שתף קטע נבחר

פולקסווגן חשמלית מתקרבת לייצור. השקה ב-2019

יצרנית הרכב הגרמנית חשפה תמונות ופרטים ראשונים של ה-ID, חשמלית חדשה עם ממדים ותג-מחיר דומים לגולף. השקה עולמית מתוכננת ל-2019

פולקסווגן חושפת תמונות ופרטים ראשונים על המכונית הראשונה במותג החשמליות ID, בניסויי נהיגה שבוצעו בדרום אפריקה. ההשקה הרשמית צפויה לנובמבר 2019 ושיווק לתחילת 2020.

 

 

למרות מדבקות הסוואה כמקובל בניסויי נהיגה ניתן לזהות כי ה-ID שומרת על עיצוב דומה לקונספט שהוצג בתערוכת פריז 2016, לרבות ויתור על סבכה קדמית שאינה נדרשת ברכב חשמלי וחישוקים ייחודיים המיועדים להפחתת מקדם הגרר. "ידיות" חשמליות לפתיחת דלתות ומצלמות במקום מראות לא הבשילו לגרסת הייצור הסדרתי, כנראה תוך ניסיון לשמור על עלויות נמוכות ככל הניתן.

פולקסווגן ID ()

פולקסווגן ID ()

ה-ID יהיה הדגם הראשון שיבוסס על פלטפורמת MEB המודלארית לדגמים חשמליים עתידיים של היצרנית. הוא יוצע במרכב חמש דלתות עם ממדים דומים לגולף ותג המחיר צפוי להיות דומה לגרסת 1.5 ליטר של המשפחתית הקומפקטית. במונחים מקומיים זה אומר כ-140-150 אלף שקל.

פולקסווגן ID ()

המנוע המותקן מאחור, מייצר כ-170 כ"ס ומחובר ישירות לגלגלים האחוריים. יוצעו שלושה מצברים בקיבולת 48, 55 ו-62 קוט"ש, המאפשרים טווח נסיעה בין 330 ל-550 ק"מ. טעינת המצברים בעמדה מהירה תאפשר מילוי ל-80% תוך 30 עד 45 דקות.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
ynet רכב בפייסבוק
לוח winwin
מומלצים