שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות

  מזעזע: גנבו עשרות כבשים ותלו למוות כלב בשער הנגב

  הגנבים חמקו עם יותר מ-30 כבשים ממשק במושב יכיני שבשער הנגב, ותלו למוות כלב שמירה. איש ביטחון במקום: "אי אפשר היה להסתכל, נשבר הלב". קצין הביטחון של המועצה: "עלייה משמעותית בגניבות חקלאיות, מצפים מהמשרד לביטחון פנים להקצות סיוע תקציבי לאבטחה"

   הכלב שנתלה למוות על ידי כנופיית פורצים שגנבה 30 כבשים ()
  הכלב שנתלה למוות על ידי פורצים שגנבו 30 כבשים

  פריצה אכזרית: כנופיית פורצים גנבה הלילה (בין רביעי לחמישי) 30 כבשים ממשק במושב יכיני שבמועצה האזורית שער הנגב, ותלתה למוות את אחד מכלבי השמירה. בשבועות האחרונים נפרצו כמה משקים במושב ונגנבו מהם צאן וכבשים. התושבים קוראים למשטרה לפעול ביד קשה: "הכנופייה יכלה לתקוף גם את בעל המשק".

   

  את דיר הכבשים במשק אבטחו מספר כלבים שהחלו לנבוח כאשר הכנופייה הגיעה למקום. הגנבים הצליחו לקשור חלק מהכלבים, אבל בחרו, באכזריות רבה, לתלות את אחד הכלבים על עמוד גבוה באמצעות חוט שחובר לצווארו. הכלב מת במקום והפורצים הצליחו לחמוק עם הכבשים.

   

  כוחות ביטחון שהגיעו הבוקר אל הדיר החלו בחקירה, אך טרם נעצרו חשודים. אחד מאנשי הביטחון שהגיע למקום סיפר ל-ynet את מראות הזוועה: "התמונה הייתה כל כך קשה שאפילו לא יכולתי להרים את הטלפון שלי כדי לצלם ולתעד. לא יכולתי להסתכל זה. אין לי ספק שכנופיית הפורצים האכזרית הזאת הייתה יכולה לתקוף גם את בעל המשק אם הוא היה יוצא מהבית. במסגרת העבודה שלי ראיתי הרבה מאוד דברים קשים, אבל כזה דבר מזעזע לא ראיתי. נשבר הלב".

   הכלב שנתלה למוות על ידי כנופיית פורצים שגנבה 30 כבשים ()
  התושבים למשטרה: "פעלו ביד קשה"

  בשבועות האחרונים נפרצו כמה משקים במושב יכיני ונגנבו מהם צאן וכבשים. תושבי המושב קוראים למשטרה לפעול ביד קשה על מנת להגיע לאותם פורצים, שככל הנראה חוזרים אליו פעם אחר פעם.

   

  קצין הביטחון של המועצה האזורית שער הנגב, אייל חג'בי, אמר בתגובה לאירוע הקשה: "בחודש האחרון אנו מתמודדים עם מכת גניבות ביישובים העורפיים שלנו: דורות, רוחמה, ברור חיל. במגזר החקלאי אנו מזהים שבמושב יכיני יש עלייה משמעותית של גניבות חקלאיות ביחס לשנים קודמות.

   

  "הלילה נגנבו מהמושב כ- 30 כבשים והנזק מוערך בכ-100 אלף שקלים. התוצאה היא פגיעה כלכלית קשה מאוד לחקלאי ולמגדל. אנו מצפים שהמשרד לביטחון פנים יקצה לרשות סיוע תקציבי נוסף לצורך אבטחה, כפי שעשה בשנה האחרונה". בשל חומרת המקרה, תיק החקירה הועבר לטיפול היחידה המרכזית (ימ"ר) של משמר הגבול.

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים