שתף קטע נבחר

אביו של אייל גולן מואשם במעשה מגונה בטרמפיסטית

דני ביטון שוב מסתבך: שנה אחרי שחרורו מהכלא הוא הואשם כי הפציר בצעירה שבכתה בתחנת אוטובוס להיכנס לרכבו, הציג עצמו כאביו של הזמר וביצע בה מעשה מגונה. "אם תשימי מכנסיים תראי את ראשי הגברים מסתובבים כמו ווישרים", אמר לה בין היתר

דני ביטון (צילום: מוטי קמחי) (צילום: מוטי קמחי)
דני ביטון(צילום: מוטי קמחי)

שנה אחרי שחרורו מהכלא, כתב אישום נוסף נגד אביו של אייל גולן : פרקליטות מחוז מרכז הגישה היום (ב') לבית המשפט השלום בפתח תקווה כתב אישום נגד דני ביטון בגין מעשה מגונה. על פי כתב האישום, שהוגש על ידי עו"ד נעמה תור זאבי, בחודש מרץ האחרון המתלוננת - צעירה בתחילת שנות העשרים לחייה - המתינה לחבר בתחנת אוטובוס, סמוך לתחנת דלק במחלף אולגה. באותה העת עבר ביטון ליד התחנה, עצר את רכבו ליד המתלוננת שבכתה, החל לשוחח עמה והציע להסיע אותה.

 

תחילה הצעירה סירבה, אך לאחר שהפציר בה היא הסכימה ונכנסה לרכב. ביטון הציג עצמו כאביו של אייל גולן והציע לה לבדוק ולוודא זאת באמצעות חיפוש באינטרנט. הוא אף הציע כי ייתן לה כרטיסים להופעות של גולן. במהלך הנסיעה העיר הנאשם הערות מיניות באוזניה של הצעירה ואמר לה בין היתר "כמה שאת יפה"; "אם היית יותר מבוגרת"; "איזה גוף יש לך" ו"חבל, אם תשימי מכנסיים תראי את הראשים של כל הגברים מסתובבים כמו ווישרים".

 

 

אביו של הזמר המפורסם (צילום: גיל נחושתן)
ביטון, לאחר מעצרו השנה(צילום: גיל נחושתן)

בהמשך עצר את הרכב בסמוך לבית חברו והחל ללטף את ידה של המתלוננת, שניסתה בתגובה להזיז את ידו. ביטון אחז בידה בחוזקה, קירב את ראשו לראשה ונישק אותה על שיערה. מיד לאחר מכן ליטף את ירכה, תוך שהוא מעלה את ידו מעלה, קירב את פניו אל פניה ונישק אותה על לחיה. כשחברו נכנס לרכב הנאשם חדל ממעשיו והמשיך בנסיעה.

 

ביטון כבר ריצה בעבר מאסר בגין עבירות מין. בפברואר 2015 הפרקליטות הגישה נגדו כתב אישום, בגין עבירות של הבאת אדם למעשה זנות בנסיבות מחמירות, ניצול קטינים לזנות וקבלת שירות זנות של קטינות. "הנאשם התייחס לנערות באופן מבזה ומשפיל, כאילו היו חפץ לסיפוקו ולשירותו, לרבות מאווייו המיניים, כמו גם של מכריו", נכתב בכתב האישום. עוד עלה כי ביטון נהג באופן שיטתי להיפגש עם מעריצות של בנו, נערות וצעירות בנות 20-15, בהופעות ובתוכניות שבהן השתתף גולן, בין היתר בתוכניות הטלוויזיה "אייל גולן קורא לך" ו"הכוכב הבא".

 

בחודש אפריל באותה שנה בית המשפט המחוזי בתל אביב גזר שנתיים מאסר על ביטון, שהורשע במסגרת הסדר טיעון בשורת עבירות מין בשתי נערות ובגירה אחת. בין השאר הודה והורשע בהבאת אדם לידי מעשה זנות, ניצול קטינים לזנות, שיבוש מהלכי משפט והשמדת ראיה. בנוסף גזר בית המשפט על ביטון לפצות את כל אחת מהצעירות ב-50 אלף שקל. ביולי 2016, אחרי שריצה 14 חודשי מאסר, פנה ביטון לוועדת השחרורים שליד השב"ס וביקש להפחית שליש ממאסרו. בקשתו לא התקבלה וביטון שוחרר רק באפריל 2017, שנתיים אחרי שנשלח לכלא.

 

סנגורו של דני ביטון הגיב: "כתב האישום הוגש כיום ומטבע הדברים טרם קיבלנו את חומר הראיות. מעיון ראשוני בכתב האישום עולה כי מדובר בעבירה של מעשה מגונה ברף הנמוך ביותר הכוללת נשיקה בלחי, נשיקה בראש וליטוף רגלה של המתלוננת. מרשי מכחיש בתוקף את המיוחס לו כפי שהכחיש לכל אורך הדרך. מדובר באירוע מלפני תשעה חודשים ורק היום מצאה לנכון הפרקליטות להגיש כתב אישום שספק אם היה מוגש לו היה מדובר באזרח רגיל מן היישוב ולא באבא של זמר מפורסם, כפי שאף נכתב בסעיף הראשון לכתב האישום".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: מוטי קמחי
דני ביטון
צילום: מוטי קמחי
מומלצים