שתף קטע נבחר

כתוב בעור

הסרת קעקועים - רק עם PicoWay טכנולוגיית הלייזר של המחר להסרת קעקועים מורכבים

ל-20% מהאוכלוסייה הבוגרת יש לפחות קעקוע אחד ו־20% מהם מתחרטים שעשו אותו. רוצים להיפרד ממנו? לרופאים המתמחים בהסרת קעקועים יש תשובה אחת: PicoWay.

 

לפני ואחרי (צילום: יח"צ)
לפני ואחרי(צילום: יח"צ)

 

PicoWay של "סינרון קנדלה" מהווה עליית מדרגה בכל הקשור במאבק בכתמי הפיגמנטציה העיקשים ביותר, והסרת קעקועים צבעוניים ומורכבים.

 

PicoWay פועל באמצעות הבזקי לייזר (פולסים) הנמדדים בטריליוניות השנייה ובעלי הספק פולס גבוה במיוחד. עוצמת הלייזר מייעלת את שבירת הדיו בקעקוע או הפיגמנטים הקטנים ביותר לחלקיקים זעירים, שהגוף מסלק בקלות בתהליכים טבעיים.

 

PicoWay של "סינרון קנדלה" ()
PicoWay של "סינרון קנדלה"

 

 

בטוח יותר! הלייזר במכשיר ה־PicoWay פולט פחות אנרגיית חום בהשוואה ללייזרים רגילים ולכן הוא בטוח יותר לשימוש וכמעט ללא תופעות לוואי.

 

באישור ה־FDA האמריקאי, CE האירופאי ומשרד הבריאות הישראלי.

 

מוכח במחקרים קליניים! במחקר קליני שכלל סה"כ 75 קעקועים הוכח כי: ב־86% מהמקרים נרשמה הסרה של לפחות 50% מהקעקוע אחרי 3 טיפולים בלבד וב־54% מהמקרים נרשמה הסרת 75% מהקעקוע בפחות מ־4 טיפולים!

 

אילוסטרציה (צילום: shutterstock)
אילוסטרציה(צילום: shutterstock)

 

הרופאים המובילים בישראל מספרים על טיפולי הסרת קעקועים עם PicoWay שלCandela - :Syneron

פרופ' משה לפידות, מומחה ברפואת עור, מנהל יחידת הלייזרים בבי"ח השרון: "אין ספק שמדובר בפריצת דרך טכנולוגית חשובה. לראשונה יש טיפול יעיל מאוד גם בקעקועים צבעוניים, שלגביהם לא היה פתרון טוב בעבר. בנוסף לשימושים המקובלים שלו, בהסרת קעקועים ופיגמנטציה, ניתן להשתמש ב־PicoWay גם להסרת נגעים עוריים שפירים רבים מפושטים".

 

ד"ר דיוויד פרידמן, מומחה ברפואת עור: "כיום, הטיפול במכשיר PicoWay מהווה את השיטה הבטוחה והיעילה ביותר להסרת קעקועים וטיפול בפיגמנטציה".

  

ד"ר אביקם הראל, מומחה ברפואת עור, המרכז הרב תחומי לרפואת עור ילדים ולייזר H.CLINIC: "למרפאות שלנו בחרנו בטכנולוגיית ה־PicoWay, היות והיא טכנולוגיה יעילה ביותר להסרת קעקועים, לטיפול בפיגמנטציה ולטיפול בצלקות אקנה. בתחום הקעקועים, אחד היתרונות המרכזיים של הטכנולוגיה הוא היכולת שלה להסיר קעקועים בצבעים שונים, גם כאשר הקעקוע נעשה לפני שנים רבות, וכן בפחות טיפולים מאשר טכנולוגיות אחרות שבחנו. בנוסף, מאפשרת הטכנולוגיה טיפול אפקטיבי בצלקות אקנה עם זמן החלמה קצר, נושא בעל חשיבות גבוהה בעולם הרפואה האסתטית היום".

 

ד"ר יואב הרוש, מומחה בכירורגיה פלסטית, הרברט סמואל סנטר: "PicoWay הוא החידוש הגדול ביותר בתחום הטכנולוגיות המתקדמות בעולם. הטיפול באמצעותו מאפשר לטשטש ואף להסיר קעקועים. בנוסף הוא מטפל במיצוק והידוק עור הפנים, ומאפשר להשיב לעור רעננות, ברק, ועידוד ייצור קולגן ואלסטין. בנוסף לאלה, ניתן לטפל באמצעותו בפיגמנטציה. כל הטיפולים הללו מתבצעים על ידי קרני אור בטוחות ויעילות, ואלו קריטריונים חשובים ביותר".

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים