שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות

  שוטרים החזירו כלב לבעליו, לאחר שנגנב עם המכונית

  טיפול בתאונת דרכים הוביל ללכידתם של שני חשודים בגניבת רכב שבעליו השאיר אותו מונע - ובכלב ששהה בו בזמן הגניבה. בתאונה לא היו נפגעים והכלב סקאי הוחזר לבעליו החוקיים. המשטרה מדגישה: "אל תשאירו רכבים מונעים ללא השגחה"

   

  רכב נגנב מבעליו כשבתוכו כלב, לאחר שהגנבים עשו תאונה הכלב שב לבעליו (צילום: דוברות המשטרה)
  סקאי ובעליו, בן כהן, באיחוד שמח(צילום: דוברות המשטרה)

   

  תאונה מפתיעה: שני נוסעים שהיו מעורבים בתאונת דרכים אמש (שבת) סמוך למודיעין העלו את חשדם של השוטרים במקום. בדיקה העלתה כי הרכב אכן נגנב מוקדם יותר מהעיר רמלה. בדיקת המכונית בזירה העלתה ממצא לא צפוי נוסף: את הכלב סקאי, שנגנב יחד איתה. "העיקר שסקאי בריא ושלם", אמר בן כהן (27) מאשדוד, בעל הכלב שהוחזר לו. "הרכב לא חשוב לי כמו סקאי. גרמתם לי אושר גדול מאוד כשהחזרתם לי אותו".

   

  כהן שיחזר: "אני יוצא מהחנות, בדרך לאוטו אני רואה בחור בתוך הרכב שלי נוסע, התקשרתי למשטרה. הכלב היה קשור לידית ההילוכים. הוא יקר לנו ושייך לחברה שלי. התקשרתי אליה ואמרתי לה שלקחו את הכלב. היא הייתה היסטרית. בזמן שאני יושב עם החוקר בתחנה מודיעים לי שהרכב נמצא ומיד שאלתי על הכלב והייתי בהלם שמצאו אותו ושלא קרה לו כלום. הוא ראה אותנו והיה בהלם ואז הגיע אלינו והתחיל לכשכש בזנב. רואים שהוא עבר טראומה".  

  רכב נגנב מבעליו כשבתוכו כלב, לאחר שהגנבים עשו תאונה הכלב שב לבעליו (צילום: דוברות המשטרה)
  הרכב הגנוב שהיה מעורב בתאונה(צילום: דוברות המשטרה)

   

  רזיאל נוער (24), המתנדב שתפס את השודדים, סיפר: "בזמן שהיינו בפעילות מבצעית הבחנו בתאונה. מיד קפצנו למקום כדי לעזור וכבר בדרך אני מזהה שאחד מיושבי הרכב נמלט מהמקום ולנהג נתקעה הדלת והוא התקשה לצאת. תפסתי אותו ורצנו אחרי הבחור שנמלט. תפסנו גם אותו אחרי כמה שניות. ואז ראיתי את הכלב קשור לידית הילוכים ומיד כל הסיפור היה נראה לי חשוד. אחרי בדיקה במסוף הבנו שמדובר ברכב גנוב. חזרנו לתחנה והשבנו את הכלב לבעליו".

   

  שוטרים ומתנדבי מג"ב שפעלו באזור מודיעין הבחינו בתאונת הדרכים וניגשו לסייע. שני הנוסעים שהיו ברכב בזמן התאונה, האחד תושב ירושלים והשני פלסטיני מרמאללה, העלו את חשדם של השוטרים. בבדיקת פרטיהם התברר כי הרכב נגנב מבעליו ברמלה - שהשאיר אותו מונע בזמן שהלך לקנות דבר מה בקיוסק בעיר. כאמור, כלב המחמד העונה לשם סקאי נגנב יחד עם הרכב. החשודים הועברו לחקירה, והכלב הוחזר לבעליו בריא ושלם.  


  רכב נגנב מבעליו כשבתוכו כלב, לאחר שהגנבים עשו תאונה הכלב שב לבעליו (צילום: דוברות המשטרה)
  הכלב סקאי שנגנב עם הרכב(צילום: דוברות המשטרה)

   

   

  בתגובה למקרה מסרה המשטרה כי הנהגים מתבקשים לכבות את רכבם בעת היציאה ממנו, ולא להשאיר רכבים מונעים ללא השגחה - גם לא לזמן קצר מאוד.

   

  תופעת ה"מארב" לרכב מונע מוכרת במקומות רבים, לרבות בתחנות דלק וליד חנויות, ובמסגרתה הגנבים אורבים לנהגים שלא מכבים את המנוע ברכבם. עוד נמסר כי המשטרה פועלת למיגור התופעה על ידי הפעלות כוחות, וגם על ידי שימוש ביכולות טכנולוגיות מתקדמות.

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: דוברות המשטרה
  הכלב סקאי באיחוד עם בעליו
  צילום: דוברות המשטרה
  מומלצים