שתף קטע נבחר

הכירו את הסטודנטית: איילת אזולאי

הכירו את איילת אזולאי, בת 25, מנהריה וממשיכת דרכה של אחותה בחוג לקרימינולוגיה, באקדמית גליל מערבי

*התכנים במדור זה מוגשים בשיתוף עם המוסדות האקדמיים המציגים

 

היי איילת. למה בחרת ללמוד קרימינולוגיה, ולמה דווקא באקדמית גליל מערבי?

"אני לומדת תואר בקרימינולוגיה חד חוגי, בעקבות המלצתה של אחותי הגדולה. גם היא למדה במכללה באותו מסלול, הייתה מרוצה והמשיכה ללימודי תואר שני באוניברסיטת בר-אילן. כיום היא עובדת בתחום, מתקדמת ומגשימה את עצמה".

 

אז איך הלימודים?

"החוג מאוד איכותי, הלימודים אינטנסיביים, הקורסים והחומר הנלמד הם ברמה מאוד גבוהה, דורשים ריכוז ומאמץ. אני רוכשת המון ידע, מרחיבה אופקים ולומדת להכיר ולהבין נקודות מבט שונות.

 

"אנחנו לומדים מהשטח - הולכים למעונות ולבתי סוהר, פוגשים נוער במצוקה ונשים מוכות. כל יציאה לשטח עבורי היא חוויה שונה, שמפתחת אצלי את המודעות למצוקות ומגבירה את המוטיבציה להתמקצע ולסייע".

איילת אזולאי (צילום: שמעון איפרגן)
איילת אזולאי(צילום: שמעון איפרגן)

נשמע מאוד רציני, מה עם חיי חברה?

"בזמן השיעורים האווירה היא אכן לימודית, לא באים להעביר את הזמן. אבל האנשים בחוג חברותיים ואיכותיים, אנשים שאפשר לסמוך עליהם עם ערכים דומים לשלי. אין לי ספק שכמה מהם יהיו לי לחברים לחיים".

 

והמרצים?

"המרצים הם לא פחות ממדהימים. פרופ' סילפן הוא בן אדם בעל כל כך הרבה ידע שאני מרגישה שכל שיעור הוא כמו לשמוע סיפור חדש מקורי ומהנה. ד"ר חגית תורג'מן, ראש החוג, היא אישיות. עוד לפני שהתחלתי ללמוד שמעתי עליה המון, מחברים ומאחותי. היא מעורבת ועוזרת לסטודנטים ברמה האישית. גם מבחינת המקצועיות שלה, שמה הולך לפניה".

 

תמשיכי את המסורת ותמליצי גם לשאר בני משפחתך ללמוד בחוג?

"בהחלט, אני חושבת שהחוג צבר מוניטין כאחד החוגים המובילים בצפון".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: שמעון איפרגן
איילת אזולאי
צילום: שמעון איפרגן
מומלצים