שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  הנאמן לנכסי ענבל אור: "חשש שתנסה לברוח"
  הנאמן לנכסי ענבל אור טוען כי אור ביקשה את הדרכון שלה, שנמצא בפרקליטות מיסוי וכלכלה, ויש חשש שתנסה לברוח מהארץ. עורך הדין ביקש מנשיא המחוזי בתל־אביב להורות לפרקליטות להעביר למשרדו את הדרכון כדי שיפקיד אותו בכספת ביהמ"ש. אור: "אין לי כוונה לעזוב את הארץ"

  חשש שענבל אור תנסה לברוח מהארץ: הנאמן לנכסי ענבל אור, עו"ד איתן ארז, טוען כי אור ביקשה את הדרכון שלה שנמצא בפרקליטות מיסוי וכלכלה. ארז ביקש מנשיא המחוזי בתל־אביב השופט איתן אורנשטיין להורות לפרקליטות להעביר למשרדו את הדרכון – ושהוא יפקיד אותו בכספת ביהמ"ש.

  ענבל אור מסיבת עיתונאים תל אביב (צילום: מוטי קמחי)
  ענבל אור(צילום: מוטי קמחי)
   

  אור הוכרזה כפושטת רגל, וארז מונה לנאמן לנכסיה. לטענתו, ב־22 בנובמבר דווח לו ממחלקת חקירות מע"מ ירושלים כי אור ביקשה את הדרכון, וב־25 בנובמבר למד שהפרקליטות מתכוונת להעמידה לדין בכפוף לשימוע בגין מספר חשדות, בהם זיוף ומרמה, ולאור זאת יש חשש שהיא תנסה להפר את צו עיכוב היציאה מהארץ. ארז כתב לפרקליטות: "צו עיכוב יציאה בהליך פשיטת רגל, תקף עד לתום ההליך. הפרקליטות מתבקשת שלא לתת לחייבת את דרכונה, כי יש חשש שהיא תנסה להפר אותו ולהימלט מהמדינה".

   

  אור מסרה: "לא אתן לארז את התענוג שאני אעזוב. אין לי כוונה לעזוב את הארץ. להפך. אלחם על האמת ושהצדק ייעשה, עד שכל המדינה תבין מי הפושעים ומי הגיבורה שחפה מכל פשע".

   

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: מוטי קמחי
  ענבל אור מסיבת עיתונאים תל אביב
  צילום: מוטי קמחי
  מומלצים