שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות

  חשד: חמישה ימים אחרי תקיפת הקשישה שתועדה - הנערים שדדו אישה נוספת

  בדיון בעניין שלושת הנערים שתועדו בסרטון תוקפים קשישה בת 76 בכפר סבא, התברר כי חמישה ימים לאחר מכן שדדו המעורבים לפי החשד עם שני נערים נוספים צעירה תושבת בני ברק - בהרצליה. הם נעצרו יום לאחר השוד השני, והיום הודיעה המשטרה כי ארבעה מהם יואשמו בשני מעשי שוד

  שלושת הנערים, שתועדו תוקפים קשישה בת 76 בכפר סבא וגונבים את תיקה, יואשמו עם נער נוסף בשני מעשי שוד. כך עולה מהצהרת התובע שהגישה היום (ב') המשטרה לבית משפט השלום בפתח תקווה בעניינם של ארבעת החשודים.

   

  תיעוד התקיפה והשוד בכפר סבא

  תיעוד התקיפה והשוד בכפר סבא

  סגורסגור

  שליחה לחבר

   הקלידו את הקוד המוצג
  תמונה חדשה

  שלח
  הסרטון נשלח לחברך

  סגורסגור

  הטמעת הסרטון באתר שלך

   קוד להטמעה:

  במהלך הדיון התברר כי שלושת התוקפים מנתניה, בני 17-16, שדדו חמישה ימים לאחר מכן עם שני נערים נוספים, אף הם בני 16 מנתניה, צעירה בת 27 מבני ברק בהרצליה.

   

  מעצרם של ארבעה מהנערים הוארך היום ביממה, ונגדם יוגשו כתבי אישום בגין שני מעשי שוד. הנער החמישי שוחרר למעצר בית למשך ארבעה ימים.

  שוד האישה מכפר סבא ()
  תיעוד שוד הקשישה

  הדיווח על תקיפת הקשישה בכפר סבא התקבל במשטרה ב-15 בחודש. החקירה העלתה כי שלושת הנערים שתועדו במצלמת אבטחה שדדו מהקורבן את תיקה ואחד מהם הפיל אותה בחוזקה על המדרכה

   

  כתוצאה מהפגיעה נגרמה לקשישה חבלות רבות בפניה ובשאר חלקי גופה, והיא נזקקה לקבלת טיפול רפואי בבית חולים.

   

  חוקרי המשטרה פעלו למעצר המעורבים בתקיפה, אולם לפי החשד חמישה ימים לאחר מכן, ב-20 בנובמבר, היו מעורבים שלושת התוקפים בנתניה בשוד של צעירה בת 27 מבני ברק שאירע בהרצליה.

   

  במהלך השוד, שבו היו מעורבים שני נערים נוספים, חטפו המעורבים את תיקה של הצעירה שהכיל כסף מזומן, כרטיס אשראי ומסמכים אישיים. עוד התברר כי החשודים אף ניסו לעשות שימוש בכרטיס האשראי הגנוב בחנות בנתניה אך ללא הצלחה.


  שוד האישה מכפר סבא ()

  יום לאחר מכן, זוהו שלושת החשודים מהתקיפה והשוד בנתניה והובאו לחקירה. בחיפוש שבוצע בבתיהם של שניים מהם נתפסו בגדים שהתבררו בהמשך כאלה שאותם לבשו החשודים בעת ביצוע השוד. החשודים הודו במיוחס להם ושניים מהם אף שחזרו את השוד בנתניה.

   

  במהלך החקירה הצליחו החוקרים לקשור את החשודים לשוד שבוצע כאמור חמישה ימים לאחר מכן בהרצליה. בעקבות כך נעצרו גם שני החשודים הנוספים.

   

  בדיון שהתקיים כאמור הבוקר בבית משפט השלום בפתח תקווה הוגשה הצהרת תובע על הכוונה להגיש כתבי אישום נגד ארבעה מהחשודים, ואילו החשוד החמישי שוחרר למעצר בית.

   

  במהלך הדיון הקודם בהארכת המעצר של שלושת החשודים בתקיפת הקשישה בנתניה, ציינה המשטרה כי הם הודו בחקירתם שתכננו את השוד והביעו חרטה. הוריו של אחד מהנערים אמרו: "הם ילדים טובים והמעשה הפתיע אותנו. זה לא מתאים להם. אנחנו בהלם ממה שקרה".

   

  פרקליטו של אחד החשודים    (צילום: רענן בן צור)

  פרקליטו של אחד החשודים    (צילום: רענן בן צור)

  סגורסגור

  שליחה לחבר

   הקלידו את הקוד המוצג
  תמונה חדשה

  שלח
  הסרטון נשלח לחברך

  סגורסגור

  הטמעת הסרטון באתר שלך

   קוד להטמעה:

  קורבן השוד: "איך גדל נוער כזה?"    (צילום: אלי סגל)

  קורבן השוד: "איך גדל נוער כזה?"    (צילום: אלי סגל)

  סגורסגור

  שליחה לחבר

   הקלידו את הקוד המוצג
  תמונה חדשה

  שלח
  הסרטון נשלח לחברך

  סגורסגור

  הטמעת הסרטון באתר שלך

   קוד להטמעה:

  רלי שמש, הקשישה שנשדדה בכפר סבא, אמרה בראיון לאולפן ynet לאחר פרסום הסרטון שתיעד את תקיפתה: "הייתי מאוד רוצה לראות את הנערים שתקפו אותי, להסתכל להם בעיניים ולשאול אותם איך הם היו מגיבים אם זה היה קורה לאמא שלהם או לסבתא שלהם. אומרים שהם ילדים טובים? גם לי יש ילדים ונכדים בגיל שלהם, ולא עולה לי בראש שמישהו מהם יעז לעשות משהו כזה".

   

  בראיון היא תיארה את התקיפה: "נפלתי ונחבלתי קשה בפנים, בשפה, בחזה, התחיל לרדת דם. אני מקווה שימצו איתם את הדין ושלא יקרו עוד דברים כאלה. אני לא מתכוונת להגיע לבית המשפט. אני נותנת למשטרה - שעושה עבודת קודש בעיניי - לעשות את מה שצריך ושיעמידו אותם לדין".

   

  עו"ד ג'קי סגרון, פרקליטו של אחד הנערים, אמר היום כי "הלקוח שלי מודה במיוחס לו, לוקח אחריות ומביע צער. כולי תקווה שבית המשפט יקבל את בקשתנו לשחררו למעצר. הוא לא מבין איך הגיע לסיטואציה הזאת. חבורה של קטינים משולהבים, כנראה שאחד שלהב את השני שם – והגענו לתוצאה העגומה".

   

  על השאלה איך משפחתו של החשוד הגיבה, השיב עו"ד סגרון: "חרב עליהם עולמם, מדובר במשפחה נורמטיבית, הורים עובדים ומתמודדים עם קשיי קליטה בארץ. הם כרגע נרתמים לטובת הבן ומקווים לסייע בשיקומו".

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים