שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות

  אחרי 16 שנה: "לונדון את קירשנבאום" צפויה לרדת מהמסך

  אחת מתוכניות הדגל הוותיקות של ערוץ עשר צפויה להתבטל במסגרת המיזוג עם רשת. ייתכן כי ירון לונדון ישולב בלוח השידורים החדש. ערוץ עשר: "לוח השידורים עדיין לא התגבש, מקיימים שיחות עם כל המגישים"

  בדרך לסופו של עידן: אחת מתוכניות הדגל של ערוץ עשר, "לונדון את קירשבנאום", צפויה לרדת בקרוב מהמסך, כך נודע ל-ynet. במסגרת המיזוג המתוכנן של רשת וערוץ עשר ייעשו שינויים רבים בלוח המשדרים, ואם לא יחול שינוי של הרגע האחרון - התוכנית תסיים את דרכה.

   

  התוכנית, שעלתה לאוויר ב-2002 בהגשתם של ירון לונדון ומוטי קירשבנאום, שודרה תחילה בשעה חמש אחר הצהריים ובהמשך עברה לשעה שבע בערב. במהלך תקופת שידורה אף נעשה ניסיון להעבירה לערב שישי, אולם הוא לא צלח.

   

  מוטי קירשנבאום וירון לונדון (צילום מסך)
  מוטי קירשנבאום וירון לונדון

   

  מאז פטירתו של מוטי קירשנבאום לפני כשלוש שנים, לונדון משדר את התוכנית לבדו, אף שהודיע בשידור חי כי התכנית תמשיך לשאת גם את שמו של קירשנבאום

  ז"ל. "אנחנו מבקשים להודיע שהתוכנית 'לונדון את קירשנבאום' תשודר כבימי חייו של חברי ושותפי, והתיבה 'את קירשנבאום' לא תושמט כל עוד אני כאן", אמר בתכנית הראשונה ששידר לבדו לאחר פטירת קירשנבאום.

   

  למרות ההחלטה להוריד התוכנית מהמסך, ייתכן שלונדון ישולב במתכונת אחרת בלוח השידורים העתידי של הערוץ החדש. זאת על אף שלאחרונה ניהל מגעים גם עם תאגיד השידור הציבורי.

   

  מערוץ עשר נמסר בתגובה: "לוח השידורים עדיין לא התגבש ויכלול רצועות מרשת ומערוץ וחדשות עשר. אנחנו מקיימים שיחות עם כל המגישים בערוץ עשר וברשת כל הזמן, ובהם גם ירון לונדון לגבי התוכניות שצפויות לאחר המיזוג. עלו שורת רעיונות חלקם קיימים וחלקם חדשים".

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  לאתר ההטבות
  מומלצים