שתף קטע נבחר

מהפך במגרש - יוצאים לדרך מחדש

אחרי שתי עונות מוצלחות של "מהפך במגרש", אנחנו אוטוטו מתחילים בעונה שלישית עם ענת הראל שתזכיר לכם מה היה לנו עד כה ומה עוד מצפה לנו. מוכנים?

בשיתוף הטוטו

 

 

בעונה הראשונה של פרויקט "מהפך במגרש" המשותף ל-ynet ולטוטו, ליווינו בתהליך שיפוץ המגרשים, אותם הובילו ענת הראל וצוות השיפוץ י.ש.ע עבודה עברית. בפרק הראשון הם נפגשו עם עינת, קפטנית קבוצת מאמאנט המשחקת כדורשת, אבל בלי הרשת. בפרק השני, ענת הצטרפה לפרלמנט של מגרש הבוכרים באזור ועשתה שמח עם כולם כשהמגרש השכונתי שינה את פניו לחלוטין. בפרק השלישי, שהיה מרגש במיוחד, ענת והצוות הגיעו לתיכון נעמת בראשל"צ כדי לעשות טוב על הנשמה וגם ללמוד מה זה טניס-רגל. בפרק הרביעי התרגשנו כולנו מהמאמנת הערבייה של כוכבי הכדורגל לעתיד בבי"ס חופית שבחיפה, ובפרק החמישי, הגיע הצוות לשכונת ג'סי כהן בחולון, שם גויסה כל הקהילה להחזיר את הכבוד למגרש השכונתי ולוודא שהילדים וגם המבוגרים ימשיכו לשחק וליהנות מהספורט.

 

בעונה השנייה הגיע הצוות לנתניה, בנימינה, באר יעקב, קיבוץ פלמחים ולוזית, ופגשו לוחמים משוחררים, נשים בועטות, נערות שהקימו קבוצת כדורעף, שחקני טניס צעירים ומבוגרים ודור המשך של כדורגלנים - כולם עוסקים בספורט ולא רק לשם משחק אלא הרבה מעבר לו. בכל מקום התגייסה הקהילה כדי לתת יד ולעזור בשיפוץ המגרש.

 

השנה - עונה שלישית לפרויקט - ענת הראל תצא יחד עם צוות פיינטגול לשיפוצי מגרשים, ומתוכננים לנו מפגשים מרגשים נוספים - זה הזמן לפנות את הבמה לענת שתגלה מה הולך להיות. צפו בווידיאו.

 

בשיתוף הטוטו

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים