שתף קטע נבחר

מצטרף למחאה: מיצג ארובות החשמל של אבי גבאי

במקביל למחאת "האפודים הצהובים" בתל אביב, הקרינו פעילי מפלגת העבודה על ארובות חברת החשמל: "אבי גבאי צדק. כשהגז יקר - החשמל יקר"

בשעה שבתל אביב התקיימה מחאת "האפודים הצהובים" על יוקר המחיה הוצג הערב (שבת) מיצג של יו"ר המחנה הציוני אבי גבאי על ארובות חברת החשמל בחדרה. באותיות גדולות ובולטות הוקרן על הארובות הכיתוב: "אבי גבאי צדק. כשהגז יקר - החשמל יקר".

  

 

המיצג הוקרן בגובה של 250 מטרים, כך שכל הנוסעים בכביש החוף עם צאת השבת, נחשפו לכיתוב הנוגע לעליות המחירים וליוקר המחיה. מדובר בפעילות שיזמו פעילי מפלגה שלא תואמה עם איש מראש.

מיצג ארובות בחדרה (צילום: אלעד גוטמן)
מיצג הארובות בחדרה(צילום: אלעד גוטמן)

מיצג ארובות בחדרה (צילום: אלעד גוטמן)
מיצג ארובות בחדרה(צילום: אלעד גוטמן)
 

במפלגת העבודה אומרים כי המיצג הערב הוא ירייית הפתיחה לקמפיין של המחנה הציוני שיתחיל השבוע בנושא יוקר המחיה ולעליית מחירי החשמל. המחאה, אומרים במפלגה, תתמקד בגל עליות המחירים במשק ובמיוחד בהתייקרות מחיר החשמל.

 

"הממשלה כשלה בטיפול ביוקר המחיה", אמר אלון ויסר, מנהל מטה השטח של מפלגת העבודה. "עלייה במחירי הדיור, עליית מחירי החשמל, התייקרות מוצרי המזון, התייקרות המים לצריכה ביתית. זהו כישלון ממשלתי מוחלט במאבק ביוקר המחיה".  

 

"אנחנו מאמינים שאפשר לשנות. אפשר להילחם ביוקר המחיה, לשלם 20 אחוז פחות בחשבון החשמל, לשלם פחות על המים ועל מוצרי המזון. בשבועות הקרובים אנחנו מתכננים להתמקד בכישלונות של הממשלה בכל הנוגע ליוקר המחיה ולהציג את הקשר הברור שבין מתווה הגז למחירי החשמל וכמובן את בריחת הממשלה מהכישלון של עליות המחירים".

 

הקמפיין המפלגתי מגיע על רקע מאמצים באוצר למנוע את גל ההתייקרויות. זאת לאחר שחברת אסם הודיעה בעקבות לחצים של שר האוצר, משה כחלון, כי לא תעלה מחירים ולאחר שבאוצר הודיעו כי כחלון יפעל השבוע לבטל את המס החדש שיוטל על השימוש בפחם. כחלון מקווה שבדרך זו ימתן את שיעור התייקרות החשמל.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: אלעד גוטמן
מיצג הארובות
צילום: אלעד גוטמן
מומלצים