים, אשמח לתמיכתכם בהקמת מטה פריימריז שמח ואפקטיבי, בואו לתת כתף בבחירות המקדימות במפלגת העבודה. זה לא זול להשמיע קול פוליטי". כך כותבת אשת התקשורת אמילי מואטי בדף "דור ראשון בשמאל" ב headstart. עד עתה הצליחה מואטי לגייס מהציבור 63% מהסכום: 44.240 שקלים מתוך 70,000 מבוקשים.

 

יש לציין, שאם עד 20.11 לא יגויס לפחות 100% מהסכום, היא לא תקבל דבר. בתורמים ובתומכים: אנשי עסקים בהם רוני שטן ונמרוד נוביק, שני האקסים שלה: בעלה הראשון - צ'ארלי זריהן הפריזאי, שהוא גם אבי שתי בנותיה, והשני - הדיפלומט דניאל שק (63), לשעבר שגריר ישראל בצרפת, שלאחר כחצי שנה של מערכת יחסים עם איש העסקים רוני דואק, חזרה מואטי לזרועותיו.

 

בין התורמים והתומכים נמצאים גם עשרות אמנים ושחקנים, בהם גילה אלמגור, שחר סגל, ליאור אשכנזי, דנה ספקטור ושחר קמיניץ. מואטי (38), מיידעת את הנכנסים לדף, שהיא נולדה בנתניה וחיה היום בת"א בזוגיות. "הזכות להשמיע קול ולהשפיע לא צריכה להיות תלויה במצב העובר ושב של איש מאתנו. כל תמיכה באחת ממדרגות התמיכה תזכה אתכם במכתב תודה ובסטיקר הבחירות הלוהט שלנו 'דור ראשון בשמאל'. בואו", ספק מבקשת ספק מצווה. כבר באים.

רכילות עסקית אמילי מואטי (צילום: דן חיימוביץ')
אמילי מואטי(צילום: דן חיימוביץ')
  

אברמוביץ' בונה ננוטכנולוגיה

אין ננוטכנולוגיה באוניברסיטת ת"א בלי סיוע של איש העסקים רומן אברמוביץ'. עובדה: פרופ' יוסף קלפטר - נשיא אוניברסיטת תל אביב, ופרופ' יעל חנין - ראש המרכז לננו-מדע וננוטכנולוגיה באוניברסיטה, לא חסכו במילות התודה לו בעת חתימה על הסכם חדש לשיתוף פעולה בתחום הננוטכנולוגיה עם אוניברסיטת נורת'ווסטרן שבארה"ב, שהתאפשר בזכות תרומתו.

 

יש לציין, שבימים אלה נבנה באוניברסיטה בניין חדש למדעי הננוטכנולוגיה בסיוע תרומתו של אברמוביץ' בסך 30 מיליון דולרים. ההסכם החדש כולל מלגות מחקר לארבעה פוסט-דוקטורנטים, חילופי סטודנטים לתארים מתקדמים, ושני מענקי מחקר לפרויקטים בעלי פוטנציאל משמעותי למסחור.

רומן אברמוביץ' (צילום: AP)
רומן אברמוביץ'(צילום: AP)
  

שת"פ וולקני

מכון וולקני חתם על מזכר הבנות לשיתוף פעולה עם ממשלת גוואנגז'ו בסין ועם קבוצת ההשקעות ישראל-גוואנגז'ו. זה קרה במסגרת ביקור רשמי של בכירי מכון וולקני - פרופסור אליהו פיינרמן, ראש המכון, ויעקב מועלם, מנהל חטיבת המסחור של המכון, בגוואנגז'ו. מזכר ההבנות עוסק בשיתופי פעולה בתחום החקלאות. הובילו את השת"פ: ד"ר שוקי גלייטמן, לשעבר המדען הראשי ויו"ר קבוצת ההשקעות ישראל-גוואנגז'ו, ולירז גבע - מנכ"לית נציגות גוואנגז'ו בישראל.

רכילות עסקית הסכם מכון וולקני – סין ()
הסכם מכון וולקני – סין

עטר חוזר למקורות

יו"ר קק"ל, דניאל עטר, הרגיש את הדת זורמת בוורידים, כשסייר ב"מרכז עלה" בבני ברק, בהובלת מנכ"ל ומייסד עלה, הרב יהודה מרמורשטיין, במרכז החדש של עלה. עטר פגש הורים לילדים החיים עם מוגבלות מורכבת, ובין היתר השתתף בסדנת טיפול בעזרת בעלי חיים. את הסיור סיים בקריאת פרק תהילים. "מרגש לדעת שבעולמנו התחרותי ישנם אנשים שכל חייהם מוקדשים לעם ישראל", אמר עטר. עכשיו תור המעשים.

רכילות עסקית הרב יהודה מרמורשטיין ודני עטר (צילום: חיים ורסנו, מערך ההסברה של קק
הרב יהודה מרמורשטיין ודני עטר(צילום: חיים ורסנו, מערך ההסברה של קק"ל)
 

רצים בחבורות

עופר בן נון, מנכ"ל חברת הסייבר בתחום הרכב "ארגוס", שנמכרה לתאגיד גרמני לפני כשנה ב-450 מיליון דולרים, ו-20 מעובדי החברה, השלימו יחד את מסלול 10 הק"מ במרוץ הלילה של ת"א. העובדים החלו להתאמן למירוץ בחודשים האחרונים בעזרת מאמן שהעמידה לרשותם החברה. גם ישראל יעקב - מנכ"ל ובעלים של חברת שמאות מקרקעין, רץ עם עם עובדיו 10 ק"מ, בהם לימור פרוים - מנהלת פיתוח עסקי, וברוך ליבוביץ - מנהל מחלקת מימון, ואמיר לוטן, מנהל תחום התחדשות עירונית במשולם לוינשטין, רץ עם בעלה של אחותו יעל, שהיא במקרה היועמ"ש בחברה.

רכילות עסקית ארגוס רצים (עופר בן נון יושב מימין).  ()
ארגוס רצים (עופר בן נון יושב מימין)
 

רכילות עסקית ישראל יעקב, לימור פרוים וברוך ליבוביץ' ()
ישראל יעקב, לימור פרוים וברוך ליבוביץ'
 

רכילות עסקית אמיר לוטן ()
אמיר לוטן
 

מפגש פנימיונים

מפגש הקהילה העסקית-חברתית של בוגרי הפנימיות הצבאיות בחיפה ובתל-אביב הפגיש את יו"ר ארנסט יאנג ישראל - רו"ח רונן בראל, עם מנכ"ל אינפניטי-אילים - בני איל, שהרביצו הרצאות במרכז החדשנות של EY ישראל. בין בוגרי הפנימיות הצבאיות שהשתתפו: מנכ"ל בומברדייר ישראל - יוסי דסקל; סמנכ"ל הכספים של ברינקס ישראל - הראל לובימוב.

רכילות עסקית מפגש בוגרי פנימיות צבאיות ()
מפגש בוגרי פנימיות צבאיות
 

מחייכים בביטחון

מפכ"ל המשטרה היוצא שידר עסקים כרגיל, עת חייך למצלמה עם יו"ר מכון היצוא - אדיב ברוך, ומפקד משטרת ניו יורק, ארה"ב - Commissioner James P. O’Neill, במהלך השתתפותם הגיעו בכנס הבינלאומי לביטחון המולדת והסייבר, שהתקיים אתמול ושלשום בת"א. מלבדם נכחו, הקשיבו ודאגו לביטחון המולדת עוד מאות רבות של משתתפים, בהם מנהלי אבטחת סייבר בגופים ממשלתיים ועסקיים, בנקים ותאגידים. ברוך שימש גם יו"ר הכנס.

רכילות עסקית אדיב ברוך, רוני אלשיך ו Commissioner James P. O’Neill.  (צילום: רועי חבני)
אדיב ברוך, רוני אלשיך ו Commissioner James P. O’Neill. (צילום: רועי חבני)

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: פסגות
רכילות עסקית רצי פסגות לזכרה של גלי בללי
צילום: פסגות
מומלצים