שתף קטע נבחר

בנט נגד נתניהו: "פעלת לפגוע באשתי". הליכוד: "לא הפסיק לתדרך נגד שרה"

בעקבות הדיווח שלפיו ביקש ראש הממשלה מבעלי בזק שאול אלוביץ' לפרסם לכאורה כתבה מכפישה אודות גילת בנט ב"וואלה!", תקף יו"ר הבית היהודי את ראש הממשלה: "מעשה נבזי ופחדני". הליכוד בתגובה: "מי שיש לו חמאה על הראש - שלא יצא לשמש"

יו"ר הבית היהודי נפתלי בנט תקף אמש (ד') את ראש הממשלה בנימין נתניהו, בעקבות פרסום ב"החדשות" אודות שיחות שניהל ראש הממשלה עם בעלי בזק שאול אלוביץ'.

 

לדברי מקורביו של אלוביץ', שצוטטו בכתבה, ביקש נתניהו מבעלי בזק לפרסם כתבה שלפיה גילת - אשתו של נפתלי בנט - הייתה שפית במסעדות לא כשרות. מקורביו ציינו כי בוואלה! לא הסכימו לפרסם דבר כזה.

 

חברי כנסת במליאה (צילום: רפי קוץ)
בנט ונתניהו(צילום: רפי קוץ)

בעקבות הפרסום, תקף כאמור בנט את נתניהו. בציוץ בטוויטר כתב: "צר לי עליך, מר נתניהו. טרחת אישית להתקשר לבעלי 'וואלה!' כדי לפגוע באשתי. זהו מעשה נבזי ופחדני. תתבייש לך.

 

התחתנתי עם גילת, אישה מופלאה, ישראלית מבית חילוני וערכי, ויחד הקמנו בית ציוני דתי נפלא. משפחתי היא גאוות חיי. אל תתנצל בפניי; אני לא מעוניין. תתנצל בפני אשתי".

 

מהליכוד נמסר בתגובה: "אין גבול לצביעות של בנט, הוא זה שצריך להתנצל. עיתונאים רבים יודעים שמן הרגע שעזב את לשכת נתניהו, בנט לא הפסיק לתדרך נגד שרה נתניהו ולהשמיץ אותה בכל הזדמנות. מי שיש לו חמאה על הראש, שלא יצא לשמש".

עיקרי המלצות המשטרה בתיק 4000 ()

עיקרי המלצות המשטרה בתיק 4000 ()
 

חברת הכנסת סתיו שפיר התייחסה לעימות בין נתניהו ובנט וצייצה בחשבון הטוויטר שלה: "אגב משפחה והסתה. בעבר מפלגתו של בנט הפיצה עלי ידיעות שקריות שיש לי בן זוג פלסטיני, מחבל. כבר שנים אני מקבלת על זה הערות מגעילות ברחוב. לפעמים גם איומים ממש. מאוד נרגשת שבנט גילה פתאום את ליבו הפגוע מהכפשות ושקרים של פוליטיקאים קטנים ועלובים. בטוחה שכעת הוא יתנצל ויתקן את דרכו".

 

בתחילת השבוע הגישה המשטרה את המלצותיה לפרקליטות בעניין תיק 4000. במשטרה טענו כי הראיות מצביעות על מערכת יחסים שוחדית בין נתניהו לאלוביץ'.

לפי ממצאי המשטרה,"בין השנים 2017-2012 ראש הממשלה ומקורביו התערבו באופן בוטה ומתמשך, ולעיתים אף יומיומי, בתכנים שפורסמו על ידי אתר החדשות "וואלה", וכן ביקשו להשפיע על מינויים של נושאי משרה באתר (עורכים וכתבים), וזאת תוך כדי שימוש בקשרים שהיו להם עם שאול ואיריס אלוביץ'".

 

עוד ציינו במשטרה כי "התערבות ראש הממשלה ומקורביו בתכנים ובמינויי נושאי משרה באתר "וואלה" נועדה לקדם את האינטרסים האישיים של ראש הממשלה, וזאת באמצעות פרסום כתבות ותמונות מחמיאות, הסרת תכנים ביקורתיים כלפי ראש הממשלה ובני משפחתו וכדומה. עוד עלה מן הממצאים כי בני הזוג אלוביץ' השפיעו על הפרסומים באתר "וואלה", וזאת בעד החלטותיו הרגולטוריות של רה"מ לטובת שאול אלוביץ' וקבוצת בזק, ומתוך רצון להמשיך לקדם את האינטרסים העסקיים של קבוצת בזק בכלל, ושל בעל השליטה בה בפרט".


פורסם לראשונה 05/12/2018 20:56

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: רפי קוץ
נתניהו ובנט
צילום: רפי קוץ
מומלצים