שתף קטע נבחר
צילום: shutterstock

הרהיטים שסיבכו את כוכב גולסטאר אושר קסרי

צ'קים בסך 20 אלף שקל שנתן קסרי לקניית רהיטים חזרו - והוא זכה למכתב התראה מעורך דין. וגם: שלומית מלכה מרוויחה באיי הבתולה ואיזה כותרות נרשמו בסוף שבוע פילנתרופי במיוחד? רכילות עסקית

אושר קסרי מסתבך - ולא עם רושפלד

אושר קסרי אמנם נחשב אחד מכוכבי התוכנית "גולסטאר" שתעלה שוב לשידור בשבוע הבא, אבל בינתיים הוא הספיק לסבך את עצמו - עם חנות יוניברס רהיטים בעפולה. קסרי קיבל לאחרונה מכתב התראה מעו"ד יריב ואקנין, שמייצג את בעל החנות, בטענה כי צ'קים שמסר במעמד קניית ריהוט לבית בשווי של 20 אלף שקל חזרו משום שלא היה להם כיסוי. קסרי, אגב, נקשר לתקרית שהביאה לפרישתו של השף יונתן רושפלד (בתמונה עם קסרי) מהתוכנית. קסרי מסר בתגובה לפניית ynet: אין תגובה.

אושר קסרי עם יונתן רושפלד (בימים טובים יותר) (מתוך חשבון האינסטגרם של יונתן רושפלד) (מתוך חשבון האינסטגרם של יונתן רושפלד)
אושר קסרי עם יונתן רושפלד (בימים טובים יותר)(מתוך חשבון האינסטגרם של יונתן רושפלד)

מכתב התראה אושר קסרי ()
מכתב ההתראה

 

מלכה באיי הבתולה

עוד רגע תחגוג שלומית מלכה את יום הולדתה ה-25, ורגע לפני - היא עלתה על הסט של הקמפיין הבינלאומי למותג האופנה "נאוטיקה" לאביב-קיץ 2019. מלכה הייתה הישראלית היחידה שהוטסה יחד עם שלושה דוגמנים תוצרת חוץ לאיי הבתולה - לצורך סשן צילומים שכלל חופים זהובים, ים כחול ויאכטות מפוארות.

 

הקמפיין יעלה גם בישראל בחודש מרץ הקרוב ויכלול שלטי חוצות, מודעות, פעילות דיגיטל ורשתות חברתיות. מקנאים? יש סיבה: חשבון הבנק של מלכה צפוי לתפוח בעוד כמה עשרות אלפי שקלים לפחות, מתוך עלות הקמפיין שמוערכת בכ-400 אלף שקל (בישראל).

שלומית מלכה (צילום: יח
שלומית מלכה לקמפיין נאוטיקה באיי הבתולה(צילום: יח"צ נאוטיקה)

שלומית מלכה (צילום: יח
ויש גם דוגמן ויאכטה מפוארת(צילום: יח"צ נאוטיקה)

 

כותרות מרעישות בסופ"ש ירושלמי

לא מעט כותרות נרשמו במהלך הסופ"ש הירושלמי האחרון שקיים הארגון החינוכי-הבינלאומי "לימוד FSU", המבוסס ברובו על פילנתרופיה - ומתמקד בעבודה חינוכית עם צעירים דוברי רוסית בישראל. למעלה מ-1,000 משתתפים הגיעו לאירוע ה-11 שקיים הארגון בישראל, בהשקעה מוערכת של כ-800 אלף שקל.

 

בין הנוכחים: איש העסקים והפילנתרופ ונשיא לימוד FSU, אהרון ג. פרנקל; איש העסקים ונשיא הקונגרס היהודי האירו-אסייתי, מיכאל מירילשוילי; מבקר המדינה, יוסף חיים שפירא; נשיאת בית המשפט העליון, השופטת אסתר חיות; המשנה לנשיאת בית המשפט העליון בדימוס, השופט אליקים רובינשטיין; הרמטכ"ל לשעבר משה (בוגי) יעלון; שר הביטחון לשעבר אביגדור ליברמן, מייסד מובילאיי, זיו אבירם; יו"ר הסוכנות היהודית, יצחק (בוז'י) הרצוג; סגנית נשיא לפיתוח קשרי חוץ של קרן ג׳נסיס, דורית גולנדר; השר לענייני ירושלים זאב אלקין; המדען הראשי של משרד הקליטה, פרופ' זאב חנין; ומייסד הארגון, חיים צ׳סלר.

 

בכותרות: יו"ר הסוכנות היהודית מתקן את המציגים אותו, לאחר שקראו לו יצחק הרצוג ולא בוז'י הרצוג; השר לשעבר ליברמן מודיע בראיון לירון דקל, לשעבר מפקד גלי צה"ל, שיש בדעתו לחזור לתיק הביטחון בקרוב; ומייסד מובילאיי זיו אבירם, שהונו מוערך בכ-2.5 מיליארד שקל, מגלה לכולם שהוא ממוצא רוסי.

מיכאל מירילשוילי ואהרון ג. פרנקל (צילום: יח
מיכאל מירילשוילי ואהרון ג. פרנקל(צילום: יח"צ)
 

חיים צ'סלר וזיו אבירם (צילום: אלכסנדר חנין)
חיים צ'סלר וזיו אבירם(צילום: אלכסנדר חנין)
 

אביגדור ליברמן (צילום: יח
אביגדור ליברמן(צילום: יח"צ)
  

 

100 אלף לגדולים במדים

חברת השילוח אוריין תרמה 100 אלף שקל לאימוץ יחידת "גדולים במדים" של עמותת "יד לילד המיוחד", המשלבת כיום מעל 400 צעירים עם צרכים מיוחדים ב-32 בסיסי צה"ל בארץ. יו"ר אוריין, השר לשעבר אופיר פינס, הבטיח קבל עם וקהל, שאוריין תמשיך ללוות את הצעירים גם בתום שירותם הצבאי ותשלב אותם בתעסוקה.

אוריין וגדולים במדים (צילום: יח
אוריין וגדולים במדים(צילום: יח"צ)
 

 

קטורזה טולדנו וסנו קפצו לאילת

כ-600 אלמנות צה"ל ויתומי צה"ל בוגרים הגיעו לאילת, במסגרת הנופש השנתי של ארגון אלמנות ויתומי צה"ל. המשתתפים קיבלו מארז מוצרי טיפוח של קרליין בשווי עשרות אלפי שקלים מתנת חברת סנו.

ישראל קטורזה (צילום: ארגון אלמנות ויתומי צה
ישראל קטורזה(צילום: ארגון אלמנות ויתומי צה"ל)
  

 

תורמים לקרן

תמיר גילת, ראש קרן ICRF - החקר לקרן הסרטן, שתורמת מלגות למחקרים פורצי דרך לחוקרים בישראל, נכח בפתיחת תערוכת הצילומים Oh The Places You'll Go של ורד רוזן, רעייתו של ברק רוזן, מבעלי קנדה ישראל - שלא תוותר על כל ההכנסות ממכירת הצילומים, אבל תעביר חלק לקרן.

 

מלבד גילת, שרעייתו, עו"ד קרן נהרי, נפטרה לפני כשנה וחצי מהמחלה, נכחו: טדי ויעל שגיא, אסי טוכמאייר, שותפו של רוזן לעסקים, ורעייתו מירי. עד היום חילקה הקרן למעלה מ-20 מיליון דולר לכ-2,400 מחקרים.

ורד רוזן ותמיר גילת (צילום: חן גלילי)
ורד רוזן ותמיר גילת(צילום: חן גלילי)
 

 

גיגי ואלכס לוי חיים בסרט

איש ההייטק והיזם הסדרתי גיגי לוי הפגין לראווה את בתו, אלכס, בבכורת הסרט "אקוומן" שהוקרן בהקרנת vip למאות מוזמנים ביס פלאנט בראשון לציון. צפו ונצפו: שגיא דודאי, הישראלי הבכיר בענקית הטכנולוגיה האמריקאית Vonage; מארק און, מנכ"ל Gett; וזוהר שריג, מנכ"ל בלוסטון גרופ.

