שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות

  "לאהוב את אנה": די, עייפנו מתוכניות בליינד דייט

  אנה ארונוב פוטוגנית עד כאב, שנונה וטבעית מול המצלמה, ואנחנו באמת רוצים שתתאהב. אבל הגיע הזמן להכיר באמת: ריאליטי בליינד דייט היה מעניין אי שם בשנות ה-80, הגיע הזמן להמשיך הלאה

  אוקי, טלוויזיה, הגיע הזמן לשיחת יחסינו לאן. אין צורך להילחץ, בסך הכל יחסינו סבירים. יש רק את העניין הזה, שאני חושבת שכבר כמה פעמים רמזתי לך לגביו - הבליינד דייטים שאת מבשלת לארוחת ערב. כי למרות הרמיזות, ההבהרות ושלא לומר התחינות, את מתעקשת להמשיך להגיש בליינד דייטים ולנסות לשכנע אותי לאכול אותם. לזכותך יאמר שאת מנסה לרקוח אותם בכל מני דרכים – פעם עם מתכון נוכרי (הבחור גר בחו"ל!), פעם עם הסחות דעת (הם נפגשים בחושך!), פעם את מנסה להחביא אותם בתוך אוכל אחר (חתונה!). אבל בליינד דייט זה בליינד דייט. סורי. אני מניחה שיקח לך זמן לוותר לגמרי על נזיד הקלישאות הזה, מן הסתם יש לך במזווה ג'ארות שלמות שלו, אבל בבקשה, תפנימי, בעיקר אם הזוגיות שלנו חשובה לך: בליינד דייטים זה לא טעים.

   

   

  הפעם זו אנה ארונוב, אשה נחשקת לכל הדעות, שהקריבה את עצמה לטובת תאוות הדייטים הנוכחית של מדורת השבט, וכך נולד "לאהוב את אנה" - ריאליטי הדייטים (שעלה אתמול, ה', בקשת) שמלווה את ארונוב בדרכה אינשאללה אל הזוגיות הבאה שלה. ארונוב כבר הגיעה לגיל המופלג 36, ולפי כל הנורמות המקובלות היא אמורה למצוא את האדם שאיתו תרצה להזדקן או לפחות להעמיד צאצא או שניים. זה לא קרה ולכן ארונוב מודאגת. "לאהוב את אנה" תנסה לסייע לה עם 16 דייטים עם 12 מטובי בחורינו שבחרה עבורה ההפקה. בסוף, היא תבחר אחד שאולי היא תצא איתו ואולי לא.

   

  לאהוב את אנה פרק 1 ()
  אהרונוב כנה וטבעית, ואנחנו בעדה

  עברו לא מעט חורפים שחונים מאז שבחורים ביקשו משרון איילון שתיקח אותם. אנחנו כבר קצת פחות נאיביים ובהתאמה ארונוב עצמה מלאת ספקות. היא תוהה אם הסלון שלנו הוא המקום הנכון למצוא בו את אהבת חייה. זה נכון שהסיכוי שזה יקרה די זעיר, אבל הוא לא אפסי. בספר ההיסטוריה של תוכניות הדייטים נרשמו גיא גיאור ודפנה דה גרוט שהכירו ב"רווק" והפתיעו עם מערכת יחסים ארוכה, ולמה ללכת רחוק – יונתן רונן ואחווה סיטבון הכירו בזכות תוכנית שידוכים, אז מה אם לא מדובר באותה התוכנית. אז קודם כל, היינו שם, עשינו את זה, זה אפשרי. השאלה היותר חשובה היא האם זה מעניין.

   

   

  אנה ארונוב היא לא הראשונה שביקשה מהטלוויזיה לפתור את הבעיות האישיות שלה ולהעביר אותה תהליך. כצופים אנחנו די מורגלים בתהליכים, חלקם מעוררי חלחלה, חלקם פחות. "לאהוב את אנה" מנסה להפוך את התהליך הזה לקצת יותר מעניין ועמוק, והיא מצרפת לשורותיה פסיכולוג שינתח עם אנה את הדייטים שלה ויפצח את הסיבה שבגללה בחורה מוצלחת כמו אנה ארונוב עוד לא מצאה את עצמה בזוגיות מנצחת. ארונוב היא דמות מצויינת לעניין שלשמו התכנסנו – היא כנה, פוטוגנית עד כאב, שנונה וטבעית מאוד גם מול המצלמה. אנחנו נורא רוצים שהיא תתאהב כבר. כולנו בעדה. עם ישראל רוצה שאנה ארונוב תחזור למדורי הרכילות בפורמט הזוגי.


  אני באמת מאמינה שגם ארונוב רוצה. וחלק מהשיחות שלה אצל הפסיכולוג אכן מצליחות לעורר עניין, במקביל לכמה רגעי אימה וזעזוע (רגע, הפאוץ' חוזר?), אבל עם כל הרצון הטוב לפרק את אחורי הקלעים של נפשה הבררנית של ארונוב על ספת הפסיכולוג, הדייטים עצמם נשארו מה שהם – דייטים ראשונים. בחור פוגש בחורה, שניהם מנסים לצלוח את המעמד עם כמה שפחות תבוסות לאגו, והכימיה ביניהם – מעשה שטן - ישנה או איננה. כולי תקווה שארונוב תשלים את התהליך שלה נבונה ובוגרת יותר, ולא פחות חשוב – שהטלוויזיה תשלים את התהליך שלה ותבין שבליינד דייטים הם הפאוצ'ים של עולם הריאליטי. היה להם את הרגע שלהם באייטיז והיום אף אחד כבר לא מסוגל אפילו להסתכל עליהם, ובצדק.

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  חדל ריאליטי בליינד דייט. "לאהוב את אנה"
  לאתר ההטבות
  מומלצים