שתף קטע נבחר

האפליקציה שמבטיחה לגמול אתכם מאפליקציות

לארגן את כל המסמכים בצורה דיגיטלית, להכיר מקרוב את השכנים, לקבל ליווי צמוד מדולה ואפילו להתחיל בתהליך גמילה מהסמארטפון. סקירת אפליקציות

My Phone Time: להיגמל מהסמארטפון

למדו כיצד לקחת אחריות על הזמן שלכם מול הטלפון החכם, באמצעות אפליקציה שמנטרת את את שעות המסך שלכם, ומציגה גם כמה זמן אתם מבלים בכל אחד מהיישומים. בהמשך תוכלו להגביל את השימוש בחלק מהאפליקציות. כמו כן, תוכלו להציב יעדים לגמילה ולהגדיר רשימה שחורה לאפליקציות בהן אתם מעדיפים לבלות פחות זמן, ורשימה לבנה לאלו שאי אפשר בלעדיהן, למשל אפליקציות תקשורת.

 

אנדרואיד

 

סקירת אפליקציות ()

 

FOLDI: ארכיון מסמכים דיגיטלי

תעודות אחריות וחשבוניות, מסמכים רפואיים, מסמכי בנק ותשלומים, מתכונים ועוד. למי לא מצטברים בבית עשרות ומאות מסמכים שמעלים אבק, או מסמכים שכבר צילמתם והלכו לאיבוד בין קובצי הסמארטפון? FOLDI היא אפליקציה חדשה שרוצה לעשות סדר בכל הבלאגן הזה. מיד בכניסה לאפליקציה תידרשו להזין סיסמה להגנה על המסמכים שנשמרים בה. בהמשך תגלו כפתור סריקה המאפשר דיגיטציה של מסמכים פיזיים, לצד כפתור הוספה המיועד למסמכים דיגיטליים שכבר שמורים לכם על המכשיר. תוכלו לארגן ולקטלג את כל המסמכים שלכם בקלות, ולגבות אותם לאחד משירותי הענן.

 

אנדרואיד

 

אייפון

 

סקירת אפליקציות ()

 

nine plus life: דולה צמודה

נשים בהיריון מוזמנות לקבל כאן תמיכה אישית ומקצועית באמצעות צ'אט על ידי דולה בכל שעות היממה. השירות כרוך בתשלום על לפי מסלולים.

השירות מאפשר לאישה לקבל ייעוץ אישי בכל תקופת ההיריון מגורם מקצועי שלומד להכיר אותה ונותן לה מענה ספציפי מבלי שתזדקק לחפש מענה לשאלותיה באמצעות חיפושים ברשת האינטרנט וברשתות החברתיות.

 

אנדרואיד

 

אייפון

 

סקירת אפליקציות ()

 

Hoodini: בא לשכונה

הודיני היא רשת חברתית חדשה, שהושקה במטרה לתת מגוון רחב של אפשרויות להיכרות של השכנים וליצירת יוזמות משותפות. את הקשר הזה תוכלו לנצל ליצירה של חיי קהילה ופעילויות משותפות כמו פעילות ספורטיבית, טיול משותף עם חיות המחמד, ארגון אירועים, נסיעה משותפת לעבודה וללימודים השאלת כלי עבודה ועוד.

 

אנדרואיד

 

אייפון

 

TikTok: ליהנות עם הילדים

אם אתם הורים לילדים או לבני נוער, כנראה שמעתם בעבר על אפליקציית "מיוזיקלי", שמאפשרת להם לצלם ולערוך בקלות סרטוני ליפ-סינק, ולשתף עם החברים. ההצלחה ההיא נרכשה על ידי ביידאנס הסינית, מיזגה את טיקטוק עם מיוזיקלי - והמשתמשים נוהרים. ממש כמו ברשת חברתית, תוכלו לאהוב, להגיב ולשתף סרטונים של אחרים, וליצור כאלה בעצמכם.

 

אנדרואיד

 

אייפון

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: Shutterstock
להיגמל מהסמארטפון
צילום: Shutterstock
מומלצים