גיגי ואלכס לוי (צילום: איציק בירן)
גיגי ואלכס לוי(צילום: איציק בירן)

 

הקולקציה האדומה

פרדי אינסאז, מבעלי רשת SCOOP, חשף לרגלי כל את קולקציית נעלי סילבסטר 2019. אמנם אחיו ושותפו לעסקים, רוני אינסאז, לא נכח בהשקה - אבל הפרזנטורית אלה איילון כיסתה על החסר בהפגנת נוכחות נוצצת. היא גם עודכנה שעוד השבוע יעלה הקמפיין בכיכובה בתקציב של כ-400 אלף שקל. אוקסנה צלקוביץ, מנהלת השיווק, התלהבה מהצבע האדום בעיקר.

אלה איילון, פרדי אינסאז, אוקסנה צלקוביץ (צילום: אסף לוי)
אלה איילון, פרדי אינסאז, אוקסנה צלקוביץ(צילום: אסף לוי)
   

 

25 שנה לגונג של רציו בבורסה

בימים של טירוף בבורסה ציינה חברת הגז רציו 25 שנות מסחר, כשבכיריה מקווים כי התקופה הקרובה תהיה תקופה של תגליות. באירוע נכחו כ-100 איש, בהם בכירי החברה והנהלת הבורסה. לחצו על הגונג לפתיחת המסחר: יגאל לנדאו - מנכ"ל רציו, ליגד רוטלוי - יו"ר רציו, איתן אייזנברג - הגיאולוג שגילה את לווייתן, אמנון נויבך - יו"ר הבורסה, איתי בן זאב - מנכ"ל הבורסה, ושי לוי - מנכ"ל רציו מימון.

עובדי רציו והברוסה בפתיחת המסחר (צילום: עומר מסינגר)
עובדי רציו והבורסה בפתיחת המסחר(צילום: עומר מסינגר)
  

 

מחדשים חברות

המרכז הבינתחומי הרצליה, בשיתוף בנק לאומי, קיים האקתון בנושא חדשנות בארגונים. סטודנטים מצטיינים נדרשו למצוא פתרונות יצירתיים עבור אתגרי חדשנות של החברות ויסוצקי, פילת וקופת חולים כללית. את האירוע ליוו מנטורים מהתעשייה ומהאקדמיה.

 

נכחו: חגי הוכברגר - ראש אגף חדשנות ודיגיטל בלאומי, ד"ר יוסי מערבי - סגן דיקן בית ספר ליזמות במרכז הבינתחומי, פרופ' דרור דולפין - רופא פסיכיאטר בבית החולים גהה וממקימי מערך החדשנות בכללית, עידית ביטון - מנהלת חדשנות בפילת, רועי וייזר, סמנכ"ל אסטרטגיה וחדשנות ויסוצקי.

חגי הוכברגר, יוסי מערבי, דרור דולפין, עידית ביטון, רועי וייזר (צילום: אורן שלו)
חגי הוכברגר, יוסי מערבי, דרור דולפין, עידית ביטון, רועי וייזר(צילום: אורן שלו)
 

ובקצרה

משלחת מזכ"ל האו"ם לדיגיטציה הגיעה למשרדי קבוצת וובפאלס בתל אביב, שמתמקדת בשיווק מבוסס ביצועים ברשת. הביקור נערך במסגרת יוזמה שמקדם ארגון פרלמנט 51 בראשות דניאל אופק, שמקדם שוויון הזדמנויות לנשים בעבודה.

 

לרגל שבוע השפה העברית החליטו מט"ח (המרכז לטכנולוגיה חינוכית) וקבוצת קניוני עופר לשתף פעולה ולהציף את "מלחמת המילים" בין המילה הלועזית והחלופה העברית שלה. בין היתר נתבקש לשנן ולאמר: סנדוויץ' – כריך, ריצ'רץ' – רוכסן, פרוזדור – מסדרון, ליפסטיק – אודם, טיקט – תווית, קונדישינר – מרכך שיער, או-קיי – בסדר.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
יונתן רושפלד ואושר קסרי בתוכנית גולסטאר
מומלצים