שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות
  אושרת קוטלר מגיבה לתלונה: "איש לא איים, איש לא כלא"
  בפייסבוק פרסמה עיתונאית ערוץ 10 כי היא אשת התקשורת שנגדה תחקירנית התלוננה במשטרה. "כל הטענות הן שקר וכזב, זה מסע הכפשות", אמרה. "היא צעקה שאנחנו מתנכלים לה, לצערי נגררתי לצעוק חזרה"

   

  "תגידי, את דפוקה?": האזינו לאושרת קוטלר

  "תגידי, את דפוקה?": האזינו לאושרת קוטלר

  סגורסגור

  שליחה לחבר

   הקלידו את הקוד המוצג
  תמונה חדשה

  שלח
  הסרטון נשלח לחברך

  סגורסגור

  הטמעת הסרטון באתר שלך

   קוד להטמעה:

   

  אושרת קוטלר היא העיתונאית שנגדה הוגשה תלונה במשטרה. ב-ynet פורסם הבוקר לראשונה שעובדת בערוץ 10 טענה שקוטלר כלאה אותה בחדרה ותקפה אותה תוך שהיא מושיבה אותה בכוח על כיסא. הרקע לאירועים, טענה המתלוננת, היה נעוץ בהיעדרויות מהעבודה בשל מצבה הבריאותי. "איש לא איים, איש לא כלא", הגיבה קוטלר.

   

  בפוסט פייסבוק שפרסמה כתבה קוטלר: "היום הגישה נגדי תחקירנית שעבדה תחתיי תלונה על תקיפה. לפני שאבהיר כאן את הדברים אומר מיד - לא היו דברים מעולם. כל טענותיה של התחקירנית הן עורבא פרח. שקר וכזב. בשיחה אליה זומנה התחקירנית נכח גם עורך התוכנית ניר בכר. שנינו עיתונאים ותיקים. שנינו נדהמנו מעוצמת המהומה שהתחקירנית החליטה לחולל בכוונת מכוון בשיחה הזאת".

  אושרת קוטלר (צילום: ערוץ 10) (צילום: ערוץ 10)
  אושרת קוטלר(צילום: ערוץ 10)

  "חשוב להבהיר", הוסיפה קוטלר. "התחקירנית לא זומנה לשיחת פיטורים, אלא לשיחה שנועדה לאפשר לה להמשיך לעבוד במערכת, למרות חוסר שביעות רצון מתמשך מהתנהלותה המקצועית. אלא שהיא, מצויידת באמצעי הקלטה, בחרה להוביל את השיחה לצעקות כשהיא מטיחה בנו שוב ושוב שאנחנו מתנכלים לה ורוצים לפטר אותה. לצערי נגררתי לצעוק חזרה. תבעתי ממנה לשבת רק כדי שתקשיב לדברנו. איש לא איים. איש לא 'כלא'. בדיוק להיפך, הוצע לה לנסות לפתוח דף חדש במסגרת עבודתה".

   

  קוטלר כתבה כי היא "מזמינה את העובדת לפרסם לא רק ציטוטים חלקיים מהשיחה, אלא את הדברים במלואם, וגם שיחה נוספת שיזמתי למחרת ושבה הצטערתי על הטונים הגבוהים. 27 שנים אני עובדת לצד תחקירנים, כתבים מפיקים ועורכים. כולם יעידו שהמגזין הוא משפחה חמה ותומכת. צר לי שהפעם בחרה העובדת לנהל מסע הכפשות נגדי ונגד מעסיקיה".

   

  הבוקר הגיעה התחקירנית לאחת מתחנות המשטרה באזור המרכז ועמה הקלטות המוכיחות לדבריה את טענותיה, כמו גם הקלטות של בכירים בערוץ 10 על פי התלונה שהגישה, לפני כמה חודשים היא אובחנה כסובלת ממחלה קשה מאוד ועל כן נאלצה להיעדר מהעבודה לצורך בדיקות רפואיות. לדבריה, בתחילה אמרו לה קוטלר ובכיר אחר בערוץ כי אם תיעדר ולא תביא את התיק הרפואי שלה - הם ייאלצו לפטר אותה.

   

  אך שיאה של הפרשה, לדבריה, התרחש כשזומנה לשיחה בחדרה של קוטלר. בהקלטה שהעבירה למשטרה היא נשמעת לכאורה מבקשת לצאת מהחדר, אולם קוטלר נשמעת אוסרת עליה בצעקות: "שבי פה ותשתקי". לטענת העובדת, היא שאלה את קוטלר אם היא רוצה לפטר אותה, וזו, בתגובה הלמה בשולחן וצעקה: "לא! אם אני רוצה לפטר אותך – מחר בבוקר אני עושה את זה. את חושבת שיש לי בעיה? אני שמה Damn על מישהו?".

   

  לטענת המתלוננת, כשיצאה מחדרה של קוטלר, הבחינו עובדים שנכחו במקום שהיא מבוהלת ונסערת. לדבריה, היא עדכנה את מנכ"ל הערוץ ובכירים אחרים - והם אמרו לה כי אם היא מרגישה מאוימת - היא יכולה לפנות למשטרה. עוד אמרה, כי לאחר האירוע התקשרה אליה קוטלר להתנצל ואמרה לה: "סליחה, איבדתי את זה".

   

  עו"ד יניב שגב, המייצג את המתלוננת, אמר: "כשהודיעו למרשתי את בשורת האיוב שלפיה חלתה במחלה קשה וסופנית - היא ציפתה לקבל חיבוק ולא מכות, איומים והתעללות מצד אשת התקשורת. אף שהדבר הובא לידיעת מנכ"לי הערוץ ויועציו המשפטיים, בחרו הם להשתיק את הפרשה ולא לעשות דבר".

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים