שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  ביקור חושני ומבחיל במועדון החשפנות השכונתי

  "מהר מאוד הבנתי שהעיניים הן לא האיבר השולט במועדון הזה. החזיות נשרו, האצבעות נצמדו, הלשונות ליקקו ולפני שהספקתי למצמץ כבר קלטתי שאני נמצאת במרכז זירת התערטלות המונית". הסופרת דנה לוי אלגרוד ביקרה במועדון חשפנות כחלק מתחקיר ספרותי שערכה. היה זה ביקור אחד שהספיק לה לחיים שלמים

  אילוסטרציה חשפנית (צילום: shutterstock)
  נמצאה הזוכה הבאה בנינג'ה ישראל - החשפנית שרקדה מולי(צילום: shutterstock)

  מתי בפעם האחרונה עשית משהו מחוץ לאזור הנוחות שלך? במסגרת תחקיר שנאלצתי לעשות לאחד הספרים שלי, הייתי חייבת להבין כיצד מרגישים במועדון חשפנות. למרות שלגמרי הייתי רוצה לגלות וללמוד איך חשפניות מזיזות את עצמן על העמוד החלקלק, התחקיר שלי לא הוביל אותי ללימודי ריקוד, אלא זרק אותי אל המועדון כלקוחה שצופה מהצד.

   

  יכולתי לבחור להתרשם מהחוויה באמצעות תמונות או סרטונים, אבל כשיש לי הזדמנות להתנסות במשהו חדש אני אף פעם לא מסרבת. באותה נשימה ידעתי שאין סיכוי שאני עושה את זה לבד. לכן, כמו כל חברה טובה, גייסתי למשימה את חברות הכנופיה המשובחת שלי שבעל כורחן לוקחות חלק פעיל בכל עבודות המחקר שלי, וגם הפעם הן לא ניסו לזייף הפתעה כשבישרתי להן על היעד החדש. בניגוד לרוב הפעמים שבהן אנחנו מעדיפות לברוח לבדנו, הפעם החלטנו שזו הזדמנות טובה לפנק את הבעלים בבילוי משותף, פינוק כפול. לא הופתעתי כלל שהבעלים פינו בזריזות את היומן ושום דבר לא עמד בדרכם לערב המסעיר שתכננתי. אפילו את הבייביסיטר הם סגרו ביוזמתם. חשוד משהו, לא?

   

  נמצאה המנצחת הבאה של נינג'ה ישראל

  ערב חמישי הגיע. התלבשנו במיטב בגדנו הצנועים ועשינו את דרכנו אל המועדון. כבר בכניסה, כששני שומרים חסונים קיבלו את פנינו, התחילו עקצוצי ההתרגשות וידעתי שהחוויה הזו עומדת להיות שונה ומסעירה. נכנסנו אל חדר הכניסה ומשם המשכנו במסדרון המוביל אל המועדון. התאורה היתה עמומה, הטמפרטורה חמימה, והריח... הריח היה שונה מכל מה שאני מכירה. ריח של תשוקה, או בעצם תאווה. בשנייה שהמראות במועדון נחשפו בפניי, הבנתי גם למה. עשרות מלצריות בלבוש שפנפנות מינימליסטי הסתובבו בין מתחמי האירוח והגישו משקאות לגברים, בזמן שהחשפניות צעדו בחושניות בין השולחנות, נענעו את ישבנן, עפעפו בעיניהן ופזרו חיוכים לכל עבר. רובן עדיין לבשו את בגדי הים שלהן, אך חלקן כבר היו נטולות חלק עליון.

   

  התיישבנו במתחם הספות מול הבמה הראשית, ואני הבטתי בהשתאות ברקדנית שהסתחררה על הבמה. עד אותו הרגע הייתי בטוחה שזו פעולה קלילה, אבל אין לי ספק שאם הייתי מנסה לחקות את התנועות שלה הייתי מסיימת את הערב הזה עם שבר באגן ועם כמה צלעות שבורות. אבל היי, לפחות מצאתי את המתמודדות הבאות ל'נינג'ה ישראל'. מלצרית ניגשה ולקחה את ההזמנות שלנו, וכשחזרה עם מגשי האוכל והאלכוהול לא ממש הצלחתי להבין איך אפשר לאכול בסיטואציה כזו. בכל מקום אליו סובבתי את ראשי ראיתי ציצים, ציצים ועוד ציצים. לפתע, כבר לא ראיתי אפילו בחורה אחת שהחזה שלה לא היה חשוף.

   

  בין ביס לביס מאחת מהפיצות הטעימות ביותר שאכלתי בחיי, ניסיתי להבין מה הם הגבולות הנהוגים במקום – במידה שיש כאלו בכלל. בהתחלה חשבתי שזה כמו נרות חנוכה - לראותם בלבד, אבל מהר מאוד הבנתי שהעיניים הן לא האיבר ששולט במועדון הזה. החזיות נשרו, האצבעות נצמדו, הלשונות ליקקו ולפני שהספקתי למצמץ כבר קלטתי שאני נמצאת במרכז זירת התערטלות המונית. הרגשתי כאילו שאני יושבת על ספה וצופה בצילומי המשחק המקדים בסרט פורנו מזעזע.

  דנה לוי אלגרוד (צילום: רמי זרנגר)
  דנה לוי אלגרוד. ביקור במועדון חשפנות כתחקיר ספרותי(צילום: רמי זרנגר)
   

  יצרים משולהבים וחייתיות גברית

  במתחם הספות ישבו כמה גברים ובכל פעם שאחד מהם קיבל ריקוד פרטי, כל השאר התבוננו, חייכו, צחקקו, אכלו, שתו ועולם כמנהגו נוהג. הרגשתי כאילו שחדרתי לפרטיותם של אלו שקיבלו את הריקוד הפרטי שלהם, ובמשך שלוש דקות התחרמנו מהבחורה שהזיזה את עצמה בחושניות מעל האגן שלהם ואפשרה להם ללטף, לצבוט, ללקק... ניערתי את ראשי וחזרתי אל הפיצה.

   

  "אממ...", פניתי אל חברותיי בגמגום נבוך. "לא נראה לכן כאילו שאנחנו נמצאות בסדום ועמורה?". ו' הסיטה את ראשה בחדות שמאלה ואז ימינה, ופיה נפער לרווחה. "סוטים. כולם כאן סוטים מגעילים", היא מלמלה. "סגרי את הפה שלך!", נזפתי בה. "את לא יודעת מה עלול להיכנס לתוכו". היא סגרה אותו בבהלה ועברתי להביט בחברה שישבה משמאלי.

   

  מ' נראתה נרגשת במיוחד. "תראי את זה", היא הצביעה על בחור שליטף את השד של החשפנית. "וקלטי את זה", היא הצביעה על בחור אחר שגנח בזמן שבחורה שחרחורת קיפצה על האגן שלו. "איזה קטעים כאן!", היא צחקה והוסיפה שזו אכן הפיצה הטעימה ביותר שאכלה. ומה עשו הגברים שהתלוו אלינו? הגברים ישבו ובהו. ובהו. ובהו. ככל שעברו הדקות הטמפרטורה באולם השתנתה. כאילו שעם כל מגע וליטוף הטמפרטורה התחממה יותר ויותר. הז'קטים הוסרו, הכפתורים העליונים בחולצות נפתחו והאלכוהול זרם בכמויות. כשהיצרים משולהבים, לא באמת צריך הרבה אלכוהול כדי להרגיש את הכישוף של החייתיות הגברית תופסת פיקוד.

   

  נעמדתי בדיוק ברגע שעיניי הצטלבו עם בחור שנהנה מריקוד פרטי. צמרמורת לא נעימה תקפה את עמוד השדרה שלי, והבנתי שקיבלתי יותר מושג לגבי החוויה ממה שרציתי. עזבנו את המקום לאחר שעה קלה ואני עדיין מנסה לחשוב כיצד לסכם את החוויה הזאת אך לא מוצאת את המילים המדויקות. אין ספק שיצר המציצנות שלנו חזק מהכול, וברגע שמצאתי את עצמי במקום כזה לא הצלחתי להפסיק להסתכל. המגע, הריח, המראות - הכול היה חושני בטירוף ומבחיל באותה מידה. מבולבלות? גם אני.

   

   

  טעימה מהחוויה

  זו חוויה שהייתי צריכה לסמן עליה וי ולדעת שכנראה לא אחזור עליה יותר. אני בכלל לא נכנסת לדיון על החפצת גוף האישה וכדומה. אני מאמינה בכל לבי שכל אישה שנכנסת למועדון כזה מבינה עד כמה תשוקה ותאווה נושקים זה לזה, ועדיין חשוב לשמור על בידול ביניהם. אבל בסופו של דבר הרווחתי, כי הצלחתי לצלול לתוך העולם היצרי הזה ולהבין כיצד זה מרגיש. קבלו טעימה קטנה מהתוצאה:

   

  "אני לוגמת מהיין ועוקבת בעיניי אחר הבחורות. הן משתהות ליד הספות, מזיזות את הישבן ומצחקקות. בחור שיושב על כורסה משמאלנו מסמן לאחת מהן להתקרב אליו, ולאחר שתי שניות היא כבר יושבת על ברכיו. היא מזיזה את האגן שלה קדימה ואחורה לקצב המוזיקה, רוכנת קדימה ומאפשרת לחזה שלה להתחכך בשלו. אני מרגישה שאני חודרת לפרטיות שלהם אבל לא מצליחה לנתק מהם את מבטי.

   

  משולשי החזייה עולים מעלה ועכשיו החזה המפואר והמלאכותי שלה חשוף וממוקם ממש מול פיו. הוא מלטף את מותניה, נושק לה בצוואר ותופס לה את החזה בכפות ידיו. "מייק", אני מזדעקת ומצביעה לכיוונם, "תראה, הוא נוגע בה".

   

  "תורידי את האצבע שלך", הוא נותן לי מכה על כף היד ואני מושכת אותה חזרה אליי.

   

  "אבל...",

   

  "היא חשפנית", הוא אומר רגוע ומחייך. "והוא הזמין ריקוד פרטי וכרגע מקבל אותו". הוא מציץ לכיוונם ונשען חזרה. "יש לו שלוש דקות להתחרמן עליה כמה שהוא רוצה". אני רוכנת לעברו. "אבל הוא נוגע בה", אני לוחשת. "אין כלל כזה שמותר להסתכל אבל אסור לגעת?". "מה אנחנו בשנות השמונים?", הוא שואל בגיחוך. "מותר לגעת כמה שרוצים". הפה שלי נפער בתדהמה כשהבחור מתחיל לינוק את הפטמה שלה. "אפילו לנשק?", אני לא מרפה.

   

  "מה שהוא רוצה, חוץ מלהכניס לה יד לתחתונים". "איכס", אני מצטמררת ושניהם מביטים בי ברוגז. "אם זה כל כך מגעיל אותך, למה את לא מפסיקה להסתכל עליהם?", ראלף מניח את זרועו על כתפי ומושך אותי לאחור. "ותסגרי את הפה שלך, את לא יודעת מה יכול להיכנס אליו כאן בטעות". שניהם צוחקים בקול ואני סוגרת מיד את פי ומעוותת את פניי. פתאום אני קולטת שבכל מקום סביבי יש בחורות מעורטלות על גברים. זה נמצא בכל מקום. שדיים, ישבנים, התחככויות, ליקוקים, נשיקות. אני מרגישה כאילו זרקו אותי לתוך סט צילומים של סרט כחול, ואין לי לאן לברוח.

   

  מייק קם, נפרד מאיתנו והולך לכיוון הבר. "בוא נלך גם אנחנו", אני פונה אל ראלף בתחינה, ומסיימת את המשקה שלי בלגימה ארוכה. "רק הגענו", הוא עונה בביטול ומזמין לי משקה נוסף מאחת השפנפנות. הוא שואל אם אני רעבה ואני מנידה את ראשי. מי לעזאזל מסוגל לאכול כשהוא מוקף בכל הפורנו הזה? (מתוך "התנגשות")

   

  הכותבת היא סופרת של רבי מכר רומנטיים וארוטיים בארץ ובעולם.

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: רויטרס
  "רובן עדיין לבשו את בגדי הים שלהן, אך חלקן כבר היו נטולות חלק עליון"
  צילום: רויטרס
  הכרויות
  כתבו לנו
  מומלצים