שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות

  ואתם שבט הרא"ה, "דורות" ייקרא לכם

  הסוד ה(לא כל כך) שמור כבר בחוץ באופן רשמי, ואלפי נערים ונערות בני 14-15, חניכי "בני עקיבא" (ילדי שנת 2004) זכו הערב (מוצ"ש) בשם שילווה אותם מעתה ועד עולם. כשיישאלו בעתיד על ידי בני המגזר בני כמה הם, התשובה תהיה, במקרים רבים, בציון שם השבט.

   

  << הכול על העולם היהודי - בפייסבוק של ערוץ היהדות. היכנסו >>

   

   

  שם השבט החדש הוא עניין משמעותי אם יש לכם ילדים ב"בני עקיבא" - אחת משתי תנועות הנוער הנאבקות על התואר "הגדולה בישראל" - ובמיוחד אם הם בשבט הרא"ה, כלומר בכיתה ט' במפקד שבת הארגון, שנערך הערב ברחבי הארץ.

   

  "שרשרת הזהב"

  שם השבט נבחר כמדי שנה על ידי מליאת ההנהלה הארצית של התנועה, שבחרה השנה בנושא "90 שנה של משפחה". "אנו מבקשים לחזק את הברית הקדושה של המשפחה, את החיבור של כל אחד ואחת לשורשים המפוארים שלו, להוריו, לסביו ולסבתותיו, ולקבל את הציווי להמשיך בדרך ובייעוד", אמר מזכ"ל בני עקיבא, יאיר שחל.

   

  "אנחנו מבקשים לומר לכל חניך וחניכה שהוא לא לבד, שהוא חלק ממשפחה גדולה. כל אחד ואחת מאיתנו מחויב למשפחה שלו - היא הזהות שלו והיא הייעוד שלו. כל אחד מאתנו הוא אדם של עבר, הווה ועתיד".

   

  באירועים השונים ברחבי הארץ, נמסר מהתנועה: "חברי שבט 'דורות' – זכיתם להיקרא בשם בשנתה התשעים של התנועה. הֶיוּ דור נוסף בתנועתנו המפוארת, הובילו בדרך תורה ועבודה, הַגְדִּילוּ את התנועה, פִּרְצוּ דרכים חדשות מתוך כבוד לדורות שקדמו לכם וְהֶיוּ חוליה נוספת בשרשרת הזהב של תנועתנו של עמנו".

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים