שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות

  קמיל, שנהרגה בבוליביה, נטמנה: "ילדה של אהבה"

  בבית העלמין "כפר נחמן" ברעננה נטמנה קמיל שטוקפיש, בת 22, שנהרגה במהלך טרק בבוליביה לאחר שסלע הידרדר ופגע בה. אביה ספד לה: "תמיד תישארי עבורנו קמילי הצוחקת, הנחושה ומלאת האהבה"

  קמיל שטוקפיש, בת 22 מרעננה, נהרגה לפני חמישה ימים במהלך טרק באזור "הקרחון הדרומי" - בין הבירה לה פאז לעיר קוצ'אבאמבה שבבוליביה. במהלך הטרק טיפסו המטיילים לגובה של יותר מחמישה קילומטרים - כשלפתע סלע גדול במשקל של כ-200 קילוגרמים הידרדר ופגע ברגלה. מצבה הוגדר קשה - ומותה נקבע בדרך לבית החולים. היום (ב') היא הובאה למנוחות בבית העלמין "כפר נחמן" שבעיר. מאות בני משפחה וחברים מהצבא ומהתיכון ליוו אותה בדרכה האחרונה.

  קמיל שטוקפיש נהרגה בבוליביה ()
  קמיל שטוקפיש שנהרגה בבוליביה

  קמיל שטוקפיש נהרגה בבוליביה ()
  המשפחה והחברים נפרדו
   

   

  קמיל שטוקפיש (מתוך עמוד הפייסבוק של קמיל שטוקפיש)
  "ילדה של אהבה". קמיל שטוקפיש(מתוך עמוד הפייסבוק של קמיל שטוקפיש)

  קמיל שטוקפיש (מתוך עמוד הפייסבוק של קמיל שטוקפיש)
  קמיל שטוקפיש(מתוך עמוד הפייסבוק של קמיל שטוקפיש)

  הלוויתה של קמיל שטוקפיש (צילום: רועי רובינשטיין)
  הלוויתה של קמיל שטוקפיש(צילום: רועי רובינשטיין)

  מילי, אמה של קמיל, שהגיעה ללוויה לבושה בחולצה לבנה כמו שאר בני המשפחה, סיפרה לנוכחים כי בתה הייתה כל עולמה והגדירה אותה כ"ילדה של אהבה": "יפה שלי, אני לא באמת יכולה להספיד אותך היום כי אני לא יודעת לסגור את היום בלי להגיד לך לילה טוב; כמה חיכיתי שתחזרי, והנה חזרת אלינו עטופה בהילת חייך. אתמול, בדרך לנמל התעופה, נזכרתי ביום הלידה שלך. גם אז חיכיתי לך כל כך  - ואת באת במרץ רב. פנייך לאן? כנראה לא נדע, אך שמיכות האהבה שרקמת כאן ימשיכו לתת לך אהבה".

   

  "תמיד תישארי עבורנו קמילי הצוחקת, הנחושה ומלאת האהבה", ספד לה אביה, דורון. "כשבתי החליטה לבצע דבר מה, לא היה דבר שעמד בדרכה. היא תמיד הצליחה במשימה שאליה שאפה להגיע. בצבא הגיעה ליחידה שרצתה וגם הכאבים שמהם סבלה לא שינו את דעתה. היא סירבה שהרופא יוריד לה את הפרופיל".

   

  "בטיולה", המשיך האב, "שהחל בקנדה במחנה קיץ, בטבע שייטה עם ילדים בקאנו. בפרו התנדבה שטוקפיש בבית יתומים. בכל הטיולים היא חיבקה את העולם בזרועות פתוחות ורגליים נטועות באדמה, וכך קיבלנו מתנה מדהימה והסתיימה בבת אחת. בראש השנה כתבה לנו שלמרות שהיא רחוקה מהבית - ההתנדבות עושה לה טוב".

   

  חברתה של קמיל ספדה לה מעל קברה: "היית כל כך טובה לעולם. חלק כל כך משמעותי בחיים שלי. תמיד שמרת עליי. תודה על שהיית אמיתית איתי ותודה על מה שהיית עד היום ותהיי גם בהמשך. אני אקח ממך את השלווה והאהבה לעולם". 

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים