שתף קטע נבחר

אופס! גם לאפל יש מכשיר שמתקפל, אבל לא בכוונה

סרטון יוטיוב ויראלי מדגים כמה קל לקפל את האייפד פרו החדש, כאילו היה עשוי קרטון. בעקבותיו החלו משתמשים להתלונן שהמכשיר מתקפל גם ללא כוונת זדון. האם אפל ניצבת בפני פרשה נוספת של מכשירים שמתעקמים?

האם בשורת המכשירים המתקפלים מגיעה גם לחברת אפל? ובכן, לא ממש: היוטיובר זאק נלסון, המוכר יותר כ-JerryRigEverything, הדגים בסרטון חדש את יכולות הקיפול המרשימות של האייפד פרו - שהושק בחודש שעבר. הסרטון צבר כבר למעלה מ-2.8 מיליון צפיות בתוך יומיים. 

 

>> ומה אנחנו חשבנו על האייפד פרו החדש?

 

 

בסרטון אפשר לראות סקירה רגילה לאייפד פרו החדש. לאחר שנלסון החמיא באופן כללי למוצר, למראה שלו וליכולות שלו, הוא הגיע לשלב הבדיקה הפיזית אותו הוא עושה באופן קבוע. לאחר שהפעיל לחץ די מתון, האייפד התקפל והמסך שלו נשבר - כאילו היה חתיכת קרטון פשוטה.

 

 

אייפד פרו (צילום מסך)
מתקפל בקלות. אייפד פרו(צילום מסך)

 

לאחר שהסרטון עלה לרשת, התעוררו גולשים נוספים שהעידו שגם האייפד שברשותם התעקם קלות לאחר שימוש סביר וללא כוונת זדון. משתמשים דיווחו כי הם נשאו איתם את המכשיר בתיק הגב, התנהלו איתו בצורה שגרתית לחלוטין ובכל זאת גילו כי האייפד התעקם - ולא נראה כפי שהיה ברגע שיצא מהאריזה.

 

דיווחים אלה מאיימים להפוך לסיבוב נוסף של פרשת Bendgate, הזכורה ממכשירי האייפון 6 בשנת 2014. ראוי להדגיש כי האפשרות לעקם מכשירים באמצעות הידיים היא לא הפתעה גדולה, אלא שבמקרה הזה נראה שהאייפד פרו החדש לא זקוק להפעלת כוח כדי להתעקם לגמרי. מחברת אפל טרם נמסרה תגובה.  

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים