שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  רכילות עסקית: ורטהיים משקיעה בצחי הלוי
  דרורית ורטהיים משקיעה בחברת סטארט-אפ שצחי הלוי מפרסם, אקרשטיין חוגג ומפנק, שת"פ קנאביס ישראלי-קנדי, רמפלינג על תקן דב נרגן, בר לב משתכנע מבן ישי, פתאל ואוזן מתחזקים, פוליקר מרגש את גולדין, ועוטף עזה עם נבחרת ישראל

  דרורית ורטהיים, בתו של מוזי ורטהיים ז"ל, איש העסקים שהיה בעל השליטה בחברות, בהן החברה המרכזית לייצור משקאות קלים זכיינית קוקה קולה בישראל, בנק מזרחי-טפחות, ושידורי קשת, החליטה להשקיע כמה מיליוני שקלים בחברת הסטראט-אפ בתחום הנדל"ן Home Hero, שאמור לחבר בין מוכרים לרוכשי דירות בממשק טכנולוגי.

   

  למה זה ראוי לציון? כי אביב גרטן ושי שפיגלבלט, מייסדי ומנהלי החברה, פגשו את השחקן צחי הלוי על סט הצילומים לקמפיין החדש של החברה. לצד השקת הקמפיין משלימים בימים אלו גרטן ושפיגלבלט משלימים גיוס הון של 4 מיליון דולרים מכמה משקיעים, בהם, כאמור, אשת העסקים ורטהיים, קרנות שונות ומשקיעים פרטיים נוספים.

    

  שי שפיגלבלט, צחי הלוי ואביב גרטן (צילום: נטלי יששכרי)
  שי שפיגלבלט, צחי הלוי ואביב גרטן(צילום: נטלי יששכרי)

  החגיגה של האקרשטיינים

  העיר אילת צהלה: בהשקעה של מיליוני שקלים חגגו גיורא אקרשטיין – נשיא קבוצת אקרשטיין תעשיות, חברי ההנהלה, עובדי הקבוצה והמשפחות, סופ"ש שלם לציון 90 שנה לפעילות הקבוצה בישראל ו-80 שנות הולדת לאקרשטיין עצמו. כ-1,200 המוזמנים הגיעו לעיר הדרומית, שוכנו בבתי מלון וקיבלו ים פינוקים ופעילויות. השיא: מסיבה בחוות הגמלים, כשאורחי הכבוד היו 100 חיילי יחידות ביה"ס להנדסה קרבית וביה"ס להגנה אווירית, אותן מאמצת הקבוצה למעלה מעשור.

   

  אקרשטיין הצהיר על גאוות יחידה משלו: המפעלים בירוחם, חצור הגלילית ואשדוד, המעסיקים 600 עובדים של הפריפריות. בחוגגים: נציגות העובדים משני מפעלים בארה"ב שבבעלות אקרשטיין, יו"ר הקבוצת צביקה אקרשטיין, המנכ"ל דובי זוודה ורינת הרעייה, האשה של גיורא - שולה אקרשטיין, האשה שעם צביקה - ענת אקרשטיין, ראש עיריית אילת - מאיר יצחק הלוי, מפקד ביה"ס להנדסה צבאית – עידו מזרחי, וסגנו - עמוס לוי. המדור מאחל עד 120 לאקרשטיין האדם והתעשייה.

   

  להערכת המדור מדובר בסכום השקעה של כ-2 מיליוני שקלים: כולל הסעת העובדים לאילת, עלות חדרים בישרוטל לכל הקבוצה לכל הסופ"ש, האוכל, הפינוקים והמסיבה בחוות הגמלים.

  רכילות עסקית עמוס לוי, עידו מזרחי, דובי זוודה, צביקה וגיורא אקשרטיין, מאיר יצחק הלוי (צילום: ארן דולב)
  עמוס לוי, עידו מזרחי, דובי זוודה, צביקה וגיורא אקשרטיין, מאיר יצחק הלוי(צילום: ארן דולב)
   

  קנאביס עליכם

  נציגי הבורסות של טורונטו TSX/TSXV, שהכריזו לפני כשנתיים על הרחבת פעילות מול חברות ישראליות ושימת דגש על פעילות בתחום הקנאביס הרפואי, נחתו לביקור בישראל, שהובילו רוב פטרמן - סגן נשיא TMX, ויוסי בוקר, ראש פעילות פיתוח עסקי של בורסות טורונטו בישראל.

   

  נציגי המשלחת פגשו נציגי חברות ישראליות, וקיבלה אירוח מכובד אצל שגרירת קנדה בישראל - דבורה ליונס. הנציגים ביקשו להרשים עם נתונים, והציגו את צמיחת פעילות הקנאביס החוקית בבורסות של טורונטו, כשמאז 2014 הונפקו 45 חברות בשווי שוק כולל של 35 מיליארד דולרים עד 31 באוקטובר.

  רכילות עסקית דברה ליונס, משלחת ה- TSX, רוברט פיטרמן, יוסי בוקר (צילום: הילה גליק, שגרירות קנדה)
  דברה ליונס, משלחת ה- TSX, רוברט פיטרמן, יוסי בוקר(צילום: הילה גליק, שגרירות קנדה)
   

  אלפייה להחלקת העור

  נשות העסקים בישראל נכנסו להיכון: חברת פרומדיקס הציגה את המכשיר שמסייע להחלקת עורן של כוכבות הוליווד ה-HydraFacial. ד"ר פבלו נרנחו הגיע במיוחד מלוס אנג'לס להציג בתמונות את עורן החלק של בריטני ספירס, ביונסה, האחיות קרדשיאן, וקייט וינסלט. על תקן שחקנית החיזוק: ליאת מלכא, סמנכ"ל מכירות בפרומדיקס, שהחליקה.

   

  גבריאל חנני - מנכ"ל החברה, מסר את עלות התענוג: בין 800 ל 1,300 שקלים של חצי שעה, שתחזיק גג חודשיים.

  רכילות עסקית פבלו נרנחו וליאת מלכא (צילום: נתי מלחי)
  פבלו נרנחו וליאת מלכא(צילום: נתי מלחי)
     

  הפגנת נוכחות 1: ידידי אוניברסיטת ת"א

  הח"כ עומר בר לב, בנו של הרמטכ"ל חיים בר לב ז"ל, הקשיב קשב רב להרצאתו של רון בן ישי: "האם קווי ביצורים עובדים", כשהעמיד במרכז ההרצאה את קו בר לב, וזאת במסגרת אירוע של ידידי אוניברסיטת תל אביב, שהוזמנו על ידי נשיא האגודה - אמנון דיק ומנכ"לית האגודה - עו"ד עדי אולמרט, לאירוע טרום פתיחה של התערוכה קווי הגנה בגלריה האוניברסיטאית, שמתקיימת בשיתוף פעולה עם המכון למחקרי ביטחון לאומי (INSS).

   

  באירוע נראו: ד"ר ספי הנדלר – על תקן המדריך בתערוכה, בועז וורדה דותן, שלמה ונירה נחמה ושוקי ארליך.

  רכילות עסקית רון בן ישי, עדי אולמרט, עומר בר לב (צילום: יעל צור)
  רון בן ישי, עדי אולמרט, עומר בר לב(צילום: יעל צור)
   

   

  הפגנת נוכחות 2: ידידי האוניברסיטה הפתוחה

  הזוג שממשיך להדק יחסים: הדסה פתאל ואיש העסקים מאיר אוזן, היו בין מפגיני הנוכחות באירוע חוג הידידים של האוניברסיטה הפתוחה ברעננה. נראו שם לאחר כבוד: הנשיאה החדשה של האוניברסיטה - פרופ׳ מימי איזנשטדט, נציגות משפטית בדימוס: פרופ׳ אהרון ברק ורעייתו - השופטת בדימוס אלישבע ברק- אוסוסקין, נשיאת ביה"מ העליון לשעבר ונגידת האוניברסיטה - דורית בייניש, יו״ר בנק אגוד ויו״ר הוועד המנהל - זאב אבלס, האלופים בדימוס: אליעזר שקדי ואיתמר יער, וסמנכ"לית פיתוח משאבים של האוניברסיטה - עו״ד יעל יטיב.

  רכילות עסקית אליעזר שקדי, דורית בייניש, פרופ׳ מימי איזנשטדט, זאב אבלס, יעל יטיב (צילום: עודד קרני)
  אליעזר שקדי, דורית בייניש, פרופ׳ מימי איזנשטדט, זאב אבלס, יעל יטיב(צילום: עודד קרני)
   

  רכילות עסקית הדסה פתאל ומאיר אוזן (צילום: עודד קרני)
  הדסה פתאל ומאיר אוזן(צילום: עודד קרני)
   

  הפגנת נוכחות 3: אלין בית נועם

  בין מפגיני הנוכחות באירוע ההתרמה השנתי של עמותת אלין בית נועם: הח"כ והשרה גילה גמליאל, ד"ר אביגדור קפלן - מנכ"ל משרד העבודה, יאיר ואילנה המבורגר - יו"ר חוג הידידים של העמותה, מנכ"ל העמותה - איקי בר חיים, הראל לוקר – יו"ר דירקטוריון התעשייה האווירית, עו"ד יהודה ותמי רווה, אבי פישר - מנכ"ל כלל תעשיות, אורי סלונים - יו"ר וראייטי, רמי ויעל אונגר, נאווה ברק ושלום זינגר. המטרה המשותפת: גיוס תרומות לעמותה, שמסייעת לאנשים עם מוגבלויות קשות.

  רכילות עסקית אילנה ויאיר המבורגר, איקי בר חיים (צילום: שמוליק שליש)
  אילנה ויאיר המבורגר, איקי בר חיים(צילום: שמוליק שליש)
   

   

  רמפלינג היפה והנרגנת

  מאות אנשים הצטופפו במוזיאון תל אביב, ולא הזיזו את העיניים מהשחקנית שרלוט רמפלינג, שהגיעה לערב אחד בלבד, להופיע בערב הפתיחה, כשהיא לבושה בתלבושת הכחולה של הדוב הנרגן, אותו היא מגלמת בסרט "הדוב הנרגן". מלבד רמפלינג שטפו את העיניים המוזמנים בתערוכה של לוריס גראו, מהבולטים באמני הדור הצעיר בצרפת, היוצר פרויקטים המשלבים קולנוע, מוזיקה, פרפורמנס פיסול ותאורה, תוך זיקה למדע ולטכנולוגיה.

   

  היו שם: מנכ"לית המוזיאון היוצאת סוזן לנדאו, אוצרת התערוכה רותי דירקטור, יו"ר ידידי המוזיאון בצרפת - ז'קלין פרידמן, אספן האמנות ונציג ארטקוריאל בישראל - פיליפ כהן, האוצר הראשי של המוזיאון - דורון רבינא, שר התרבות הצרפתי פרנק ליסטר, ושגרירת צרפת בישראל - הלן לה גל. להזכיר, רמפלינג כבר בת 72 (!). ברזומה המפואר שלה פרקים כדוגמנית, זמרת, שחקנית זוכת פרסים, ואייקון אופנה. הפעם היא העניקה מוזה כדב נרגן, מה שמוסיף לאישיותה המסעירה.

  רכילות עסקית שרלוט רמפלינג (צילום: אניה זיסקינד)
  שרלוט רמפלינג(צילום: אניה זיסקינד)
   

  פוליקר וגולדין בדמעות

  בכנס ה IAC במיאמי, שהפגין תמיכה בישראל, ריגש יהודה פוליקר את הנוכחים עד דמעות, כשהקדיש ללאה גולדין, אמו של חלל צה״ל סגן הדר גולדין, שמוחזק בידי החמאס בעזה, את השיר "מחכה לך". גם פוליקר עצמו לא עצר את דמעותיו.

  רכילות עסקית יהודה פוליקר ולאה גולדין (צילום: iac מיאמי)
  יהודה פוליקר ולאה גולדין(צילום: iac מיאמי)

  רכילות עסקית יהודה פוליקר ולאה גולדין (צילום: iac מיאמי)
  יהודה פוליקר ולאה גולדין(צילום: iac מיאמי)
   

  עוטף עזה מעודדת את הנבחרת

  הניצחון הגדול של נבחרת ישראל נגד סרביה נצפה על ידי כ-100 ילדים מישוביי עוטף עזה. הם הוזמנו על ידי בנק הפועלים, נותן החסות הרשמי של נבחרות ישראל בכדורסל ואיגוד הכדורסל.

  מנכ״ל בנק הפועלים, אריק פינטו ויו״ר הבנק עודד ערן עם השחקן גיא פניני וכמה מהילדים מיישובי עוטף עזה שהגיעו למשחק (צילום: אביב גוטליב)
  מנכ״ל בנק הפועלים, אריק פינטו ויו״ר הבנק עודד ערן עם השחקן גיא פניני וכמה מהילדים מיישובי עוטף עזה שהגיעו למשחק(צילום: אביב גוטליב)
   

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: נטלי יששכרי
  שי שפיגלבלט צחי הלוי ואביב גרטן על הסט
  צילום: נטלי יששכרי
  מומלצים