שתף קטע נבחר

14 שנות מאסר לתושב הדרום שאנס את בת חברו

האיש ביצע את עבירות המין החמורות במשך שנים מאז שהקורבן הייתה בת שבע. המעשים בוצעו בחדרה בעת שהוריה, חבריו של האנס, שהו בבית ולא ידעו על המתרחש. בנוסף נקבע כי הנאנסת תפוצה ב-200 אלף שקלים

אילוסטרציה (צילום: shutterstock) (צילום: shutterstock)
אילוסטרציה(צילום: shutterstock)
  

14 שנות מאסר נגזרו היום (ג') על מאיר בנימין אמגר בן 52 תושב הדרום בגין ביצוע עבירות מין בבתו של חברו. בנוסף, חייב אותו בית המשפט המחוזי בבאר שבע לשלם פיצוי למתלוננת בסך 200 אלף שקלים.

 

הנאשם הודה והורשע בביצוע עבירות מין רבות וחמורות בילדה שהייתה בת 7 בעת שתקף אותה לראשונה ועד שהתגלו מעשיו כשהייתה בת 13. הנאשם היה חבר של הוריה ונהג לבקר בביתם לעיתים קרובות, ובהזדמנויות רבות ביצע בילדה מעשים מגונים, מעשי סדום ואונס. לרוב בוצעו המעשים בחדרה כשהדלת סגורה, ובין היתר רכש עבורה מתנות יקרות.

 

האיש, ללא עבר פלילי, גרוש ואב לשני ילדים, הודה בעבירות המיוחסות לו במסגרת הסדר טיעון. למרות שהודה במעשים, בית המשפט התרשם כי הוא בעיקר מצטער על השלכות ההליכים על עצמו ועל משפחתו. בדבריו לא הייתה כל התייחסות לקורבן, הוא לא התנצל על הפגיעה בה ולא הביע אמפתיה כלפיה. בית המשפט ציין כי "הדבר מעורר את התחושה שהוא 'לא ראה' אותה, לא בעת ביצוע המעשים ולא כעת".

 

בית המשפט, בהרכב בראשות השופט נתן זלוצ'ובר, ציין גם כי בעקבות גילוי מעשיו של הנאשם, משפחתה של המתלוננת נפגעה קשות. בנוסף, הנערה סבלה מקשיים בעקבות הפגיעה המינית הקשה. השופטים ציינו בגזר הדין כי "מדובר בביצוע עבירות מין בקטינה על ידי חבר משפחה בעת שההורים נמצאו בבית. נסיבות אלה פוגעות בתחושת הביטחון הגרעינית של הקטין, החש כי לא נותר מקום בטוח עבורו. תחושת הביטחון הזו היא רקמה נפשית חיונית, שהפגיעה בה מולידה נזקים רבים וחמורים לשלמות נפשם של קטינים".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים