שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות

  "איחוד של 'הופה היי' היה על הפרק, אבל מה זה יעזור עכשיו?"

  ביום שאחרי מותו של יגאל בשן, מספר אבי דור, חברו ל"הופה היי", על הרצון לאחד את השלישייה: "היו דיבורים על קאמבק, אנחנו היינו שמחים לחזור ולהופיע איתו אבל יגאל העדיף להתמקד בעולם המבוגרים". בריאיון ל-ynet הוא משתף את תחושותיו מרגע קבלת הבשורה המרה

  אתמול נודע כי יגאל בשן הלך לעולמו במפתיע, בגיל 68. הבוקר (ב'), בריאיון לאולפן ynet, סיפר אבי דור, שותפו של בשן ל"הופה היי", על הקשר המיוחד שחלקו. "חברים זאת לא מילה אפילו, נהיינו כמו משפחה", הוא אומר בעצב ומודה שלא היה המום מהבשורה, אך היא השפיעה עליו קשות. "התחלתי לרעוד פיזית. אני לא יכול לתאר במילים, ממש פיזית התחלתי לרעוד. התיישבתי ולא האמנתי למה שאני שומע, למרות שלא הייתי בהלם", הוא אומר וממשיך נסער, "יגאל היה בתקופת החלמה והופיע. אני לא הייתי בהלם ובכל זאת נותרתי חסר מילים".

   

   

  מתי דיברת איתו פעם אחרונה?

  "דיברנו הרבה בטלפון, הפעם האחרונה הייתה לפני כמה שבועות", הוא מנסה להיזכר ומסביר: "לא הרבנו לדבר לאחרונה כי כשנפגשנו לפני כשנה פררה (אהרון - ר.ב.) חבר שלי ואני, פגשנו בן אדם קצת שונה ממה שהכרנו. בן אדם שמחפש לנוח, בן אדם כאילו ההפך מכל מה שהכרנו מיגאל מכל האינטסיביות שלו, חוש ההומור שלו. ראינו שהוא רוצה הרבה יותר מנוחה".

   

  אבי דור היה חלק משלישיית "הופה היי", עם בשן ופררה, שדורות שלמים של ילדים "גדלו" עליה. "לפני חודש פגש אותי אדם בן 80 ברחוב ואמר לי 'גדלתי עליך'", נזכר דור בצער. "זה משהו שלא קשור לגיל, אלא למנטליות ש'הופה היי' ויגאל הנחילו". ההווי בין השלישייה לא הסתכם רק על הבמה והם שמרו על קשר הדוק לאורך השנים. "היו לנו שיחות ארוכות כי נסענו בכל הארץ. לא נסענו רק להופעות, כשהיו צילומים זה יוצאים ביום ראשון וחוזרים בחמישי כמו מילואים בצפון, דרום, ים המלח".

   

  הופה היי (צילום: אייל פישר)
  חברי להקת "הופה היי", אהרון פררה, יגאל בשן ואבי דור(צילום: אייל פישר)

  היו דיבורים על איזשהו קאמבק?

  "כל הזמן היו באוויר דיבורים. מה יעזור אם אני אגיד עכשיו שאולי הלך והתגבש משהו?", אומר דור ומבהיר, "הדיבורים היו קונקרטיים, אבל מעבר לזה לא קרה שום דבר משמעותי. יגאל רצה להתמקד בערב, בקהל מבוגרים ואנחנו כיבדנו את זה".

   

  אז אתם רציתם ויגאל לא.

  "אני לא יכול להגיד שהוא לא רצה. יגאל אף פעם לא אמר 'לא'. אם היית שואל אותו אם עכשיו לילה הוא לא היה אומר לא, הוא היה מוצא דרך להסביר לך שעכשיו יום". דור מסביר ומבהיר, "הוא היה איש טוב לב, באמת איש נדיר".

   

  ריקי גל מספרת על יגאל בשן

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  לאתר ההטבות
  מומלצים