שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות
  "התפרעו, פגעו ונמלטו": תיעוד רוכבי טרקטורון באשקלון
  חודשיים חלפו, וליטל דנוך פרסמה את התיעוד בתקווה שהפוגעים יאותרו: "דרסו אותנו במתכוון, נשכו את בעלי באצבע. יש פה מערב פרוע". המשטרה: החקירה מתנהלת

   

   

  זה מה שקרה בערב שבת לפני כחודשיים לליטל דנוך מאשקלון: שני נערים רכבו על טרקטורון והתפרעו, גרמו נזק לרכב שלה ושל בעלה - וברחו. כעת, משלא אותרו חשודים במעשה, הסרטון עלה לרשתות החברתיות כדי להפעיל לחץ על המשטרה.

   

  ליטל ובעלה יוסי נסעו באותו ערב בשכונת ברנע באשקלון. לאחר הפגיעה, יוסי עצר ויצא כדי לקחת פרטים מהרוכבים וליטל יצאה לצלם את האירוע. הנהג סרב לתת את פרטיו. הוא ניסה להימלט אך הטרקטורון היה תקוע ברכב והנהג התקשה להוציאו. גם כשהצליח לחלץ את הטרקטורון, יוסי חסם אותו בגופו ודרש את פרטיו.

   

  לפי מה שנראה בסרטון וכפי שמתארת ליטל, הרוכב השני תפס את יוסי מאחור ודחף אותו הצידה כדי לאפשר לחברו להימלט. נהג הטרקטורון, כך היא מספרת, החל בנסיעה ופגעה בה. יוסי השתחרר מידיו של הרוכב השני, ניסה לתפוס את נהג הטרקטורון מהקסדה - אך אז הנהג נשך אותו באצבע, כך לדבריהם, ושבר אותה.

  טרקטורון נוסע בפראות בכבישי אשקלון ()
  נהג הטרקטורון שתועד
   

  "כשהמשטרה הגיעה, השוטרים אמרו שהם בדיוק ראו אותו בורח", היא משחזרת בשיחה עם ynet. "מה הם עשו עם זה? רק העבירו אחריות מאחד לשני בלי לטפל, עד שהתייאשנו ופינינו את עצמנו למיון. לאחר מכן הגשנו תלונה במשטרה. הצגנו תמונות וסרטונים אך הבחורים עדיין לא נמצאו".

   

  היא הסבירה שהפרסום ברשתות החברתיות נועד "למצוא את שני הפושעים האלה ולמצות איתם את הדין. מילא לפגוע ברכב ולברוח, שזה חמור בפני עצמו, אבל לדרוס במתכוון? זה יותר חמור מפגע וברח. אני לא יודעת איך המשטרה לא שמה את זה בראש סדר העדיפויות.

   

  "הרי בגלל כזו הקלת ראש, שבוע אחרי התאונה שלנו נדרס רוכב אופניים למוות על ידי אופנוע וגם שם הפוגעים ברחו והשאירו אותו למות בשטח. היום אלה אנחנו, מחר זה יכול להיות כל אחד מכם וזה גם יכול להיגמר אחרת לגמרי".

   

  ליטל טוענת שהעיר "מתנהלת כמו המערב הפרוע, וצריך לשם לזה סוף. נהייתה מסורת מכוערת שבכל סוף שבוע נערים על טרקטורונים מטילים אימה על כבישי אשקלון. רוכבים ומרכיבים בלי קסדה, בלי לוחית רישוי, בלי רישיון, נוסעים נגד כיוון התנועה, רוכבים על מדרכות ומסכנים חיים".

   

  מהמשטרה נמסר: "מיד עם קבלת התלונה במשטרה אודות המקרה נפתחה חקירה שעדיין מתנהלת בימים אלו. מטבע הדברים איננו מפרטים אודות חקירות מתנהלות או מגוון פעולות החקירה שבוצעו ויבוצעו, אולם נציין כי נמשיך לחקור את המקרה ביסודיות במטרה להגיע לחקר האמת ולמצות את הדין עם המעורבים".

   


   

   

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים